** שרשור צהריים היום ה41 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
קארין עושה לגל צמות בשיער.
הצמות דקות דקות ונראה לי שהיא מתכננת לעשות בכל השיער, אז זה ייקח לנצח.
אבל לא אכפת לי חמודות, נחמד לראות זמן איכות משותף שלהן.

GALxp

Well-known member
נטלי דדון, עומרי בן נתן, אורלי רביבו והרשימה עוד ארוכה...

יהודה ימשיך להיתקע לכם עמוק בתוך הגרון:p

אלזה4

Well-known member
באשר לסצנה אמש. מקדישה לגל שיר
גלי
גלי, גלי מדוע צחקת
כשהגבר הבריון
התחרפן לך כך פתאום?
מדוע צחקת?
האם הוא סיפר לך דבר איום

1610632841969.png 1610633270960.png

אלזה4

Well-known member
.
יצא לה סאדיזם
יצא לה המלכה. שלא מאכילה את הטרול.
ארנון נתם/מעריב
"היא חסינה לארס שלו, התסכול אוכל אותו והיא מחייכת אליו חיוך של "צלם אותי האח הגדול". לבסוף היא נועצת לו יתד בלב כשאומרת בפשטות: "אויש, אתה מסכן", ולמרות זאת, הוא ממשיך. לא ברור מה מניע אותו, אך בשלב זה ההצגה שלו כבר משעממת. מאוחר יותר, גו'זי אומר לו שהוא כמו השיר: "לאהוב אותך זה לשלם בכאב", לדעתי הוא יותר כמו השיר של בן ארצי: "אני אפס"."

fleabag

Well-known member
יצא לה המלכה. שלא מאכילה את הטרול.
ארנון נתם/מעריב
"היא חסינה לארס שלו, התסכול אוכל אותו והיא מחייכת אליו חיוך של "צלם אותי האח הגדול". לבסוף היא נועצת
.
נו כמו שאמרתי ,סאדיזם
זה לא צחוק שמחייכים לאדם שחושבים שהוא מסכן

בוייאקה מאן

Well-known member
גלי
גלי, גלי מדוע צחקת
כשהגבר הבריון
התחרפן לך כך פתאום?
מדוע צחקת?
האם הוא סיפר לך דבר איום

צפה בקובץ המצורף 10876 צפה בקובץ המצורף 10878
הייה נחמד איך שיהודה התמרמר עליה ואחרי זה רץ לחצר כולו עצבני והיא בסבבה שלה אפילו לא מיצמצה
אין כמו למרמר טרולים

שאנל777

Well-known member
גלי
גלי, גלי מדוע צחקת
כשהגבר הבריון
התחרפן לך כך פתאום?
מדוע צחקת?
האם הוא סיפר לך דבר איום

צפה בקובץ המצורף 10876 צפה בקובץ המצורף 10878
נראה לי שאם הוא היה בריון היא לא הייתה צוחקת. הוא לא באמת מפחיד או אלים כמו שעושים אותו, בעיקר צועק ועושה תנועות עם הידיים אבל לא משהו באמת מאיים.

בוייאקה מאן

Well-known member
נראה לי שאם הוא היה בריון היא לא הייתה צוחקת. הוא לא באמת מפחיד או אלים כמו שעושים אותו, בעיקר צועק ועושה תנועות עם הידיים אבל לא משהו באמת מאיים.
הוא כן בריון וכן אלים אבל גל רגילה לטרולים מהאינסטגרם שלה אז הוא לא מרגש אותה כי היא רואה מאות כאלה שמגיבים לה מקנאה אז הנה גם אחד מגיב ככה בחיים האמיתיים
היא לא מתרגשת כי הוא סתם עוד טרול

אלזה4

Well-known member
אז לפי השיטה שלך אפשר להגיד על אנס שהוא לא אנס אחרת הקורבן לא היתה שותקת. נו באמת

צופהבאחהגדול

Well-known member
גלי
גלי, גלי מדוע צחקת
כשהגבר הבריון
התחרפן לך כך פתאום?
מדוע צחקת?
האם הוא סיפר לך דבר איום
גם זו עבודתו של דרור. הוא לא הפסיק להגיד לתום להיות בשקט מולו ולתת לגל לעשות את העבודה השחורה. למה הוא לא זה שבא להרגיע. למה הוא שלח את גל לחזית. בין אם היא יכולה לעמוד בזה וגם אם לא. הבן אדם לא בסדר בעליל ולא בסדר שהוא שלח אותה להלחם את המלחמות הצדק של הבית. לדעתי הוא ככה שורף את שניהם כי שניהם לא יצאו טוב. ואם אתה אוהב את יהודה כל כך למה אתה שולח את החייל הכי חזק מולו?
או שאתה אוהב את גל ונותן לה להתלכלך מולו

merilue

Well-known member
יש הבדל בין קוד לבוש בעבודה לבין קוד לבוש במליאה/בכנסת - המקום הייצוגי.

עד היום לא ראיתי מישהו בסנאט או קונגרס מגיע עם טריקו וכרבולת על הראש...
הדיון הוא אם מחייב עניבה וג'קט,אם מדובר בקוד לבוש ספציפי לא כרבולת ..מדוע הקיצוניות
תתפלאי אנשי קונגרס מגיעים גם לבוש יומיומי יותר למשרדים שלהם,זא יש כאלו הלובשים ספורט אלגנט
חוצמזה,ימית הוסיפה האם מותר לנציג להוסיף אביזרים לבטא עצמו או האם אמור להיות קפדני

lotaria

Well-known member
איזה שטויות ימית.. דב חנין לא היה קיצוני וגם כסיף לא. הם אומרים את האמת שלא נוחה לך...זה לא אומר שהם קיצוניים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה