** שרשור ערב 2 היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
שקר וכזב אמרה ועשתה את ההשוואה .שוב פעם המסך לא משקר היום שעה 16.50. סרגל הזמן ברשת. צפו ותווכחו מהו שקר ומהו לא.
על מה השקר וכזב?
כתוב באותיות קידוש לבנה, שלא צפיתי כמוה ואיני ממליצה להסתמך על המחראה,
אולי כדאי לקרוא את ההודעה לפני שמכריזים שקר וכזבים?
תודה.

פייר לה קרדן

Well-known member
על מה השקר וכזב?
כתוב באותיות קידוש לבנה, שלא צפיתי כמוה ואיני ממליצה להסתמך על המחראה,
אולי כדאי לקרוא את ההודעה לפני שמכריזים שקר וכזבים?
תודה.
אם זו ההודעה שלך אז אני מתנצל. לפי העריכה של ההודעה שלך זה

אני איתך, לא. (כלומר התשובה היא לא קרה האמירה של גל).

צפיתי לאורך היום.

זה ניתן להבנה במספר פירושים.מה גם שרשמת לה לפני לא להאמין למחראה בפייסבוק. מה שכביכול ממסמס את השאלה שלה.

אם היית כותבת אני איתך,לא צפיתי לאורך היום. יותר ברורה המשמעות.

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
צודקת לגבי הפייסבוק אבל לא הבנתי, כשלמעלה מעשרים איש אומרים שהיא אמרה את זה אז היא אמרה או לא אמרה? כולה רציתי לקבל אישור שהיא אמרה
אז אני מצטטת את מה שהיא אמרה

משעה 16:44 התחילה השיחה עם ליאור....
המשפט המדוייק נאמר בשעה 16:54

והנה הציטוט המדוייק (לציין שלפני זה היא אמרה לליאור "לכולם מגיע" השיחה על המיליון)

גל לליאור: "אתה מכיר את זה שאתה מקבל קנס על כלום,חנית בכחול לבן וקיבלת 250 ש"ח ואז אתה אומר סעמעמק ערס יאללה שיהיה לו לשוטר לתרופות לפקח לתרופות,זה מה שאני אומרת פה עכשיו"
ליאור לגל: בלה בלה בלה
גל לליאור: לא אבל אם אני הייתי זוכה אז הייתי צריכה לקחת לאמא שלי לחובות ואם זאת קארין אז למשפחה ואם זה אתה זה לבית אם זאת זהבה שיהיה לה,כל אחד בא לפה עם מטרה בסופו של דבר באו לפה בשביל מיליון"
ליאור אומר כל עוד זה הוגן (ועוד כאלה)
גל אומרת לו "אבל המשחק הוא לא הוגן"

ואז היא מסבירה שיהודה לא אנונימי....(אמזונס,היו עליו כתבות וכדו').

פלוידיאנית

Well-known member
אז אני מצטטת את מה שהיא אמרה

משעה 16:44 התחילה השיחה עם ליאור....
המשפט המדוייק נאמר בשעה 16:54

והנה הציטוט המדוייק (לציין שלפני זה היא אמרה לליאור "לכולם מגיע" השיחה על המיליון)

גל לליאור: "אתה מכיר את זה שאתה מקבל קנס על כלום,חנית בכחול לבן וקיבלת 250 ש"ח ואז אתה אומר סעמעמק ערס יאללה שיהיה לו לשוטר לתרופות לפקח לתרופות,זה מה שאני אומרת פה עכשיו"
ליאור לגל: בלה בלה בלה
גל לליאור: לא אבל אם אני הייתי זוכה אז הייתי צריכה לקחת לאמא שלי לחובות ואם זאת קארין אז למשפחה ואם זה אתה זה לבית אם זאת זהבה שיהיה לה,כל אחד בא לפה עם מטרה בסופו של דבר באו לפה בשביל מיליון"
ליאור אומר כל עוד זה הוגן (ועוד כאלה)
גל אומרת לו "אבל המשחק הוא לא הוגן"

ואז היא מסבירה שיהודה לא אנונימי....(אמזונס,היו עליו כתבות וכדו').
סוף סוף הציטוט לאחר בקשות לאשר אם זה מה שאמרה למרות שאני לא מבינה את ההקשר למטפורה לשוטר/פקח. על פניו לא ניראה לי שהמדובר ביהודה למרות שאין לי דרך לצפות עכשיו במה שקדם לכך. אין לי שום רגישות ליהודה פר-סה אלא לאימרה שמסתבר שלא נאמרה. אם כך הדברים, אין לה על מה להתנצל.
ואגב אני מבינה גם כשכותבים לי רגיל ולא בבולד 😉😁

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
סוף סוף הציטוט לאחר בקשות לאשר אם זה מה שאמרה למרות שאני לא מבינה את ההקשר למטפורה לשוטר/פקח. על פניו לא ניראה לי שהמדובר ביהודה למרות שאין לי דרך לצפות עכשיו במה שקדם לכך. אין לי שום רגישות ליהודה פר-סה אלא לאימרה שמסתבר שלא נאמרה. אם כך הדברים, אין לה על מה להתנצל.
ואגב אני מבינה גם כשכותבים לי רגיל ולא בבולד 😉😁
האמת שאני כותבת רק מנהלתיות בבולד
יצא לי בטעות....
מתנצלת |4U|

ORIGINALNIK

Well-known member
ניכנסתי לדף האח הגדול בפייסבוק כי לא האמנתי למה שכתבו כאן לגבי מה שגל אמרה. פשוט לא ראיתי את הקטע. עד כה חשבתי שאלו שמאחלים לאחרים שכספם ילך על תרופות הם טוקבקים ערסים חסרי חינוך ובושה. אני מזועזעת שזו אושיית האיסטגרם שביכולתה להשפיע על הנוער. היא חייבת התנצלות ליהודה.
מה שעצוב הוא שאני באמת חושבת שהיא ויהודה יכלו להיות בסדר בבית ובחוץ
אף אחד שם לא באמת רב עד לרמה שזה לא הפיך זאת לא עונת המיילים ולא אורן חזן
ממש יצאה מפרופורציה "להשלים" עם יהודה והוא וקארין היו אלו שסיכסכו במקור בין גל ויהודה
ובן זוגה "בסדר" עם יהודה דאג לכסת"ח את עצמו ו

איבונה3

Well-known member
ג'וזי יקירי כדי שהחמאה לא תישרף תוסיף טיפונת שמן קנולה או סויה 🌹וממש לא צריך כל כך הרבה חמאה

צופהבאחהגדול

Well-known member
מה שאני כן שמחה שקארין תפסיק לנגן על קלף הבנות שאין בנות וצריך בנות לגמר וכו וכו כאילו באמת רצתה אותן לידה.
הקטע הוא שנכון קארין לא חברה . אבל להוכיח אותה על זה כשאתן בחוץ רק תקפיץ אותה. מילא כשגל הייתה באח אבל אין לה יכולת קליטה טובה של מי חבר ומי לא . גם לגבי החברות עם לינור .. נראה לא קשור

nicknick

Well-known member
כבר זמן מה שהעונה מדשדשת ואין ממש רגעים שמרגשים אותי.
אבל בכל פעם כשג'וזי חבר טוב ומראה תמיכה למישהו ונותן לו להרגיש שהוא לא לבד, זה מהדברים הבודדים שעדיין כן מעוררים בי רגש ושנעים לי לראות.
הוא תמך בקארין המון בשבועות האחרונים וזה נוגע ללב.
זה מהדברים שגרמו לי להתאהב בג'וזי...זה שהוא חבר נאמן שהלב מוביל אותו ולא הדיבורים מסביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה