** שרשור צהריים 2 היום ה82 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
אני חושבת שהטענה שקארין לא חברה לגל נמצאת באוויר המון המון זמן,
אם רק עכשיו מצאו משפט שאמרה כדי להוכיח זאת לגל,
זה רק מחזק שאין באמת בסיס לטענה הזאת ואנשים מחפשים לייצר ולנפח רעיונות בכוח כי הם לא אוהבים את קארין ובוודאי לא את העובדה שגל בבית והיא עדיין שם.

האמת היא שהן היו חברות, לא דבוקות ולא bff, אבל חברות בדרכן. הן שתיהן לא היו מקום ראשון אחת אצל השנייה, קארין לעיתים הייתה עסוקה בעצמה וגם גל לעיתים הייתה עסוקה בעצמה....
ויחד עם זאת היו לא מעט רגעים מתוקים ומהנים של פשוט 2 נשים צעירות שעושות שטויות.

מנקודת מבטי, מחבבת את שתיהן, לא מרגישה צורך להשוואה האינסופית הזאת של מי יותר טובה או מוצלחת או חברה.
זה לא חייב ישר ללכת למקום של קארין או גל ומי החברה ומי הבוגדת.
ההישארות של קארין לא קשורה לגל או על חשבונה.
לגל האח עשה סיכול ממוקד, מבאס, אבל זה הסיפור. אין לזה קשר לקארין.

וזה שגל הסירה עוקב,גם זה מותר,שתעשה מה שהיא מרגישה.
גם ככה החוויה של הבית הזה וגם היציאה החוצה מעלים כל כך הרבה אמוציות וסערת רגשות.
לא כל דבר הוא מלחמה, מותר לה להרגיש מה שהיא רוצה.

אופה קטנטנה

Well-known member
קארין חברה של התועלת שלה.

בין אם מדובר בחבר גבר, או בין אם אשה.
זה רק מחזק שאין באמת בסיס לטענה הזאת ואנשים מחפשים לייצר ולנפח רעיונות בכוח כי הם לא אוהבים את קארין ובוודאי לא את העובדה שגל בבית והיא עדיין שם.

האמת היא שהן היו חברות, לא דבוקות ולא bff, אבל חברות בדרכן. הן שתיהן לא היו מקום ראשון אחת אצל השנייה, קארין לעיתים הייתה עסוקה בעצמה וגם גל לעיתים הייתה עסוקה בעצמה....

מנקודת מבטי, מחבבת את שתיהן, לא מרגישה צורך להשוואה האינסופית הזאת של מי יותר טובה או מוצלחת או חברה.

גם ככה החוויה של הבית הזה וגם היציאה החוצה מעלים כל כך הרבה אמוציות וסערת רגשות.

andersonian

Well-known member
ניקי, אין המדובר בגל כלל,
קארין עוברת מאדם לאדם כמו דבורה
מפיקה תועלת לעצמה, וממשיכה הלאה.
זה מאתמול...בזמן הראיון עם לינור כשהיא מדברת בין היתר על הכזבה מההתנהגות והתנהלות של קארין,
גל עונה ללינור ומצדיקה כל מילה שנאמרה

קבצים מצורפים

• 152648854_1626783951043355_803809092616741407_n.jpg
    152648854_1626783951043355_803809092616741407_n.jpg
    KB 125.2 · צפיות: 16

M o m 4 T w o

Active member

אני חושבת שאפשר להבין את התגובה של גל. אני גם אהבתי לראות אותן יחד, אבל לאורך כל העונה היה ברור מאוד שגל הרבה יותר דואגת ומפרגנת לקארין מאשר להפך. גל עכשיו יצאה, ראתה את הפרקים הראשונים שבהן קארין מדברת עליה עם מור וכל הסיפור עם תום ובנוסף שולחים לה קטעים של חוסר פירגון. טבעי שתתאכזב. עדיין היא עכשיו בריאיון דיברה עליה יפה מאוד, אמרה שהיא מקסימה ושהיא לא רוצה להגיב על דברים שראתה עד שתשב ותדבר איתה על זה (והמראיינים ניסו לחמם אותה).

nicknick

Well-known member
אני חושבת שאפשר להבין את התגובה של גל. אני גם אהבתי לראות אותן יחד, אבל לאורך כל העונה היה ברור מאוד שגל הרבה יותר דואגת ומפרגנת לקארין מאשר להפך. גל עכשיו יצאה, ראתה את הפרקים הראשונים שבהן קארין מדברת עליה עם מור וכל הסיפור עם תום ובנוסף שולחים לה קטעים של חוסר פירגון. טבעי שתתאכזב. עדיין היא עכשיו בריאיון דיברה עליה יפה מאוד, אמרה שהיא מקסימה ושהיא לא רוצה להגיב על דברים שראתה עד שתשב ותדבר איתה על זה (והמראיינים ניסו לחמם אותה).
אין לי שום תלונה לגל, לגיטימי שיש לה את ההרגשה והחוויה שלה 🙏

אלזה4

Well-known member

בהכל אני מסכימה איתך. חוץ מהעניין שאת טוענת שקארין לא רצתה שיונני תברר מה קורה עם יהודה..
כשלא רוצים משהו...תופשים את החברה, מסתכלים לה בעיניים ואומרים לה בשיר הרצינות שלא משתמעת לשני פנים - את לא עושה את זה!!

nicknick

Well-known member
בהכל אני מסכימה איתך. חוץ מהעניין שאת טוענת שקארין לא רצתה שיונני תברר מה קורה עם יהודה..
כשלא רוצים משהו...תופשים את החברה, מסתכלים לה בעיניים ואומרים לה בשיר הרצינות שלא משתמעת לשני פנים - את לא עושה את זה!!
נמשיך לחלוק פה אלזה❤

אני זוכרת את הסצינה , ראיתי בעיני קארין מבוכה, זה נתן לי תחושה של כנות.

לברר מול יהודה ספציפית, אם יש בזה טעם, זה משהו אחד , ולא רע בעיני.
אני לא חושבת שהיא רצתה שזה יופץ בתפוצת הבית ויהפוך לשיחת היום המלגלגת.
ההפך, היא פחדה מכל מה שיגידו ומהביקורות שיתנו לה.
בדיעבד , היא צדקה בחשש שלה , חבריה הגיבו בדיוק כמו שחשבה שיגיבו.

ושוב,אתן את החשיבות לעובדה שברגע שהבינה שזה לא לעניין,חדלה מלעסוק בזה או לדבר על זה ולא לקחה את זה למקום של הבחורה שדחו אותה.
לי התגובה הזאת העלתה עוד כמה נקודות אצלה.

אלזה4

Well-known member
נמשיך לחלוק פה אלזה❤

אני זוכרת את הסצינה , ראיתי בעיני קארין מבוכה, זה נתן לי תחושה של כנות.

לברר מול יהודה ספציפית, אם יש בזה טעם, זה משהו אחד , ולא רע בעיני.
אני לא חושבת שהיא רצתה שזה יופץ בתפוצת הבית ויהפוך לשיחת היום המלגלגת.
ההפך, היא פחדה מכל מה שיגידו ומהביקורות שיתנו לה.
בדיעבד , היא צדקה בחשש שלה , חבריה הגיבו בדיוק כמו שחשבה שיגיבו.

ושוב,אתן את החשיבות לעובדה שברגע שהבינה שזה לא לעניין,חדלה מלעסוק בזה או לדבר על זה ולא לקחה את זה למקום של הבחורה שדחו אותה.
לי התגובה הזאת העלתה עוד כמה נקודות אצלה.
בנקודה הזאת היא היתה צריכה לעצור את זה. והיא לא. בעיקר בגלל שהוא כבר עם משהי אחרת. לא מתנהגים ככה....
1614176147401.png

קבצים מצורפים

• 1614176108367.png
    1614176108367.png
    KB 672.8 · צפיות: 1

אלזה4

Well-known member
בימים ההם אלמוג הלכה וסיפרה כמעט לכל מי שרק אפשר שאין לה עניין "כזה" ביהודה.
לא נכון. וגם אם נכון אלו הן לא נסיבות מקלות.
התחיל כבר משהו בינהם...זה היה שקוף. ראו את קרין צופה בהם במיטה

Kiera

Well-known member
לא נכון. וגם אם נכון אלו הן לא נסיבות מקלות.
התחיל כבר משהו בינהם...זה היה שקוף. ראו את קרין צופה בהם במיטה

למה לא נכון? היו כמה סיטואציות ששאלו אותה במפורש וככה ענתה עם פרצופים, כולל לנועה.
זה שיהודה נדלק עליה ישר, ברור. זה שהיא נדבקה גם אליו (חוץ מלגל ולדרור) - גם נכון.
אבל אלמוג ממש העלתה הילוך עם יהודה רק ברגע ששמעה, קצת באיחור, על הסיפור החדש של קארין שנואת נפשה.

אלזה4

Well-known member
למה לא נכון? היו כמה סיטואציות ששאלו אותה במפורש וככה ענתה עם פרצופים, כולל לנועה.
זה שיהודה נדלק עליה ישר, ברור. זה שהיא נדבקה גם אליו (חוץ מלגל ולדרור) - גם נכון.
אבל אלמוג ממש העלתה הילוך עם יהודה רק ברגע ששמעה, קצת באיחור, על הסיפור החדש של קארין שנואת נפשה.
זה מה שהיה: לפי הסדר. ככה לא עוצרים חברה ללכת ולערבב ולשנות את היוצרות..התנהלות דוחה. מירכוז עצמי, מנותקת ממה שקורה מסביב. חוסר רגישות לזולת. להפיל הכל על נועה ולהסיר מקארין אחריות זה חוטא לאמת..
1614177029604.png
1614177081735.png 1614177175311.png

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה