** שרשור צהריים 2 היום ה86 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Simba223

Well-known member
אם הביאו באמת טלוויזיה לחדר שינה, אני משער שהולכים לחשוף את התעודה זהות של כל אחד

צופהבאחהגדול

Well-known member
אם הביאו באמת טלוויזיה לחדר שינה, אני משער שהולכים לחשוף את התעודה זהות של כל אחד
אבל מזה מעניין? חוץ מאלמוג שרק יגרום לאי נעימות של ג'וזי מול יהודה
והת.ז של כולם לא משנות. לא מעניין שהם יתרגשו מהת.ז של ג'וזי. להפך יגרום להם לשים לו עוד יותר רגליים. גם ככה הוא בפה שלהם

Pachulii

Well-known member
התגובות פה זה פרייסלס 😄😄😄❤️
אבל איך.... איך אתם עושים את זה? ממשיכים לראות.... כאילו, איך יש בכם עוד תקווה?

מהפרקים התייאשתי מאוד מהר העונה והפסקתי לראות בלייב, גם כשהיה לי דחף להשאר ערה פשוט ידעתי שאני שוב אתאכזב. גם לליב של אחרי הדחות שכלכך אהבתי לחזור, כבר הפסקתי לחכות. משלימה בבקרים אם יש מה, כי בדכ זה מצונזר

אבל לאחרונה גם הפסקתי לראות את הלייב במהלך היום. הם לא מראים כלוםםם. המשימות לא קיימות וחסרות פואנטה והגיון ומטרה. כל פלוץ מצונזר.

איך אתם עדיין רואים את הכלום הזההה???
הלוואי שלא הייתי מתייאשת אבל באמת שהתייאשתי :(

אופה קטנטנה

Well-known member

מהפרקים התייאשתי מאוד מהר העונה והפסקתי לראות בלייב, גם כשהיה לי דחף להשאר ערה פשוט ידעתי שאני שוב אתאכזב. גם לליב של אחרי הדחות שכלכך אהבתי לחזור, כבר הפסקתי לחכות. משלימה בבקרים אם יש מה, כי בדכ זה מצונזר

אבל לאחרונה גם הפסקתי לראות את הלייב במהלך היום. הם לא מראים כלוםםם. המשימות לא קיימות וחסרות פואנטה והגיון ומטרה. כל פלוץ מצונזר.

מזוכיזם טהור.

haya sol

Well-known member

מבינה אותך ! אבל לפחות עושים פה ריאליטי ע"ח האח הגדול. צוחקים, אוהבים, מתרגשים, מתעצבנים, מטרילים ונובחים. מה ששם לא עושים לפחות פה כן יודעים לעשות. מרי ועדנה יודעות לערוך אותנו יותר טוב מעוז🤣

מצב
הנושא נעול.
למעלה