** שרשור צהריים היום ה104 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

SNIPES

Well-known member
בנתה על להרוויח את הכסף הזה מלתבוע את גל עד שהבן שלה הרס לה כשהראה לכולם שהיא צודקת בכל מילה עליו. עברה לקבץ נדבות בשבילו... מביך ביותר.

svtar25

Well-known member
בנתה על להרוויח את הכסף הזה מלתבוע את גל עד שהבן שלה הרס לה כשהראה לכולם שהיא צודקת בכל מילה עליו. עברה לקבץ נדבות בשבילו... מביך ביותר.
בדיוק מה שאני חשבתי, אמא שלו מחפשת את מי לעקוץ בכסף...את מי לתבוע. אולי יש לה איזה מחלת נפש. אחרי הכל היא אמא של יהודה...עפ"י יהודה לאויב לא תאחל אמא כזאת.

קליאו22

Well-known member
בעקבות הבקשה של אמא של יהודה, מאמא חיימי החלה בהליכים למכירת ביתה כדי לממן לתכשיט דירת פאר.
אממ נראה לי שמאמא חיימי קצת התנערה מיהודה בזמן האחרון. מעודדת בכל הכח את ג'וזי.
לא נראתה בקרבתו, לא הצטלמה איתו, הזכירה בבית משפט שהיא מגנה כל אלימות תמיד והעירה גם ליהודה כשראתה לנכון

ariela1612

Well-known member
לא נראתה בקרבתו, לא הצטלמה איתו, הזכירה בבית משפט שהיא מגנה כל אלימות תמיד והעירה גם ליהודה כשראתה לנכון
לגמרי

dotan282872

Well-known member
ראיתי את הפוסט שלה שכולו פאסיב אגרסיב, מצד אחד אומרת שהוא לא בסדר ומצד שני מצדיקה אותו.
ובעיקר ראיתי את ההתנהגות שלה בבית.

dorya

Well-known member
נציין שהבחור בעל השכלה גבוהה, סיפר שהוא משתכר יפה מאוד,אמר לא פעם שהוא קונה טישירטים במחירים מאוד גבוהים ובקיצור איפה תורמים?!

קליאו22

Well-known member
נציין שהבחור בעל השכלה גבוהה, סיפר שהוא משתכר יפה מאוד,אמר לא פעם שהוא קונה טישירטים במחירים מאוד גבוהים ובקיצור איפה תורמים?!
במצבו כרגע אני אתפלא אם עדיין מעסיקים אותו...שם רע לחברה כשיש עובד כזה
אלא אם הוא עובד מהבית ומועיל מרחוק...

ראש גזר 6789809896

Well-known member
כמה נמוך עוד המשפחה של יהודה והוא ירדו מתביעה לגל ועד בקשת מימון לדירה מתומכים שלטים והפגנות נגד רמי וניסיון להשפיל את ליאור מה השלב הבא זריקת פצצה לבית של האח הגדול כשרמי בחצר

מצב
הנושא נעול.
למעלה