** שרשור צהריים היום ה81 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

נטשונת1234

Well-known member
באמת שואלת, כי אצלי הרוב היא על השתק פשוט כי קשה לי לשמוע את השיחות שלה בגלל ההשהיות הארוכות ובכנות, בגלל התוכן גם- למה בעצם לקארין מגיע גמר? מה פספסתי? בגלל שהבית התהפך עליה עקב העובדה שהיא התנהלה לאחרונה באופן שנגד לחלוטין את מה שאמרה בשיחות אישיות עם מי שהגדירה כחברים עד לפני שבועיים? במה היא שונה מדרור כשזה מגיע לרכילויות, האשמת אנשים כשחקנים ואסטרטגים ועדיין לחייך לידם באותה הנשימה? הרי עובדה שכשדרור היה צמוד אליה אחרי שהתהפך על גל, היא הייתה מאושרת להיות יד ימינו ברכילויות. קשה לי עם העניין של "מגיע לו הכבוד לגמר כי כולם מרכלים עליו"- מילא מקרים בהם זה גורם לך באמת לסימפטיה לדמות, כמו שהיה עם לינור כשעברה את מה שעברה עם רונית, אבל פה אני לא מבינה על מה הסימפטיה אם המעשים שלה הובילו אותה לזה ובואו, היא המצב חברתי די טוב מאז שהתחברה לנועה. מה פספסתי?

ariela1612

Well-known member
באמת שואלת, כי אצלי הרוב היא על השתק פשוט כי קשה לי לשמוע את השיחות שלה בגלל ההשהיות הארוכות ובכנות, בגלל התוכן גם- למה בעצם לקארין מגיע גמר? מה פספסתי? בגלל שהבית התהפך עליה עקב העובדה שהיא התנהלה לאחרונה באופן שנגד לחלוטין את מה שאמרה בשיחות אישיות עם מי שהגדירה כחברים עד לפני שבועיים? במה היא שונה מדרור כשזה מגיע לרכילויות, האשמת אנשים כשחקנים ואסטרטגים ועדיין לחייך לידם באותה הנשימה? הרי עובדה שכשדרור היה צמוד אליה אחרי שהתהפך על גל, היא הייתה מאושרת להיות יד ימינו ברכילויות. קשה לי עם העניין של "מגיע לו הכבוד לגמר כי כולם מרכלים עליו"- מילא מקרים בהם זה גורם לך באמת לסימפטיה לדמות, כמו שהיה עם לינור כשעברה את מה שעברה עם רונית, אבל פה אני לא מבינה על מה הסימפטיה אם המעשים שלה הובילו אותה לזה ובואו, היא המצב חברתי די טוב מאז שהתחברה לנועה. מה פספסתי?
עם כל הכבוד לקארין ממש לא מגיע לה גמר

ORIGINALNIK

Well-known member
או קארין או תום יהיו בגמר. אני מעדיפה את קארין ובגדול.
שונאת את קארין ואת תום אבל לדעתי הגמר זה בטוח דרור וזהבה
כניראה ג'וזי ויהודה ואיך שהוא עוז כבר ידחוף לדעתי את הצעצוע החד שאורן
אני חושבת שרמי הוא דמות מעניינת שמייצרת עלילה וקארין ספק מטומטמת ספק כלי של ההפקה
תום היה בהתחלה מחמדו של עוז אבל לדעתי הוא מאס בו וגם תום פחות נואש שיעשה וכל מה שההפקה תחפוץ בה

mariamma 86

Well-known member
שונאת את קארין ואת תום אבל לדעתי הגמר זה בטוח דרור וזהבה
כניראה ג'וזי ויהודה ואיך שהוא עוז כבר ידחוף לדעתי את הצעצוע החד שאורן
אני חושבת שרמי הוא דמות מעניינת שמייצרת עלילה וקארין ספק מטומטמת ספק כלי של ההפקה
תום היה בהתחלה מחמדו של עוז אבל לדעתי הוא מאס בו וגם תום פחות נואש שיעשה וכל מה שההפקה תחפוץ בה
פחות ופחות בטוחה שדרור יגיע לגמר. יש מצב שילך בהדחה אחרונה לפני הגמר

בסדר555

Well-known member
אישית אני בעדה ובעד יהודה, אותה התחלתי לחבב אחרי שדיוויד הודח
היה קשה להסביר למה, יש בה משהו מסקרן אולי זה השקט שלה החוסר ביטחון שהיא לא מפחדת להראות

אני חושב שהרבה פעמים עשה לה רע להיות בתוך קבוצות שם באו הצדדים הפחות יפים שלה
אבל ברגעים שהיא הייתה לבד שם היא קנתה אותי, עברה הרבה העונה הדיחו לה את כל החברים, הגיע אחרונה בהצבעות, הפסידה ללינור בדו קרב
רוב העונה הייתה במצב חברתי גרוע גם כשהייתה בתוך קבוצה אף אחד לא באמת ספר אותה, לדעתם הייתה החוליה החלשה תמיד

גם אני לא אהבתי את זה שקראה לאחרים שחקנים והתעסקה בזה כל כך הרבה, זאת בדיוק הבעיה שלה כשהיא בקבוצה היא נבלעת ונכנסת ללופ לא נגמר של התמרמרות

בשבועיים האחרונים קארין לדעתי עברה יותר ממה שלינור עברה, כשלינור עברה את מה שעברה זה היה מול רונית לבד, ג'וזי יצא נגד זה, יהודה בכלל היה לו משהו אחר עם לינור עוד מלפני רונית, והייתה ללינור את התמיכה של רמי ומיד אחרי גם את של קארין, קארין לעומת זאת סופגת ריכילות וטינופים מאחורי הגב מדרור, אלמוג, אורן, ושניי החברים הטובים שלה תום ולינור
אין מישהו שבאמת תומך בה אחרי שנועה יצאה

כרגע היא לבד וטוב שהיא לבד, היא מדברת עם יהודה וג'וזי, היא יכולה להגיד את דעתה לידם גם אם יתווכחו יצעקו הם לא ימחקו אותה וימשיכו לדבר איתה רגיל, לעומת החונטה הקודמת שם היה לה אסור להגיד משהו שלא מתאים להם

אני אוהב את השינוי שאני רואה בה מתחילת העונה, הייתה מופנמת סגורה מובלת, היום חופשיה עומדת על שלה לא מפחדת, כמעט ולא מרכלת וגם כשזה קורה היא מספרת על הפגיע שלה ולא כמה חרא הבן אדם השני

נטשונת1234

Well-known member
מקבלת את ההסבר, לא לחלוטין מסכימה, משיחות שבהן הייתה מעורבת וליכלכו על מישהו (על יהודה/ג'וזי בעיקר) ראיתי בה הרבה הנאה מהרכילות ולא חושבת שזה קשור לקבוצה שבה היא נמצאת, אבל זה שלי. מניחה שצריך היה לראות בה דמות מעניינת מלכתחילה כדי לשים לב לדברים שציינת, אני ראיתי בעיקר שיחות מרמור על מה ומי מעניין וזה בעיקר עשה לי טריגר מיוט. אבל מעריכה לגמרי את הניתוח שלך, מגניב שכל אחד יכול לראות משהו שונה ומניחה שהרבה אכן חושבים כמוך לפי השיח פה בשבוע האחרון :)

GalK22

Well-known member
למה לכל אחד שם מגיע גמר? מעבר לכך שיש שיש לכל אחד פייבוריט שהוא רוצה שיגיע לגמר, הדיירים שעשו הכי הרבה עניין היו בולטים לטוב ולרע (רע בגדר הגבול הסביר כמובן)
ובזכותם רואים את התכנית, להם מגיע גמר. וקשה לי לחשוב על דייר שעשה יותר עניין מקארין למעט ג'וזי ויהודה (אולי גם רמי, אבל זה יהיה אבסורד שהוא יגיע לגמר עם התבטאויות האחרונות ולינור לא)

ירוקה מהכרמל

Well-known member

אתם יודעים שהוא חיפאי במקור, קוראים לו משה, הוא התאבד וקבור בחיפה, כן?
אני בטח יודעת כחיפאית דור שלישי...
מכירה (כמעט) כל פרט ופרט בסיפור המטורף שלו.
לפני כשנה קראו לרחוב חדש בשכונת קריית אליעזר על שמו

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה