** שרשור צוהריים היום ה-90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מורבידי 1

Well-known member
כל המהלכים בבית צפויים וכו' אבל עדיין ממש כיף לי , לראות את ליאל וסתיו ביחד. ממש מקוה שליאל ישרוד את ההדחה.
אם יש כיף וצדק אברהם יעוף בהדחה הבאה.
כמו שרשמו כאן בשרשור בוקר שקראתי בתענוג , הבעיה היא שייתכן ועוז מתכוון לשריין ברביעי הקרוב כבר כרטיס לאברהם לגמר :/

אברהם חייב לראות את הסלידה שיש מההתנהגות שלו בחוץ, ולא מתאים לי שזה יקרה אחרי שיצא בגמר, מתאים לי שזה יקרה לפני.

שי - כנ"ל.

שניר - מזלו שמצליח להישאר נייטרלי ופחות מתלכלכך.

ההבדל בין שניר - לליאל ,
"לזכותו" של שניר :
הנחתי שבשבוע שבועיים הקרובים של העונה , כשרק 5 דיירים בבית , גם האויבים הכי גדולים יתקרבו וידברו זה עם זו . באי בודד של שני אנשים , אי אפשר לא לדבר .

והנה ליאל נשבר ראשון , הוא דבוק לסתיו , כי אין לו א-ף אחד אחר בבית , אף אחד אחר. כשהיה לו גב של כל הדיירים נגד סתיו הוא היה מלך.

שניר , לעומתו , עקבי, גם אם ייצאו אחד אחרי השני האנשים שהוא אוהב - עם סתיו , הוא לא יישב לדבר . פה אני רואה דווקא איך הוא דבק במה שהוא מאמין .

Kaz12

Well-known member
להפעיל שואב אבק לפני 1 בלילה כדי למנוע ממישהי להירדם ולקבל קנס ואז לכבות את השואב מיד עם כיבוי אורות, זה לא בריונות

להחביא שואב ששייך לכל הבית זה כן
לפני 1 בלילה = אחרי חצות במשך שעה שלמה על הראש שלה באופן מכוון בהחלט כדי לענות אותה ולצחוק תוך כדי כי הוא נהנה מזה.
אין קנסות על שינה מחצות והלאה, והוא עצמו שיאן קנסות השינה.
אני באמת לא מבין איך אפשר לעשות מזה צחוק, במיוחד כשזה עוד הגיע אחרי יום שלם שהיא עברה התעללות ממנו בכל צורה אפשרית וקיצוניות שאין לתאר. (ולא היה חסר גם בימים שקדמו לזה)
אפשר להגיד על סתיו הרבה דברים, ונכון שגם היא לא מושלמת ולא הכי שה תמים, אבל לעומת הרוע הקיצוני והמפחיד שמופנה כלפיה בעיקר מאברהם וגם מרבים אחרים שם, היא מלאך.

Edne

Active member
בגמר- סתיו, יענקי, מעתוק, ליאל
ושניר או אברהם (נראה לי שניר)
השלישיה האחרונה גם ידועה
למה מושכים.. איזו עונה מעייפת

מורבידי 1

Well-known member
השיחות בבית כל כך מרתקות אותי.

ובנושא אחר, למישהו יש סידרה טובה בנטפליקס (אמזון פרייל, אפל טי וי , הולו , לא משנה מה , הנה אני לא עושה אפלייה) להמליץ עליה ?

אה ' Only Murders in the Building. נלך לצפות בעונה החדשה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה