** שרשור צהריים היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטעה

Well-known member
ואגב, מותר לו לא לאהוב שנוגעים לו בדברים!!!!! זכות בסיסית.
יש הבדל בין לבקש ממישהו משהו, לבין לקחת מבין חפציו או לקחת מבלי לבקש רשות.
בטוחה שלגוזי אין בעיה לתת, אם רק מבקשים.

meital38

Well-known member
מקווה שתום לא יתבאס בסוף שגל תפגוש אותו הוא כל כך מצפה ורוצה פגישה עם מישהו מבני המשפחה שלו.

svtar25

Well-known member
מקווה שתום לא יתבאס בסוף שגל תפגוש אותו הוא כל כך מצפה ורוצה פגישה עם מישהו מבני המשפחה שלו.
ברור שהם רוצים לפגוש בני משפחה, יחד עם זאת זה תלוי איך מסתכלים על זה, יש את חצי כוס המלאה. הוא קיבל מכתב מאמא, בינתיים שיגיד תודה אם יפגוש את גל.

מיק83

Well-known member
ברור שהם רוצים לפגוש בני משפחה, יחד עם זאת זה תלוי איך מסתכלים על זה, יש את חצי כוס המלאה. הוא קיבל מכתב מאמא, בינתיים שיגיד תודה אם יפגוש את גל.
עדיין, זכותו תהיה להתבאס. אמא שלו חשובה לו מאוד.

svtar25

Well-known member
עדיין, זכותו תהיה להתבאס. אמא שלו חשובה לו מאוד.
אז יש לי הצעה שלא יתבאס - לחתן עכשיו אותו ואת גל ויביאו לו גם את אמא וגם את אבא ( לא באמת חתונה ...רק הצגה לאח הגדול, יצטלם יפה מאוד, יהיה פרומו יפה) אבל זה הראש שלי, לא של רועי עוז

מיק83

Well-known member
אז יש לי הצעה שלא יתבאס - לחתן עכשיו אותו ואת גל ויביאו לו גם את אמא וגם את אבא ( לא באמת חתונה ...רק הצגה לאח הגדול, יצטלם יפה מאוד, יהיה פרומו יפה) אבל זה הראש שלי, לא של רועי עוז
את רצינית? או צוחקת?

לפעמים נראה ששוכחים שתום הוא אדם עצמאי עם צרכים ולא הכל צריך לקשר לגל. כי זה דיי מקטין אותו. ככה זה נראה לי לפחות מהצד.

נטשונת1234

Well-known member
חושבת שהמשקולות זה כדי לרכך את הבאסה מזה שלא הביאו לו את האמא אלא את גל. ולאו דווקא כי זו משאלת ליבו, הוא מתגעגע לאמא שלו כבר חודשים, אלא פשוט כי רייטינג.

svtar25

Well-known member
זה אמר אתמול, לפני שביגעו הורים, אחים וסבתות
אף אחד מאיתנו לא אח הגדול, מבחינת רייטיניג מפגש עם גל הרבה יותר מעניין את מעריצי תום וגל , מעלה יותר את הרייטינג .
לא כולם קיבלו ביקור משפחות, אורן קיבל משהו אחר - מן מפגש עם שפים. אז אם יתבאס זה שלו, אבל אני מקווה שיצא מזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה