שרשור פרק 40- הקטלוג של אברקומבי

וואלה ???

נו, בשביל זה אנשים (לא רק אני כמובן) ואפילו רבים צופים בכל פרק הרבה יותר מפעם אחת, אחרת לפעמים הכל רץ מהר ותזזיתי מדי ונוטים לא לשים לב לפרטים ולפספס...
נצפה שוב ונראה אם אכן כך.

ny22

New member
מנהל
באמת? מתי לא שמתי לב...

דווקא זה מאוד הגיוני שהלמוט שמר אצלו טבעת ונתן לרחלי את מקס בין השאר בגלל הטבעת.

אגב, הם טענו שחסרות עוד 2 - אצל אלונה ואצל זה שכל הזמן אצלהם במכולת

ny22

New member
מנהל
יש מצב...

זה באמת נשמע הגיוני.
אגב, מתי הראו שרחלי קושרת אותו במשך שתי דקות?

ny22

New member
מנהל
ברוכה הבאה שיר

כן, זה היה בהחלט פרק מצוין

רחלי באמת חכמה

Roei152

Well-known member
מנהל
ברוכה הבאה שיר גם ממני
רחלי בהחלט זאת שעולה על הכל אני תמיד אומר את ...
אגב אניי רועי מנהל פורום סדרות ישראליות אם את אוהבתת עוד סדרות כמו זגורי אימפריה , גאליס ,החמממה ועוד את בהחלט מוזמנת להצטרף לפורום שמופיע בחתימה של.....

dar dahan

Member
הם לקחו את הטבעת מתבורי (השמן שרוצה להרזות)

או ליתר דיוק איתן הנוכל לקח לו את הטבעת ובזכות הקטע הזה רחלי הבינה פתאום מי זה איתן.

ny22

New member
מנהל
זה לא נראה ככה...(לפחות לא לי)

הטבעת שיש למקס זאת טבעת שיש על קולרים לכלבים אבל אולי אני טועה

ny22

New member
מנהל
השכן שהתכוונתי אליו זה תבורי

אבל על מקס לא ראיתי שום טבעת...

אז...

אוי, ענק!
&nbsp
רחלי קישרה בין כל הקצוות הפתוחים.
&nbsp
המרדף אחרי הטבעות ממשיך. אני משער שלאילנה אין בכלל את הטבעת האחרונה- והיא נמצאת, אולי... אולי אצל סוזי? אולי היא הייתה פעם שכונקית? לכו תדעו.
&nbsp
הקטע שלירון יורק על טדי והוא נותן לו סטירה היה חזק.
&nbsp
אגם מנשקת את אודי מול כל החברות שלה (שממש לא מפרגנות, אגב) וקוראת לנמרוד "תינוק על סטרואידים" היה ענק. רציתי לדבר על ההקבלה לרומיאו ויוליה- אז נמרוד בתפקיד של טיבלט (בן הדוד של יוליה שרוצה להרוג את רומיאו). חשבתי שהוא יפגע במצליח (בתפקיד מרקוציו). אגב, קצת מוזר בעיניי שהיא פתאום אומרת שהמשפחה שלה הם חבורת בורים כי הם לא מכירים את שייקספיר. אגמי, את קראת את זה רק יום לפני כן! רק מעניין שעכשיו כולם ידעו שאגם ואודי יוצאים.
&nbsp
בעיה אחת קטנה- איפה מצליח?! הוא רק מופיע קצת, לא מבצע כלום ולא נינוח באופן כללי. אין לו עלילות וחבל, כי כולם מתים עליו.

panda0zombie

New member
רחלי היא גאון בסופו של דבר היא תמיד צודקת

לא אצל סוזי למרות שמי יודע תכלס.. אני אומרת לאילנה יש את הטבעת והיא מסתירה אותה
לא הסתכלתי בקטע של לירון טדי שהוא מביא לו סטירה.. לא יכולתי לראות את זה!
אגם הייתה אדירה בפרק הזה! איך שהיא הגנה על אודי מול סוזי ונמרוד היא באמת יצאה מלכה
לגבי הבורים.. אגם כנראה מבינה שמשהו במשפחה שלהם לא בסדר והיא מרגישה רע בגלל זה
מסכימה לגבי מצליח! בפרקים האחרונים רואים אותו פחות

ny22

New member
מנהל
טוב חברים, הסדרה הזאת פשוט שוברת שיאים

העלילה הולכת ומשתפרת מרגע לרגע

&nbsp
אני מאוד אוהב את הקטע של אודי ואגם - הם כאלה מקסימים. אני גם מאוד אוהב שגיורא עושה את זה כמו רומיאו ויוליה - זה בהחלט יפה ומתאים.
&nbsp
לגבי לירון ורחלי:
אם כמה שזה היה לו קשה הוא עשה את הצעד הנכון - הוא הציל אותה. אני ממש מקווה שזה ימשיך להתפתח.
עצוב שרחלי ומיטל לא יודעות את האמת עכשיו.
&nbsp
אגב, שלירון אמר לרחלי שהוא לא אוהב אותה זה ממש הזכיר לי את הסצנה בהאי שבה ליבי (אביגיל הררי) אומרת לטום/דילן (יון תומרקין) שהיא לא אוהבת אותו (הוא מבקש ממנה שתסתכל לו בעיניים ותאמר לו את זה ואכן כך היא עושה...).
&nbsp
מדהים איך רחלי קישרה את הכל. איתן היה צריך להיות יותר זהיר (שהוא שם את המטאטא, למי שרהא מהצד זה היה ברור שזה בכוונה).
&nbsp
מעניין איך זה יתפתח מעכשיו
...

בנוגע למה שאמרת

שזה מזכיר לך סצנה מהאי- ידעתי שראיתי את זה בעוד סדרה של גיורא.
&nbsp
מצד שני, גם ראיתי את זה בגאליס עם רונה ודורי.

dar dahan

Member
זה דיי מעצבן ה"תסתכל לי בעיניים ותגיד לי שאתה לא אוהב אותי"

מה כבר יש בעיניים שאנשים אמורים לדעת אם מושא האהבה שלהם אוהב אותם או שלא?
כלומר באמת אני אתסכל על איזו חברה עתידית שלי בעיניים והיא תגיד לי שהיא לא אוהבת אותי ו?
מה הפואנטה בזה.
רחלי הייתה צריכה להתנדף משם ברגע שהוא אמר לה שהוא התחרט היא לא הייתה צריכה לשאול את השאלה המטומטמת הזאת ואם כבר הוא הסתכל לך בעיניים את לא רואה על העיניים שלו משהו מוזר שאולי הוא משקר?
אחח משפט הכי דפוק בעולם.

panda0zombie

New member
וואי גם אני נזכרתי בסצנה ההיא בהאי

ישר חשבתי על ליבי וטומי! רק שבהאי טומי אמר לליבי להסתכל לו בעיניים בכעס כזה ורחלי אמרה לו לעשות את זה בבכי
רחלי היא גאון זה ידוע

dar dahan

Member
אני מאוהב באגם או לפחות באגם הלא פוזאיסטית

אגם שהייתה עם לילוש ועם אודי היא פשוט מושלמת, האגם השנייה זאת שחושבת שהכל מגיע לה ושהחברות המלוקקות שלה הן מושלמות היא אגם אחרת לגמריי.
בחיי שאודי ואגם הם זוג מושלם, אני רק מקווה שזה לא תרגיל של אגם כי אני לא אתפלא אם זה תרגיל שלה...
בכל מקרה אני מת עליהם ואני מקווה שזה לא עוד זוג שיהפוך לזיוף כי עד כה כל הזוגות היו זוגות מזויפים, בין אם מדובר באיתן וויקי כי איתן הוא נוכל שמנצל אותה, או במיטל ולירון שלירון בכלל מאוהב ברחלי, רק שאגם ואודי לא יתבררו כזיוף בגלל שאגם היא חתיכת דו פרצופית??
&nbsp
ואהבתי את הדז'הוו שהיה לרחלי שהיא הבינה פתאום שאיתן הוא זה שאחראי על כל העניין הזה.
אגב רק לי ברור שבימים שהלמוט היה מיודד עם אילנה היא הביאה לו את הטבעת והוא שם אותה על מקס.
אין הלמוט בין אם הוא חי ובין אם לאו הוא גאון אלא אם הלמוט הוא הבוס של הבריגדה...
&nbsp

אני לא חושב

שזה תרגיל שלה.
&nbsp
כמו שהעניין עם המסעדה לא היה תרגיל שלה. רואים שהיא ממש הולכת רחוק עם זה- מנשקת אותו למרות שהיא יודעת מה החברות שלה יחשבו, מתווכחת עם נמרוד בגללו ובתכל'ס... היא עשתה את העבודה בעצמה- אז הנה, היא השתנתה.
&nbsp
אגב, רק אותי מצחיק שבכלל בהתחלה ה"רומיאו ויוליה" היו ויקי ואיתן? והיום הם ממש לא?

למעלה