שרשור פרק 11 ואחרון
:,(

yifati XD

New member
שרשור פרק 11 ואחרון ../images/Emo88.gif../images/Emo202.gif :,(

טוב אז נגמר... זהו זה... שנה שלמה יותר עד העונה הבאה. אז נבואו ספרו: איזה סצנה הכי הכי אהבתם בין כל הפרקים: מי הדמות שהכי אהבתם?: הכי שנאתם: השחקן הכי טוב: הכי גרוע: הסצנות של איזה דמיות בדרך כלל שיעממו אותכם: פרק אהוב: האם אתם מתכוונים להישאר בפורום אפילו כשאין עכשיו הבורר או לחזור לעונה הבאה או בכלל לא לחזור?: ולסיום, מה אתם חושבים שיקרה עונה הבאה? האם ברוך מת? אם לא מי ירש? ומה בכללי יקרה לדמויות?: זהו... וכתבה המראה על המשכיות

yifati XD

New member
עונה אה ובכלל תכתבו כל מה שבא לכם!

צפייה מהנה למי שעוד לא ראה
מי הדמות שהכי אהבתם?: נדב הכי שנאתם: נעמי.. אוויישש היא מעצבנת אותיי השחקן הכי טוב: משה איבגייי הכי גרוע: אממ כולם טוביםצ לדעתי הסצנות של איזה דמיות בדרך כלל שיעממו אותכם: כאלה עם נעמי פרק אהוב: האחרון ברורר האם אתם מתכוונים להישאר בפורום אפילו כשאין עכשיו הבורר או לחזור לעונה הבאה או בכלל לא לחזור?: בארורר שלהשאר פה גם כשאין אבל רק אם יהיה פה חי ואני יהיה פה פחות ולסיום, מה אתם חושבים שיקרה עונה הבאה? האם ברוך מת? אם לא מי ירש? ומה בכללי יקרה לדמויות?: לדעתי ברוך מת ותיהיה מריבה על היורש אה ובפרק האחרון זאת ששיחקה את האחיינית של ברוך (הבת של אח שלו) זאת הבת של משה איבגי (במציאות)

yifati XD

New member
רציתי כי לא עשינו סיופ חגיגי וכמו שצריך

אבל תורידי מנעוץ.. לא חשוב

תשובות ../images/Emo58.gif לפרק האחרון בעונה!

איזה סצנה הכי הכי אהבתם בין כל הפרקים: מי הדמות שהכי אהבתם?: קוקי. דמות מבריקה שמשוחקת בצורה מושלמת ע"י נטע גרטי. הכי שנאתם: שימי. דמות חסרת פואנטה שמשוחקת על ידי שחקן מצויין שלצערו קיבל הפעם דמות משעממת. ובסוף היא עוד גונבת את ההצגה. השחקן הכי טוב: נטע גרטי הכי גרוע: לא היה שחקן גרוע. הליהוק היה טוב מאוד. אם כבר נתקלנו במקרה הפוך של שחקן מעולה עם דמות גרועה (מקרי מאיה מרון או יגאל עדיקא) הסצנות של איזה דמיות בדרך כלל שיעממו אותכם: אורנה. אני ממש ממש אוהב את מאיה מרון. היא שחקנית נהדרת, אבל הדמות שהיא קיבלה פשוט דמות משעממת וכמעט מקובעת. ולסיום, מה אתם חושבים שיקרה עונה הבאה? האם ברוך מת? אם לא מי ירש? ומה בכללי יקרה לדמויות?: כמו שכתבתי כבר בפורום, אם ברוך לא מת הסדרה תהפוך לפתטית. אם יראו שהכול היה חלום זה ייראה פתטי ואם יראו שהוא שרד את היריות זה אפילו עוד יותר פתטי. בהנחה שברוך אכן מת הסדרה תעסוק בעונה הבאה במאבקי הירושה על האימפריה. לדעתי המאבק יהיה סביב נדב פלדמן, אבי הטחול, יוסי אסולין ויגאל הנאצי.

yifati XD

New member
ואי שכחתי שעוד לא פורסם פרק 11 ספויילרים מעלי

אז למי שלא ראה הכל ספויילרים בינתיים

Sea Urchin

New member
לדעתי

* מי הדמות שהכי אהבתם? בולדוג. * הכי שנאתם: אמא של נדב פלדמן. * השחקן הכי טוב: משה איבגי הסצנות של איזה דמיות בדרך כלל שיעממו אותכם: שוב, אמא של נדב פלדמן. ולסיום, מה אתם חושבים שיקרה עונה הבאה? אין לי ספק שברוך מת אחרי שנפל מדמם לבריכה. הבורר הבא? נדב פלדמן נראה לי מאוד מתאים כי גם בתור עובד סוציאלי, לדעתי, הוא תפקד כמו בורר בעולם התחתון.

sdavid1

New member
אחלה פרק ../images/Emo47.gif פשוט פרק ט ו ב ..

ואי איך אבי הזה הרג אותי כל הפרק עאלק הוא מתקשר לקוקי עושה לה: "אל תתקשרי לפה , שלחתי לך מלא אס אמ אסים טכנית אנחנו פרודים כבר שעה" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
או ש.. אח של ברוך המסומם(נראלי אסי) בא אליו עושה לו: מה המצב אבי? אז הוא:" לא יודע , עוד לא החלטתי
והשיא זה שברוך עושה לאח שלו: תגיד לי למה אתה כזה מטומטם? יצאת כל כך מטומטם.. מה אימא לא טיפלה בך טוב? אבא עשה לך משהו? אני מסתכל עליך ואני רואה שאתה חתיכת מפגר
הכי עצוב שרון הפרסי הרג את איציק סאסא .. כאילו הוא אומר לו: אני אוהב אותך ויורה בו ואחר כך נעמי הטמבלית הזאת מתקשרת ואומרת לו: אל תירה בו .. סתומהה הכי אבל הכי עצוב זה הסוף... נורא אהבתי את הפרק והכל.. ופתאום הסוף המגעיל הזה

עונה

מי הדמות שהכי אהבתם?:הכי אהבתי את מייקל הרפז בתפקיד אורח
ומהדמויות הקבועות אהבתי את:אבי הטחול,ברוך אסולין,נעומי אסולין,רון הפרסי,ואירנה. הכי שנאתם:יגאל הנאצי,ואורנה שלדעתי מאוד מיותרת בסידרה. השחקן הכי טוב:שלומי קוריאט ששיחק נהדר לאורך כל העונה ומשה איבגי כמובן. הכי גרוע:מאיה מירון הסצנות של איזה דמיות בדרך כלל שיעממו אותכם:אורנה פרק אהוב:פרק 4 (מייקל
)והפרק האחרון. האם אתם מתכוונים להישאר בפורום אפילו כשאין עכשיו הבורר או לחזור לעונה הבאה או בכלל לא לחזור?אני מבקרת בפורום מידי פעם
ולסיום, מה אתם חושבים שיקרה עונה הבאה? האם ברוך מת?ברוך בטוח מת כי מיריות כאלה אי אפשר לצאת חי. אם לא מי ירש?הירושה תתחלק בין שלושת הבנים ונעמה ואלמנתו גילה,אבי ינהל את האמפריה ונדב יעזור לו בדרך שלו. ומה בכללי יקרה לדמויות?: לפי הההשראה שלי: אבי ואנשיו יחסלו את האחרים קובלובה די מהר ואת יגאל הנאצי גם אבל אותו יהיה להם קשה לתפוס. קוקי תתאבד. נדב יעזוב את אורנה ויתחתן עם אירנה. רון הפרסי ונעמי יתאהבו,יתחתנו,ויגדלו ביחד את התינוק של נעמי ואיציק. אבי וענבל ישארו ביחד גילה ובולדוק יתאהבו ויתחתנו. יגאל הנאצי ירצח את יוסי וגילה תאמץ את אושרית.

© h i l a ©

New member
אני

איזה סצנה הכי הכי אהבתם בין כל הפרקים:שהמאבטח של אבי נכנס למכונית והיא התפוצצה, יווו איך זה בא בהפתעה, פשוט קטע חזקקק מי הדמות שהכי אהבתם?: אמממ... אהבתי את נעמי בגלל שהיא שינתה את האוויריה מדי פעם חח.... אה גם את קוקי, משחקת כ"כ יפה וכ"כ נכון.... הכי שנאתם: אורנה! ווי היא פשוט מעצבנת..... השחקן הכי טוב: קוקי הכי גרוע: אורנה הסצנות של איזה דמיות בדרך כלל שיעממו אותכם: של אורנה פרק אהוב: האחרון האם אתם מתכוונים להישאר בפורום אפילו כשאין עכשיו הבורר או לחזור לעונה הבאה או בכלל לא לחזור?: בכלל לא הייתי בפורום XD ולסיום, מה אתם חושבים שיקרה עונה הבאה? האם ברוך מת? אם לא מי ירש? ומה בכללי יקרה לדמויות?: קודם כל יהיה מריבה על הירושה כי ברוך מת... במיוחד בגלל שגילו שאבא של נדב הוא בעצם ברוך.... אורנה תפרד מנדב ואירנה תתגרש (היא נשואה? לא זוכרת כבר:\) ותנשא לנדב... הבן הקטן של ברוך יכנס לתמונה...

.

איזה סצנה הכי הכי אהבתם בין כל הפרקים: את הסצינה שאבי מרביץ לנדב, אהבתי את התגובה שלו "מה פתאום אח שלי תראי איזה נקבה" או מש'ו כזה לא זוכר בעל פה מי הדמות שהכי אהבתם?: אבי הכי שנאתם: נעמי השחקן הכי טוב: שלומי קוריאט הפתיע אותי הכי גרוע:לא חושב על מישהו גרוע, כולם היו טובים הסצנות של איזה דמיות בדרך כלל שיעממו אותכם: של נעמי כפית וכל הדמויות האורחות פרק אהוב: כולם :) האם אתם מתכוונים להישאר בפורום אפילו כשאין עכשיו הבורר או לחזור לעונה הבאה או בכלל לא לחזור?: כע ולסיום, מה אתם חושבים שיקרה עונה הבאה? האם ברוך מת? אם לא מי ירש? ומה בכללי יקרה לדמויות?: ברוך מת ויש קרב על הירושה של כס הבורר כשאבי זוכה בו וגורם למלחמה בין המשפחה [רון הפרסי, עמרם הבולדוג, נדב אפילו רוצים את הכס]

למעלה