** שרשור ערב היום ה87 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
הבנות לא כ"כ זעזעו את הבית לא יצאו שם על אף אחד יותר מידי, נראה שהיה סבבה סה"כ..
ראיתי באינסטגרם של עמודי גל ותום, שתום מאוד שמח שהיא באה, שנעלמו תחושות של באסה בשנייה , שהוא רוצה לקשור אותה באיזה חדר ולהגיד שהיא רק שלו מעכשיו...( אני אמרת: ,"צה"ל ראו הוזהרתם 😉

בסדר555

Well-known member
ראיתי באינסטגרם של עמודי גל ותום, שתום מאוד שמח שהיא באה, שנעלמו תחושות של באסה בשנייה , שהוא רוצה לקשור אותה באיזה חדר ולהגיד שהיא רק שלו מעכשיו...( אני אמרת: ,"צה"ל ראו הוזהרתם 😉
עם גל יש יותר סיכוי שזה יגמר בקשירה של יהודה
רק שבטעות לא תקרא לתום יהודה תוך כדי

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בוא נשאיר את קשירות לחיימי ימית

ORIGINALNIK

Well-known member
נראה שהוא מעדיף לקשור את אסידו באיזה חדר או להפך אסידו אותו

GalK22

Well-known member
גם אם כביכול זה לא נוראי מה שלינור וגל אמרו לקארין, עצם זה ששתי חברות שלה יצאו עליה (במיוחד נגיד גל - היא יצאה שהן היו ביחסים טובים) + הנתק מרמי ותום, כבר מוביל לזה שאפשר להבין אותה.

Aye123

Well-known member
גם אם כביכול זה לא נוראי מה שלינור וגל אמרו לקארין, עצם זה ששתי חברות שלה יצאו עליה (במיוחד נגיד גל - היא יצאה שהן היו ביחסים טובים) + הנתק מרמי ותום, כבר מוביל לזה שאפשר להבין אותה.
מעניין איך קארין הייתה נכנסת חזרה לבית אם הסיטואציה הייתה הפוכה, מה שבטוח- היא כנראה לא הייתה מחייכת 😂

dorya

Well-known member
היא הביאה את זה על עצמה , זה שהיא מתמסכנת לא אומר שהיא צודקת.

GalK22

Well-known member
היא הביאה את זה על עצמה , זה שהיא מתמסכנת לא אומר שהיא צודקת.
תכלס לא יודעת מה היה שם ונאמר, אבל לגל תום ואפילו רמי היא לא עשתה כלום
עם לינור דברים התפספסו, אז אני כן יכולה להבין נגיד את לינור בהנחה כמובן שזה נאמר בטוב טעם

שרלוטה1

Well-known member
כולם כאן בתחושת קארין בגמר ותום לא,
תום שלישי בסקרים ודיי צמוד ליהודה וג'וזי,
אז אם האח לא יארגן לו כיפה אדומה כמו שעשו לגל הוא בגמר במקום גבוה,
אגב רביעית זהבה וקארין חמישית צמודה לרמי ואת רמי האח אוהב יותר מקארין

מצב
הנושא נעול.
למעלה