שרשור פלאפונים

RenanaD

New member
שרשור פלאפונים

כי ההוא כבר לא קופץ ואין לי כח לגלול

2 דברים:
1. זוכרים שהתמרמרתי על הג'ימייל של אמא שלי, שקניתי לה פעם נקסוס 4 ופתחתי ג'ימייל בשביל האנדרואיד, ואז שכחתי את הסיסמה ולא הצלחתי לשחזר אותה בשום צורה? אז יש עדכון משמח! בפלאפון עצמו המייל (והיוזר בכלל) היה פתוח, ולפני כמה ימים הגיע מייל מג'ימייל שהם משנים את הגדרות האבטחה או משהו. לחצתי על הלינק סתם בשביל הנסיון, היתה שם אופציה להחליף סיסמה, וכשהייתי צריכה להכניס את הנוכחית (שכאמור שכחתי) הם ויתרו לי עליה כי היא כבר פתוחה בפלאפון! הצלחתי להחליף סיסמה
ועכשיו אני יכולה לעשות עם הפלאפון עצמו כלללל דבר שבא לי, כי יש לי דרך לגבות הכל ואשכרה להגיע לגיבוי הזה! שזה מוביל אותי לנקודה הבאה:

2. הנקסוס 4 מעצבן אותי כבר. בעיקר בזכרון הקטן שלו, 8 ג'יגה, שנגמר לה כל יומיים ואז אני צריכה לשבור את הראש מה למחוק כדי לפנות מקום. אבל גם הוא עצמו, לפעמים קורים לו כל מיני דברים מוזרים שאני לא יודעת להסביר או לתקן. ואין לי כח לזה יותר, אני רוצה לקנות לה חדש. איזה מכשיר לקנות?! נקסוס, סמסונג, LG?... השימושים שלה פשוטים יחסית, היא צריכה משהו סטנדרטי, לא מפוצץ או חזק במיוחד. חשוב לי בעיקר עניין המחיר (1500 פלוס מינוס?) ושיהיה כמה שיותר דומה למה שיש לה עכשיו, כך שלא יהיה לה קשה מדי להתרגל לחדש. ואני רוצה אחריות טובה, למקרה שיהיו תקלות. רעיונות? דעות?

o0Invisible0o

New member
אני כבר ממש לא יודעת מה להגיד...

בהתחלה כשנקסוס 5 יצא כולם עפו עליו אבל בפועל לעדי חברה של הדס יש והוא די גוסס די מהר..והתחיל לעשות לה בעיות די מוקדם.
לכל המשפחה שלי יש סמסונג3 ואני חושבת שהוא גרוע ממש.
LG שומעת דברים טובים, לחברה טובה יש את ה G3 והיא מאוד מרוצה.
&nbsp
אבל אין לי מושג.
&nbsp
ויאיי על הסיסמא!! בתיאוריה זה מה שהתכוונתי- שאם הסיסמא כבר מוכנסת במכשיר בטוח אפשר איכשהו להגיע לשינוי סיסמא משם אבל לא ידעתי איך ואיפה..
שמחה שהסתדר!
&nbsp
ושאלת אייפון:
איך למען השם אני מוציאה תמונות וקבצי וידאו מהמכשיר הארור הזה???????? אההההההההההההההההההההההה למה הוא חייב להיות כ-ז-ה מעצבן??
זהו, עשיתי גיבוי ואז עדכון וזה לקח נצח וחצי, אלוהים איזה עצבים מקווה שפעם הבאה ילך יותר חלק ושזו אני ולא האייפון.

עכשיו עשיתי את כל הבלאגן הזה בעיקר בעיקר כדי שאני אוכל להוציא כבר את התמונות והסרטונים שלי מהאייפון למחשב.
אני חייבת להתקין תוכנה בשביל הקקי הזה?
מה עושים?
זה מעצבן אותי וזו הבעיה שלי עם האייפון.
הכל טוב ויפה, הוא עובד חלק והוא נוח ומהיר ונגן המוזיקה של המכשיר הוא הדבר האהוב עלי בעולם (לא האייטונס במחשב, אבל במכשיר!!) אבל אז רוצים שתהיה איזשהי אינטרקציה בין הקבצים במכשיר לשאר העולם ובום, חומה!
בקיצור, בטוחה שזה סתם שטות שאני צריכה להכיר אבל מה, מה היא השטות שאני צריכה להכיר?
&nbsp

RenanaD

New member
וואו, יותר מדי אנשים מחמיאים ל-LG, אני מתחילה לשקול ברצינות

כמה עלה לה ה-G3? לחברה שלי יש G2 והיא מתה עליו.
&nbsp
כן, מה שאמרת על הסיסמה זה גם מה שאני ציפיתי שיהיה, אבל לא הצלחתי! ולא מצאתי שום דרך לעשות את זה! אבל עכשיו הגיע המייל עם העדכון והכל טוב

&nbsp
חחחחח תירגעי עם האייפון. הכל טוב! עם תמונות וסרטונים אין שום בעיה, את מחברת את האייפון ל-USB במחשב וזה אמור לעבוד לך כמו דיסקונקי רגיל. כשאני מחברת במחשב הקבוע שלי בבית הוא ישר פותח לי את האייטונס וחלון בחירה מה אני רוצה לעשות עם המכשיר (כמו דיסק/דיסקונקי וכו'). בכל מחשב אחר נגיד אני קודם צריכה לפתוח את האייפון, כי מופיעה בו הודעה שזה מחשב אחר ואם אני רוצה/לא רוצה לתת בו אמון. אז אני לוחצת על "תן אמון", ואח"כ נכנסת ל-"המחשב שלי", לאייפון, לתיקיית התמונות וכו' וכו'. אפשר להעתיק את כל התמונות והסרטונים ששמורים בזכרון.
מה קורה אצלך שאת כ"כ עצבנית?

o0Invisible0o

New member
אני סתם טיפשה.

אני לא יודעת למה אבל ניסיתי להעתיק וזה לא נתן לי! זה עשה copying ושום דבר לא קרה.
בסוף ניתקתי וחיברתי שוב וזה עבד..אז לא יודעת.

&nbsp
אח"כ ניגנתי את קבצי הסלואו-מו במחשב והם התנגנו במהירות רגילה אבל נראה שהדאטה- שצילום הסלואו-מו נשמר אז שהדס תוכל לסדר את זה בעריכה..

&nbsp
אבל מאז שעדכנתי יש לי בעיה מאוד קשה!! האמת שתיים אבל אחת חמורה!!
ברירות המחדל של המוזיקה שלי השתנו לגמרי. אני רגילה לכך שכל פעם כשאני עוצרת את המוזיקה ומפעילה אותה שוב היא ממשיכה מאותה נקודה. עכשיו, מאז העדכון, זה כל פעם נמחק. מתחילה מאפס. אם אני עושה פליי הוא מנגן שאפל על כל הפאקינג מוזיקה שלי...!! לא!! אני שונאת את זה!! אני רוצה את הנקודה הספציפית של השיר הספציפי באלבום הספציפי שבו הייתי קודם לכן!!

איף אני משנה את זה? וכל התצוגה של המוזיקה השתנתה וברירת המחדל כשאני פותחת את הנגן זה רדיו! והאפשרויות למטה הן ג'יניוס, פלייליסט, אמנים, אחר...איפה אלבומים?? ברירת המחדל שלי הייתה אלבומים!!! ואז אמנים, פלייליסט וג'ניוס. שלמות.
רגע, זה קשור אחד לשני?
אולי עליתי פה על משהו?
&nbsp
הבעיה השנייה היא שעכשיו כל פעם שאני מחברת את האייפון הוא מבקש ממני לבטוח במחשב מחדש, כאילו הוא לא יודע שזה המחשב היחיד שהוא אי פעם התחבר אליו ושהוא ברירת המחדל.
&nbsp
זהו. אלו כל תלונותיי בעולם. סליחה, באייפון. רק באייפון.
תודה שקראתן!

o0Invisible0o

New member
טוב סידרתי את עניין התצוגה של הנגן

והוא עדיין לא זוכר את השיר האחרון שהוא ניגן.
למהההההההההההההההה.

&nbsp

RenanaD

New member
רגע, על איזה עדכון את מדברת בעצם?

כי מקודם קפצה לי פתאום הודעה שיש עדכון לאייטונז, ועדכנתי והם שוב שינו את האייקון
ועכשיו אני מורידה את 8.4 לאייפון, אבל בטח אתקין אותו רק מחר. אז אין לי נסיון עליו עדיין...

o0Invisible0o

New member
לא יודעת.

תמיד יש עדכון לאייטונז הנודניק.
הטלפון שלי מעודכן ל- 8.3
&nbsp

RenanaD

New member
יצא עדכון 8.4 לאייפון, שבו יש את שירות ה-music החדש של אפל

הסטרימינג בתשלום של מוזיקה.
אז האייקון של הנגן השתנה וגם של האייטונז. ועל כל היתר אני צריכה לדבר איתך בע"פ, באמת יש כמה דברים מרגיזים

LemonLimeLilach

New member
ווהווווו

יש לי מה להגיד בשרשור אייפונים!
&nbsp
אבא שלי סוף סוף התנתק רגשית מהאייפון 4 הישן שלו עם ה32 ג'יגה ונתן לי אותו
ואחרי כמה שעות טובות
הצלחתי להעביר את הבק אפ שלי עליו (בהתחלה העברתי וזה לא העביר את האפליקציות והשאיר את האפליקציות של אבא אז עשיתי לי ריסטור כדי למחוק הכל ושמתי שוב את הבק אפ והלכתי לישון ובבוקר קמתי וזה עבר!!
)
ואתם קולטים שעד היום הייתי עם 16 ג'יגה
אז עכשיו יש לי 32!!!!!!!!!!!!!!
והצטרפתי לעולם הנאור והאייפון שלי מעודכן לגרסא הכי אחרונה שיש! IOS לא יודעת איזה (8?) והוא יפה

אני הולכת להעמיס עליו כל כך הרבה מוזיקההההההההההההההההההההההההההההההההה

RenanaD

New member
חחחחחח ווהו!

מזל"ט

להכפיל מ-16 ג'יגה ל-32 זה באמת מרגש, מברוכ!
&nbsp
רק תבדקי איזה iOS יש לך באמת, זה מעניין. 8 נתמך על אייפון 4, או שזה 7? בהתחשב ברמבלדי אני חושבת שאני יודעת מה התשובה... (והנה השרשור הפך לקשור לפורום, בוווום!)

LemonLimeLilach

New member
חחחחח מסתבר שזה 7.1.2

מכפת לי העיקר שהוא יפה
ברגע שאני אסדר את העניין של הלוח שנה הכל יהיה פרפקט!!!!!

RenanaD

New member
כן, העדכון הזה היה ממש יפה

וואי, מה הקטע עם הלוח?! מעניין...
&nbsp
(+ תפוז יצאו לי מהיוזר משום מה
טוב שזכרתי את הסיסמה חחחחח)

LemonLimeLilach

New member
אחרי חקירה באינטרנט

לא כגרסא הזאת ולא ב8 אפשר לראות בוילון אירועים בלוח שנה שהם על כל היום.
&nbsp
בוז.

RenanaD

New member
אוי... אולי תעשי אותם חצי יום ואז הם כן יופיעו?

אין אפשרות להרחיב זיכרון שם?
יפה על הג'ימייל!
&nbsp
כל מה שאני שומע בזמן האחרון זה LG LG LG. אז...

למעלה