** שרשור צהריים 2 היום ה84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

SNIPES

Well-known member
כי בניגוד לקארין לגל יש כריזמה
אפשר לשנוא את גל או לאהוב אותה אבל יש בה תוכן והיא אמביציוזית
קארין רק יודעת לפלרטט וכבר נראית בת 26+ אז לא יודעת עוד כמה שנים תוכל לשרוד בלי איזשהו ערך מוסף
אמת.
בלי קשר לאהבה שלי לגל, דבר אחד שאי אפשר לקחת ממנה זה הכריזמה שלה, בין אם זה בא לאנשים בטוב או לא.
כל מהותה של קארין בחודשיים וחצי האחרונים הסתכם ב״אני לא מעניינת״. אם היא מעידה את זה על עצמה מה אנחנו נגיד?

TalBrit

Well-known member
אמת.
בלי קשר לאהבה שלי לגל, דבר אחד שאי אפשר לקחת ממנה זה הכריזמה שלה, בין אם זה בא לאנשים בטוב או לא.
כל מהותה של קארין בחודשיים וחצי האחרונים הסתכם ב״אני לא מעניינת״. אם היא מעידה את זה על עצמה מה אנחנו נגיד?
מאוד אוהבת את גל ומבחינתי עדיין היא הזוכה הבלתי רשמית של העונה.
אבל אם לא גל אז קארין.
מעבר לזה שהיא מאוד יפה בעיני, אני מעריכה מאוד את זה שהיא תמיד אבל תמיד אומרת את דעתה, הלרוב בלתי פופולרית. לא מסתירה את הרגשות והתחושות שלה גם כשזה לא מחמיא לה.
היא כנה, שקטה, מצחיקה (גם בכוונה וגם הלי כוונה) ובכללי "טיפוס".
אוהבת שהיא פעם אחר פעם מעמידה את יהודה במקום ושומרת על קוליות.
אוהבת את הטעויות בהגייה.
אוהבת שהיא יותר מקשיבה מאשר מדברת.
קיצר- כפרה עליה.

יסמין 💙

Well-known member
פעם ראשונה אני שומעת את יהודה מתנצל מהלב בשיחה עכשיו.. הוא אמר לה שלא רצה לפגוע בה בשיחה אז כי הוא ממש אוהב איך שהם עכשיו וזאת לא הייתה הכוונה שלו

יסמין 💙

Well-known member
גל הוזכרה באופן שולי בשיחה ממש.. הוא רצה להגיד לה שהדעה שלו עליה לא מושפעת מזה שהיא יפה כי גל יפה ועדיין היה לו מה להגיד עליה (כשאמר גל יפה אמר אומנם פחות ממך) אבל גל בכלל לא הנקודה היא לא רלוונטית לשיחה בכלל ולכן לא התעכבו שם.. השיחה נטו על הקשר שלהם... רואים שלאחרונה יותר טוב להם ביחד

tortt

Well-known member
גל הוזכרה באופן שולי בשיחה ממש.. הוא רצה להגיד לה שהדעה שלו עליה לא מושפעת מזה שהיא יפה כי גל יפה ועדיין היה לו מה להגיד עליה (כשאמר גל יפה אמר אומנם פחות ממך) אבל גל בכלל לא הנקודה היא לא רלוונטית לשיחה בכלל ולכן לא התעכבו שם.. השיחה נטו על הקשר שלהם... רואים שלאחרונה יותר טוב להם ביחד

האמת היא שלא רק גל הוזכרה בשיחה האחרונה
גם לינור, ימית, איילון, מור, נועה ואפילו דיויד.

תמיד, אבל תמיד, דיירים שעדיין נמצאים במשחק מדברים על דיירים שהודחו
וזה הכי טבעי בעולם כשהם עדיין בבית האח

אבל מסתבר שאת גל אסור להזכיר כי השם שלה מוגן או משהו כזה חחח

Taltul63

Well-known member

לא.
לא כי השם שלה מוגן.
כי קארין חברה שלה שנים רבות... זו הסיבה.

יסמין 💙

Well-known member

לגמרי איזה הגזמה יהודה אמר מילה שדרך אגב נכונה קארין מעלפת ביופיה יותר מגל והיא לא מרכז השיחה לכן המשיכו הלאה.. ברור ששמות של דיירים יעלו כי על מה ידברו

מכורה וחבל

Well-known member
בחוץ ועדיין יותר רלוונטית ממה שקארין הייתה או תהיה אי פעם. מי עדיין בבית זה לא מדד לרלוונטיות, בעיקר כשברור לכולם כולל לקארין שאם זה היה היא או גל - קארין לא הייתה שם.

לגמרי איזה הגזמה יהודה אמר מילה שדרך אגב נכונה קארין מעלפת ביופיה יותר מגל והיא לא מרכז השיחה לכן המשיכו הלאה.. ברור ששמות של דיירים יעלו כי על מה ידברו
קארין לא יותר יפה מגל
שני סגנונות של יופי שונים לגמרי
האחת כהה, השניה בהירה.
בכל אחת מהקטגוריות שתיהן יפות - זה עניין של טעם.

אני לא יכולה לראות את היופי של קארין בשום צורה ואופן מרוב שאופייה מכוער ודוחה.
צחוק הגורל הוא שהיא רצתה שיראו בה יותר מיופי... נכנסה לאח... וגם את היופי כבר לא רואים.
חוסר מודעות מוחלט.

ואם זה לא מובן.... אז גל מושלמת. לא פחות.

svtar25

Well-known member
אני רוצה להבין למה ליהודה חשוב להגיד שקארין יותר יפה מגל? למה לא את יפה מבר רפאלי? על העניין הזה שתום בחר בגל ולא בקארין? זה הסיפור? גל לא חושבת שהיא יפה מקראין, ההפך, היא יודעת שקארין יותר יפה. אמרה עליה שהיא האישה הכי יפה שהיא ראתה. אך אני אומרת, קארין רקובה, ריקה מבפנים, הכיעור הפנימי מכער את החיצוני, לכן היא הופך ללא מעניינת , כשהיא פותחת את הפה. קארין עד היום כועסת שגל לקחה לה את תום. זה מעוט השנאה של קארין כלפי גל.
האם גל תפתח את זה ? לא יודעת. לא בטוח.

מכורה וחבל

Well-known member
אני רוצה להבין למה ליהודה חשוב להגיד שקארין יותר יפה מגל? למה לא את יפה מבר רפאלי? על העניין הזה שתום בחר בגל ולא בקארין? זה הסיפור? גל לא חושבת שהיא יפה מקראין, ההפך, היא יודעת שקארין יותר יפה. אמרה עליה שהיא האישה הכי יפה שהיא ראתה. אך אני אומרת, קארין רקובה, ריקה מבפנים, הכיעור הפנימי מכער את החיצוני, לכן היא הופך ללא מעניינת , כשהיא פותחת את הפה. קארין עד היום כועסת שגל לקחה לה את תום. זה מעוט השנאה של קארין כלפי גל.
האם גל תפתח את זה ? לא יודעת. לא בטוח.
כי יהודה חכם.
הוא יודע מצויין מה הוא צריך להגיד לקארין כדי שהיא תרגיש טוב.
ולכן אמר לה שהיא יותר יפה מגל.

GalK22

Well-known member
הייתה מתה שג'וזי ירצה אחת כמותה.
אמר לה פעם..אין בך תוכן.
ולא טעה.
הוא אמר לה את זה כי היא דחתה אותו פעם אחרי פעם, לא רגע יפה שלו.
בינתיים נראה שג'וזי הוא זה שרצה אותה (גם אמר את זה לא?) והיא לא הראתה סימנים כאלה.

אופה קטנטנה

Well-known member
סליחה מכל מי שפקפקתי בדבר נחשיותה הארסית של קארין,
אחת הנשים הבזויות העונה, במתק שפתיים, עפעוף ריסים,
וחיוכים.

היא תמכור גם את סבתא שלה עבור עוד שבוע בתוכנית.
אין לה ולא תהיה לה נאמנות לאיש מלבד לעצמה.
י א ק

מצב
הנושא נעול.
למעלה