שרשור פרק 3

einat162

New member
שרשור פרק 3

לא ראיתי עדיין, אבל למי שראה - מה חשבתם?
אני אחזור אח"כ לכתוב ביקורת.

Maldini Girl

New member
פרק שלישי

+פייפר חוזרת לליצ׳פילד ושוב סצנת הכניסה עם מורלו המושלמת ושפייפר מחבקת את ״חברותיה לחדר״. מושלם.
+כשפייפר מקבלת ״בלוק״ ואוספת בדרך את כל מה שגנבו ממנה.
+מגלים שסוזן קרייזי אייז היא האחראית לכך שפייפר לא רצחה את פנסטאקי. אומייגוד!!
+פייפר מסרסרת בסוסו כדי לקבל את השמיכה שלה מבו.. מעולה.

-הדמות של וי הייתה ממש מעצבנת מתחילת העונה ועד סופה. היא אמנם תהיה דמות מרכזית בעלילה אבל וואלה הייתי מעדיפה קו עלילתי אחד.
-הדמות של סוסו התחילה טוב, ואז מידרדרת.

bnorial

New member
פרק 3 -

כנ"ל על הכל.

אהבתי את השחקנית שמשחקת את מורלו בקטע של הטלפון עם אחותה. בא לי לנער אותה ולצעוק לה "תתעוררי!".

איך פייפר סרסה בסוסו עבור השמיכה? (או שפיספסתי או שכתבת על פרק אחר).

ששש!!! לא לגלות את שאר העונה!

Maldini Girl

New member
אולי התבלבלתי בפרק...

פייפר רוצה את השמיכה שלה שנמצאת אצל בו... זה לא היה בפרק הזה??

einat162

New member
פרק שלישי

ממש אהבתי את החזרה של פייפר לליצפילד - איך שכולם מפחדים ממנה כמו השטן, איך שהיא לוקחת את הדברים שלה בחזרה, איך שהיא מפחידה את החדשות.
מה שעוד אהבתי זה את הסצנה של מורלו כשהיא מגלה דרך שיחה עם אחותה שכריסטופר מתחתן (אבל מסרבת להאמין שהוא זה שבוחר להתחתן ובעצם לסיים את הקשר). המשחק של יעל סטון ממש הרשים אותי בסצנה הזאת !

הרעיון שסוזן (קרייזי אייז) היא זאת שהצילה את פייפר מעונש היה רעיון ש"דחפו" ולא הרגיש לי טבעי (אז נראה שזה היה קרב הוגן - אז מה? פייפר כיסחה לפנסטאקי את הפרצוף והשיניים - מה זה מול אגרוף אחד ?!). מצד שני, הטוויסט שעירב את סוזן היה די מגניב - לא הייתי חושבת לכיוון הזה בכלל.

וי מעצבנת.
היא אומנם דמות מאוד חזקה, אבל בניגוד לרד היא מאוד מניפולטיבית- ואין בה חמלה או סימן לאנושיות אמיתית.
אני גם לא מאושרת מזה שרד יצאה עם ידה על התחתונה בפרק הזה (הסצנה עם העוגה).אומנם הבנות השחורות לא היו בצוות המטבח שלה - אבל איכשהו אני חושבת שהיא לא הייתה מפלה אם אחת מהן הייתה צריכה אותה או נכנסת למטבח.

למעלה