שרשור פתיחה- כוכב הצפון

Roei152

Well-known member
מנהל
שרשור פתיחה- כוכב הצפון
מה זה? היוצרים של "יומני החופש הגדול" חוזרים עם עוד סדרה ריאלסטית שנשמעת טוב הפעם אנחנו עוברים יחד עם מאיה חברה של גיבורי "יומני החופש" מת"א לצפון .. מאיה ,נערה יתומה מאם ,עווברת לגור במלון "כוכב הצפון" על מנת שאביה יוכל לנהל את המלון שהוא ירושת אמה שנפטרה.....
במלון מצפות למאיה חוויוות... חברות חדשות, וכמבן לא רק בחור אחד אלא שניים שמתחרים על ליבה ... מתוך כך שאחד הבחורים , שון שנכבש בקסמה של מאיה , תפוס ע"י דניאל מלכת הכיתה.. מאיה ודניאל הופכות להיות אויבות .. האם מאיה תבחר בשון או שמא בבן? האם החבורה תעלה על מזימה שטנית לקניית המלון?
מי יהיה? : אריאל מורטמן,גיא קלי ועוד שמות שהם כמעט חדשים בעולם הטלויזיה... לצד שחקנים ותיקים : אמנון וולף אפרת בוימילד אלון נוימן
דעת הצופה לפני הצפיה:כוכב הצופן נשמעת כמו האחות הבכורה שלה קולית ,כייפית עם הרבה מסיבות נעורים , עם זאת היא מעמתת את הגיבורים שלה עם דברים יותר מוגזמים מאשר ביומני החופש למשל מריבת בנות תהיה עניין יותר מרכזי שם ...

שיר m

Well-known member
אה לא ידעתי שזה כאילו "המשך"
לא ראיתי יומני החופש הגדול... כדאי?

Roei152

Well-known member
מנהל
בתכלס זה לא המשך של יומני החופש
אבל כן למאיה גיבורת הסדרה יש קשר לגיבורי יומני החופש שלושה מהם ואולי אפילו ארבעה הולכים להתארח בסדרה בתור הדמיות אתם שעחקו ביומני החופש הגדל...
זו סדה חדשה לגמרי אם תראי אותה תביני אותה למרות שלא ראית יומני החופש...

שיר m

Well-known member
אחלה

יומני החופש הגדול סדרה טובה? כדאי לראות?

Roei152

Well-known member
מנהל
זאת סדרה טובה ונחמדה
אבל לא הכי מדהמה....

Roei152

Well-known member
מנהל
אני הולך לצפות בכוכב הצפון בכל מקרה
זו הסדרה היחידה שנשארה שפויה מקרינים את כל העונה ברצף ימים ראשון עד חמישי...

שיר m

Well-known member
גם אני אראה
(למרות שקצת מבאס אותי שלא אכיר את הדמויות)

Roei152

Well-known member
מנהל
כוכבי יומני החופש מתארחים רק בפרק אחד
ככה שאת יכולה להיות רגועה גםם מבחינת מי שצפה ביומני החפש זו סדרה חדשה לגמרי רק שלצופי יומני החופש צפויה בהמשך הסדרה מפגש קצרצר עם כוכבי יומני החופש....

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 1 המסיבה
ו2 העץ של אימא

אווף מה קורה ליוצרי סדרות הנוער בזמן האחרון??????
גיורא חמיצר מוציא סדרה כזאת בהתחלה נראית כאילו בכלל לא אכפת לה מהעלילה האפלה ורק אח"כ נחשפת העלילה האפלה אבל הוא עדין יוצאת קיטשית בעיקר בגלל סיפור איתן-ויקי אגם
יוצרי הפיג'מות -עדיף שתשארו עם סברי מרנן והפיג'מות ,משפחה שולטת ממש לא שולטת
מיכל קופר קרן -יוצרת יומני החופש וכוכב הצפון העכשווית - אני מצטער אבל כוכב הצפון היתה יכולה להיות טובה אילו לא היתה מתעסקת באוצרות..
אהבתי את הכיוון של מלון שאנשים רוצים לגנוב אותו ממשפחה שהמלון יקר לה ,עלילה פלפלית וחריפה יותר מאשר ביומני אבל לא אהבתי את הכיוון של אוצרות .. חוץ מזה זה מורכב מכל מה שאהבנו ביומני ואפילו חריף יותר עלילה של משולש אהבה של שון ,מאיה ודניאל כולל בן אני מצפה לראות איך זה יתפתח...

למעלה