** שרשור ערב 2 היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

פייר לה קרדן

Well-known member
אישה לאישה לאישה לאישה מלכה?

אישה לאישה לאישה לאישה כלבה?

הקלישאה חסרת העומק של נטלי דדון סוחפת את עונת האח הגדול הנוכחית... לינור וגל הוכיחו היום את המשפט השני.
ההתנפלות הברברית שלהן על קארין הראתה לי את הצד המכוער של הקנאה,ללא קשר למגדריות.

אבל תמיד מהדהד לי בתת מודע של הראש המשפט החלול של דדון.

קארין היום התקדמת ממקום 5 בגמר למקום 4. מי יודע אולי תצליחי לעקוף את מקום 3 אם עוז יארגן לך עוד ביקור פרודקטיבי כמו של היום.

אופה קטנטנה

Well-known member
אישה לאישה לאישה לאישה מלכה?

אישה לאישה לאישה לאישה כלבה?

הקלישאה חסרת העומק של נטלי דדון סוחפת את עונת האח הגדול הנוכחית... לינור וגל הוכיחו היום את המשפט השני.
ההתנפלות הברברית שלהן על קארין הראתה לי את הצד המכוער של הקנאה,ללא קשר למגדריות.

אבל תמיד מהדהד לי בתת מודע של הראש המשפט החלול של דדון.

קארין היום התקדמת ממקום 5 בגמר למקום 4. מי יודע אולי תצליחי לעקוף את מקום 3 אם עוז יארגן לך עוד ביקור פרודקטיבי כמו של היום.
כן, לחלוטין כן.
כמו שקאריני הוד מעלתה היתה לכל יתר האחרות, כ ל ב ה.
ולא רק לבנות, אגב.

פלוידיאנית

Well-known member
ניכנסתי לדף האח הגדול בפייסבוק כי לא האמנתי למה שכתבו כאן לגבי מה שגל אמרה. פשוט לא ראיתי את הקטע. עד כה חשבתי שאלו שמאחלים לאחרים שכספם ילך על תרופות הם טוקבקים ערסים חסרי חינוך ובושה. אני מזועזעת שזו אושיית האיסטגרם שביכולתה להשפיע על הנוער. היא חייבת התנצלות ליהודה.

פייר לה קרדן

Well-known member
ניכנסתי לדף האח הגדול בפייסבוק כי לא האמנתי למה שכתבו כאן לגבי מה שגל אמרה. פשוט לא ראיתי את הקטע. עד כה חשבתי שאלו שמאחלים לאחרים שכספם ילך על תרופות הם טוקבקים ערסים חסרי חינוך ובושה. אני מזועזעת שזו אושיית האיסטגרם שביכולתה להשפיע על הנוער. היא חייבת התנצלות ליהודה.
רק על זה? ומה על כך שאמרה שמקומו מאחורי סורג ובריח? השנאה שטפה אותה מכל פרופורציה.
היא כל כך חרדה שיהודה יזכה במיליון שהיא מוכנה לרדת לתהומות של התחתית בשביל למנוע זאת.
והכי מצחיק שנציג המוסריות ליאור איתה בשיחה שם,שומע זאת ולא מגנה,להיפך הוא רק אומר לה שהיה שמח אם דרור היה זוכה או היא גל... אותה גל שהטיף לה על חינוך קלוקל של הנוער. הצביעות במיטבה.

אני לא מבין את הפאניקה שלה. יהודה מבחינת עוז הוא רק מנוף סמסים עבור נצחון ברור ומובהק של זהבה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
רק על זה? ומה על כך שאמרה שמקומו מאחורי סורג ובריח? השנאה שטפה אותה מכל פרופרציה. היא כל כך חרדה שיהודה יזכה במיליון שהיא מוכנה לרדת לתהומות של התחתית בשביל למנוע זאת.

אני לא מבין את הפאניקה שלה. יהודה מבחינת עוז הוא רק מנוף סמסים עבור נצחון ברור ומובהק של זהבה.
לגבי האמירה שלה אני חושבת שהבעיה שלה שהיא לא חושבת הרבה לפני שמדברת למה שמי שיזכה יהיה צריך או חייב את זה אולי כי הגיע לו.... ולמה שיהיה צריך לתרופות . חוסר מחשבה ואם עם מחשבה בעייתי מאוד . יש לה פליטות לא במקום מחוסר מחשבה לדעתי וגם ההתלהבות לחזור ולהקיא מידע

פלוידיאנית

Well-known member
רק על זה? ומה על כך שאמרה שמקומו מאחורי סורג ובריח? השנאה שטפה אותה מכל פרופרציה.
היא כל כך חרדה שיהודה יזכה במיליון שהיא מוכנה לרדת לתהומות של התחתית בשביל למנוע זאת.
והכי מצחיק שנציג המוסריות ליאור איתה בשיחה שם,שומע זאת ולא מגנה,להיפך הוא רק אומר לה שהיה שמח אם דרור היה זוכה או היא גל... אותה גל שהטיף לה על חינוך קלוקל של הנוער. הצביעות במיטבה.

אני בכלל בקטע של ג׳וזי לכן לא שמתי לב להיסטוריה בינה לבין יהודה אבל לאחל למישהו שכספו ילך על תרופות זה עבורי חציית קוים אדומים כשזה בא לידי ביטוי בלייב בו צופים אלפי חולים ומשועבדים לתרופות

אופה קטנטנה

Well-known member
המחראה הזו היא לא בדיוק המקום לדעת מי אמר מה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה