** שרשור ערב 2 היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
דעה שלי לרמי מגיע יותר מלתום קארין אורן וזהבה להיות בגמר לפחות יצר עניין בבית לטוב ולרע
לא יודעת, למה הוא זקוק לגמר? זה מיותר.
מעדיפה שתום יהיה או זהבה, גם לאנשים שלא רבו יש מקום בגמר.
באשר לזכיה של זהבה, מעדיפה אותה על פני יהודה,
אבל בכל היתר, ג׳וסף מגיע לו.

ariela1612

Well-known member
אבל אם רמי הגיע עד כאן ונשאר עוד 3 שבועות והוא באמת יצר יותר עניין בטח יותר מתום מגיע לו גמר

אופה קטנטנה

Well-known member
אבל אם רמי הגיע עד כאן ונשאר עוד 3 שבועות והוא באמת יצר יותר עניין בטח יותר מתום מגיע לו גמר
לא בעיניי, אריאלי. אולי כי לטעמי הוא מבוגר לזה וזה לא יתרום לו מאום,
כלומר, המשפחה שלו תעדיף שיהיה כבר בבית במקום הקשקוש של הגמר.

nicknick

Well-known member
רמי נשאר עד כה לא מהצבעות קהל,
הוא פשוט כמעט אף פעם לא מועמד להדחה.
ייתכן והיה נשאר גם אם היה מועמד, אבל העובדות הן שהוא לא והוא פשוט מעביר שבוע ועוד שבוע.
והאח גם שומר טוב טוב שלא יעמידו אותו.
לפחות בחודשיים האחרונים הוא מועמד רק בהדחות כלליות של כל הבית ולא ברשימות קטנות שעלולות לסכן אותו.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לא הוא לא זקוק לגמר אבל כן מגיע לו לפחות סיפק עניין בעונה הזאת בניגוד לכמה אחרים שלא עשו כלום חוץ מלשיר ולבכות
לגבי תום בין אם הוא יהיה בגמר או לא הוא לא מעניין בשום צורה רוב העונה העביר בלחשושים על אנשים וברומן עם גל
זהבה מול יהודה לא ספק זהבה
ולגבי גוזי הוא מדהים בין אם יזכה או לא יזכה או אפילו לא יגיע לגמר זה לא משנה לי

ORIGINALNIK

Well-known member
דעה שלי לרמי מגיע יותר מלתום קארין אורן וזהבה להיות בגמר לפחות יצר עניין בבית לטוב ולרע
אני מתעבת את רמי אבל לפחות באמת יצר תוכן (רב עם יהודה, ג'וזי, איילון יצא על דניאל והיה הרומן הרגשי המוזר עם לינור)
לעומתו זהבה בן לא עשתה כלום חוץ מלשתוק או לשיר

nicknick

Well-known member
בסופו של יום , מי שהקהל יצביע לו ומי שישרוד הדחות זה מי שמגיע לו.

אנחנו מדברים הרבה על עזרה של האח שעוזר לדיירים להישאר אבל הוא לא יכול לעשות ניסים אצל דיירים בלי קהל.
ולראייה לכך- לינור.
פימפם אותה אולי יותר מכל דייר שם, הציל אותה מהדחה פעם אחת , היא ורמי מילאו פרקים ב"רומן" שלהם ובתיק איפור שלה.
ובסופו של יום היא הודחה לפני 3 דיירים חדשים.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בסופו של יום , מי שהקהל יצביע לו ומי שישרוד הדחות זה מי שמגיע לו.

אנחנו מדברים הרבה על עזרה של האח שעוזר לדיירים להישאר אבל הוא לא יכול לעשות ניסים אצל דיירים בלי קהל.
ולראייה לכך- לינור.
פימפם אותה אולי יותר מכל דייר שם, הציל אותה מהדחה פעם אחת , היא ורמי מילאו פרקים ב"רומן" שלהם ובתיק איפור שלה.
ובסופו של יום היא הודחה לפני 3 דיירים חדשים.
אני רשמתי רק את דעתי לא כולם חייבים להסכים איתה מעדיף את רמי על תום זהבה אורן וקארין

מצב
הנושא נעול.
למעלה