**שרשור צהריים - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ornas2

Well-known member
אני רואה פה ריחוק דווקא, שם משקפיים. איך יממש את המגע האינטימי איתה ככה 👁️👁️👄👁️👁️
מה ניש? יום יפה בחוץ
גם אני יצאתי לפיקניק באחו
צפה בקובץ המצורף 16050
כשנחה על אלמוג רוח רומנטית, אז היא מנשקת אותו נשיקות קולניות במיוחד,
על המצח.....

בלנקה המקורית

Well-known member
מי הם המזוכיסטים ששומעים את השירה של זהבה בן? אני מודה, אם אני הייתי עכשיו בבית האח הגדול לא הייתי יכולה לסבול את השירה המרוקאית הזאת. אולי אני לא מבינה במוזיקה אבל זה אשכרה קודח במוח. רק הדלקתי את הטלוויזיה והקינה הזאת הרסה לי את הבריאות . טוב, יאללה סגרתי את הטלוויזיה. זוועה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
מי הם המזוכיסטים ששומעים את השירה של זהבה בן? אני מודה, אם אני הייתי עכשיו בבית האח הגדול לא הייתי יכולה לסבול את השירה המרוקאית הזאת. אולי אני לא מבינה במוזיקה אבל זה אשכרה קודח במוח. רק הדלקתי את הטלוויזיה והקינה הזאת הרסה לי את הבריאות . טוב, יאללה סגרתי את הטלוויזיה. זוועה.
לפחות זה לא זיוף. אין שם את דרור שישחוט את השירים
אז זה כבר עינין של סגנון. גם לא הכוס תה שלי. אבל מה שכן כל צופי האח הגדול יכירו את כל השירים שלה.
כמו שבבאים הכרתי מהאח.

בלנקה המקורית

Well-known member
לפחות זה לא זיוף. אין שם את דרור שישחוט את השירים
אז זה כבר עינין של סגנון. גם לא הכוס תה שלי. אבל מה שכן כל צופי האח הגדול יכירו את כל השירים שלה.
כמו שבבאים הכרתי מהאח.
מסכימה לגבי דרור. עם כל כמה שאהבתי אותו, לא יכולתי לסבול את השירה הנוראה שלו.

GM1988

Well-known member
לא יודע מה היא שרה עכשיו אבל שגעה את המוח עם טיפת מזל שלה כל העונה.
יעני ככ מחזקת סטיגמה של זמרת עם שיר אחד🤦‍♂️
וכל הדיירים עפים על זה כל פעם כאילו זה השיר הכי טוב ששמעו בעולם, וכאילו הם שומעים זאת מרצונם בבית.
דיי נו.. בסדר זהבה בן, אבל תרגיעו..

Goneril 4444

Well-known member
אני
לגמרי נהנית!

מצב
הנושא נעול.
למעלה