** שרשור צהריים היום ה41 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

alesandro2

Well-known member

Moiya_1

Well-known member
אני חוששת שרמי מאבד עצמו בתוך הסבך של לינור. האיש כרוך אחריה באופן שאינו מייטיב עמו בתוכנית.
הצמוד הזה שלהם עושה לו רע רע מאוד. זה לא אותו רמי שנכנס, הוא כבוי לחלוטין. כן נכון הוא גם מאוד מתגעגע לילדים, מי לא? הוא משועמם מהתחת, מי לא? אבל זה שלינור לופתת את צווארו ו"חונקת" אותו באובססיה ולא מניחה... הממממ לי זה מתחיל לצרום.
קצת ספייס חמודים, תלמדו מגל תום.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
אני חוששת שרמי מאבד עצמו בתוך הסבך של לינור. האיש כרוך אחריה באופן שאינו מייטיב עמו בתוכנית.
הצמוד הזה שלהם עושה לו רע רע מאוד. זה לא אותו רמי שנכנס, הוא כבוי לחלוטין. כן נכון הוא גם מאוד מתגעגע לילדים, מי לא? הוא משועמם מהתחת, מי לא? אבל זה שלינור לופתת את צווארו ו"חונקת" אותו באובססיה ולא מניחה... הממממ לי זה מתחיל לצרום.
את הספייס זאת היא שלא נותנת לו, אם זה היה תלוי בו היה לוקח....אבל הוא לא רוצה לפגוע בה
כבר עשתה לו שיחת "זוג נשוי 50 שנה" למה התרחק ממנה היום?

בקיצור, אולי טוב אם תצא (מאחלת לה עם איפור בשביל התחושה שלה...ובסה"כ היא בחורה טובה)

לגבי רמי, בהחלט בלי קשר אליה, הוא רוצה לפרוש כי מתגעגע לחופש שלו בחוץ ובמיוחד לילדים
מצד שני, אם יצא אחריה זה יכול להיראות לא טוב מבחינתו שלא יכול בלעדיה וזה לא המצב...

yoni564712

Well-known member
את הספייס זאת היא שלא נותנת לו, אם זה היה תלוי בו היה לוקח....אבל הוא לא רוצה לפגוע בה

בקיצור, אולי טוב אם תצא (מאחלת לה עם איפור בשביל התחושה שלה...ובסה"כ היא בחורה טובה)

לגבי רמי, בהחלט בלי קשר אליה, הוא רוצה לפרוש כי מתגעגע לחופש שלו בחוץ ובמיוחד לילדים
מצד שני, אם יצא אחריה זה יכול להיראות לא טוב מבחינתו שלא יכול בלעדיה וזה לא המצב...
רמי יפרוש חצי שעה אחרי שהיא תצא
אין להפקה מה להציע לו בשביל להישאר
הוא גם סלב, מה שאומר שהוא קיבל כסף בלי קשר לכמות הימים שהוא שם
יתרה מכך זה גם נראה שרמי יבקש מההפקה שידיחו אותו לפני שידיחו אותה

ירוקה מהכרמל

Well-known member
רמי יפרוש חצי שעה אחרי שהיא תצא
אין להפקה מה להציע לו בשביל להישאר
הוא גם סלב, מה שאומר שהוא קיבל כסף בלי קשר לכמות הימים שהוא שם
יתרה מכך זה גם נראה שרמי יבקש מההפקה שידיחו אותו לפני שידיחו אותה
אולי... בכל מקרה לא יצא מיוזמתו לפניה..הבטיח לה אחרי שהתחננה

Moiya_1

Well-known member

מסכימה לגמרי. מכל צד שלא נסתכל על זה המצב הנוכחי וכל צעד שהוא יבחר לעשות רק יקשה עליו יותר.
הוא זקוק לספייס, אוויר וגירוי אינטלקטואלי. השעמום אומנם הורג אותו והבחירה במשיכה מינית ללינור היא לא בחירה נבונה,
כי בתכלס אם יכנס לאח בחור אטרקטיבי צעיר וחרמן שיתאים לגילה, היא תגיד לשוגר דאדי שלה צ'או באבי.. היה כייף לחרמן אותך אבל היי אתה קשיש מדי עבורי.
מי שיפגע ממערכת היחסים הקצת קריפית הזו הוא רמי בלבד.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
מסכימה לגמרי. מכל צד שלא נסתכל על זה המצב הנוכחי וכל צעד שהוא יבחר לעשות רק יקשה עליו יותר.
הוא זקוק לספייס, אוויר וגירוי אינטלקטואלי. השעמום אומנם הורג אותו והבחירה במשיכה מינית ללינור היא לא בחירה נבונה,
כי בתכלס אם יכנס לאח בחור אטרקטיבי צעיר וחרמן שיתאים לגילה, היא תגיד לשוגר דאדי שלה צ'או באבי.. היה כייף לחרמן אותך אבל היי אתה קשיש מדי עבורי.
מי שיפגע ממערכת היחסים הקצת קריפית הזו הוא רמי בלבד.
קשה לי להאמין שיפגע ממנה...זה אפילו יקל עליו וזאת במידה ואחד מהם או שניהם יישארו עד אז
בכל מקרה, המערכת יחסים שלהם לא מבוססת רק על חרמנות סמויה, אני באמת מאמינה שהם חברים טובים

הצודקת11

Well-known member
לגמרי
רוצה חזרה את רמי שהיה בלי לינור העלוקה
מאז שרונית הודחה (וטוב שכך) לינור בלתי נסבלת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה