** שרשור צהריים היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
אולי אחת הדובות התעלפה בתחפושת או נפלה, המשבש קול נהרס והדיירים גילו מיהן הדובות, שעה ורבע צנזור - הם עוד יעשו צנזור עד הערב.
בסוף זאת שיחה מאמא של ג'וזי - הוא בוכה את הנשמה וכל הדיירים איתו, לכן הצנזור ארוך.

fairytalee

Well-known member
הופעה של זהבה
הופעה של ליאור
גברת איקס שלחה מסר וג'וזי קיבל התקף
נגמרה המשימה וג'וזי לא קיבל כלום
בקיצור זה לא מרגיש לי משהו טוב

dorya

Well-known member
המשימה המשעממת בתבל הסתיימה או שעוד לא?!

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אם זה להביא את אמא שלו זה לעשות הכל לצרכי הרייטינג עבור עוז. על חשבון נפש האדם. מקווה שלא. שיביאו לו את לולה
לא חושב שיביאו את אמא שלו בצורה הזו
אם זה יקרה, תהיה הכנה לזה ונראה את זה בלייב (או לפחות את הבילד אפ) כמו במקרה של זהבליי

SNIPES

Well-known member
נראה לי הגיוני שסיימו את המשימה. מאמינה שלא רוצים לתקוע אותם יותר מדי זמן בחדר, בטח כשכבר אין להן מחויבות לתוכנית בתור דיירות.

svtar25

Well-known member
בסוף יתברר שיהודה זיהה בדובה את גל וזה גרם לריב בין יהודה לגל יהודה יגיד: "את אמרת שלא תחזרי לבית אם יהיה לך כרטיס זהב, היית חוזרת".
היא תגיד שחזרה למשימה ולראות את תום...הוא יגיד שהייתה חוזרת עם כרטיס זהב.
אולי נוצר ריב פיצוצים ...הביא לריב בכל הבית...
סתם עוד ספקולציה.

נטשונת1234

Well-known member
האמת שיש מצב שסיימו את המשימה, ליאור זהבה וג'וזי קיבלו מסר שבוע שעבר...או שהם פשוט מחליפים פיג'מה.

svtar25

Well-known member
האמת שיש מצב שסיימו את המשימה, ליאור זהבה וג'וזי קיבלו מסר שבוע שעבר...או שהם פשוט מחליפים פיג'מה.
שעה וחצי לוקח לזהבה , ליאור וג'וזי להחליף פיג'מה? אולי הם נכנסו לחלום של גל- החלום ההולוודי ובדרך הזו תום וגל יפגשו ורמי ולינור גם יפגשו.
גל תקבל אוסקר ותום יהיה בעלה...זהבה תשיר בטקס האוסקר וליאור ינחה אותו ביחד עם ג'וזי...או חתונה של גל ותום , עם כל ההורים בזום
כאילו איך אני הייתי עושה את זה חופה, אם אמא של תום מחוסנת שתבוא, ג'וזי יהיה דיג'י , בן של זהבה יבוא ...זה יכל להיות מאוד טלוויזיוני.
אבל אני לא רועי עוז...דמיון שלי יותר פרוע. אם עוז זרם עם גל - היא אמורה לקבל אוסקר (בכאילו)

מיק83

Well-known member
אם זה יקרה, אם הייתי גוזי - הייתי כבר עוזבת את הבית.

כולם כבר קיבלו 2/3/4 מסרים, עד שהוא קיבל משהו - זה היה מכתב. כאילו לא יכלו לארגן לו וידאו עם החברים?

מעפן אם זה ככה

אלזה4

Well-known member
אם זה יקרה, אם הייתי גוזי - הייתי כבר עוזבת את הבית.

כולם כבר קיבלו 2/3/4 מסרים, עד שהוא קיבל משהו - זה היה מכתב. כאילו לא יכלו לארגן לו וידאו עם החברים?

מעפן אם זה ככה
מהוותיקים גם תום קיבל רק מכתב.

ariela1612

Well-known member
אבל ג'וזי קיבל פרק שלם על עצמו. ובכל הפרקים הוא משודר.
אי אפשר להשוות בין כולם.
פרק כזה עדיף לא היה עושה לו, וחוץ מזה מסר מהבית זה משהו אחר לגמרי אחרי כל החודשים האלה, צריך משהו מחזק

אלזה4

Well-known member
פרק כזה עדיף לא היה עושה לו, וחוץ מזה מסר מהבית זה משהו אחר לגמרי אחרי כל החודשים האלה, צריך משהו מחזק
מחזק ומוסיף גם מבחינה טלווזיונית..
אם יביאו חברים...או את שקד להרים לו אולי זה יחזק רגעית אבל אין לזה אפקט טלוויזיוני מרגש..

מצב
הנושא נעול.
למעלה