שרשור רשמי(אני מקווה) מה דעתכם על החדשים....

האח85

New member
בגדול נראה לי שמי שהכי מאויים מהבנים החדשים

הוא צבר, בגלל כל האגו שיש לצבר, הוא לא יוכל לסבול את זה שיש גבר חזק ממנו (שחר), וגבר חתיך ממנו.... נראה לי שצבר יתחיל לפתח ריבים... בגזרת הבנות(בעיקר שפרה וונסה), הן הולכות להיות מאוימות מטניה, בגלל שהיא לא בוטה מדיי במיניות שלה (כמו קרן), ולכן היא הטיפוס שאפשר להתאהב בו (גם יפה וגם חמודה) אני חושב ששחר יתחבר לאיתי יוסי ועינב. חגית לדעתי לא תתחבר עם אף אחד, ויהיו לה רק ריבים עם כולם...

ProzaC4387

New member
אוי תפסיקו!

הוילה מעולם לא הייתה משעממת יותר. ברגע ששי עף הכל ניהיה כל כך פרווה. אותן שיחות פעם אחרי פעם. אם הריב בין יוסי וצבר היה ההילייט של השבוע זה בושה. אם לא היה להם את המתמודדים החדשים שנכנסו זה היה הפרק הכי משעמם באח הגדול עד עכשיו. המתמודדים החדשים יתססו את העניינים קצת ויחזור העניין... לפחות לשבוע הקרוב. לא בהכרח כי פתאום העניינים ישתנו, אלא בגלל שזה אנשים חדשים שאנחנו עוד לא מכירים וסתם מעניין לראות את האינטרקציה בינהם והדיירים הישנים.

u r a n i a

New member
מוקדם מדי לדעת. זה הכל רושם ראשוני

אני מאמינה שלפחות חלקם יוסיפו עניין ואקשן..

אבל עברה על החוקים וצריכה להענש!!!

אסור היה לה לדבר על התכנית ועל מה שחושבים עליה בחוץ. ברגע שהיא אומרת משפט כזה, למרות שזו דעתה, היא בעצם מסגירה את מה שחשבו בחוץ על שי....

איתי בל

New member
ברור שמותר לה לדבר על התוכנית...היא בתוכנית

אסור לה להגיד שתקשיבי עינב את בסכנה וצריכה לעשות ככה וככה או יוסי מלך או לאון הצביעה לככה וככה שי הוא כבר בחוץ וזו דעתה האישית היא יכולה לבוא לצבר ולהגיד לו אני חושבת שאתה נוראי אפילו שהוא בתוכנית פשוט אומרת מה היא חושבת..היא לא יכולה אבל הלגיד אתה נוראי כי עשית ככה וככה מול כל הבית

rinatt1

New member
זה מה שאני חושבת שיקרה...

לשיפרה תהיה מתחרה חבל"ז- הבחורה הצעירה לוונסה יהיה חתיך תורן חדש -איתי צריך להיזהר מיוני לעינב יהיהי מחזר - הגורילה וליוסי תהיה מישהי לדבר איתה ונראה לי יהיה מזה צחוקים בינהם..חחח בקיצור יהיה שמח. מגניב חחחחחחח.....

ב ד י ו ק - וכואב לי הלב עליהם עכשיו

לא משנה את מי אני אוהדת יותר או פחות, פתאום כולם נראים לי מעמדים לסבול..... הלוליטה הקטנה, שנראית אחת שלא בוחלת באמצעים, תדבק לצבר, שפרה תאכל ת'לב ותשאר מאופקת. (הלוואי ולא) זה יהיה המבחן לחברות שלהם. החתיך התורן, שנראה בעל ביטחון עצמי, יהווה אופציה עבור וונסה שהסתפקה באיתי... איתי יתחיל להיכנס ללופים שכבר ראינו שקשה לו לצאת מהם. (אגב, לדעתי דווקא ימצא נושאי שיחה עם שיפרה ופה צבר יתחיל לדאוג....) יבקר הרבה אצל הפסיכולוג..... עינב תישא עיניה לגורילה, וחגית הזו... חבל על הזמן מה שתעשה שם.... עינב ילדה טובה לידה.... בתכלס, החדשים הגיעו עם ידע על הדיירים מה שלא כל כך הוגן. הם יודעים מה נקודות התורפה, איפה ללחוץ ומה לא לעשות. כך שינצלו זאת לטובתם. בעיקר החגית הזאת. נראית מסוכנת. לפתע אני רואה את עינב ושיפרה חברות :) זה כבר עדיף מקווה שישרדו
אני בעד הותיקים קודם.....

לונה 2

New member
לדעתי זו חשיבה מוטעית

רנין שפרה צבר וליאון לא יקבלו ממני חצי הצבעה גם אם החדשים יעצבנו אותי יותר מהם. וזו רק דעתי כמובן.

DanaBlanc

New member
אוקי בכללי דעתי על כולם

טוב.. בחירות גרועות.. אני במקום ההפקה הייתי מביאה אקסית של צבר כדי לייצר אקשן בדוק בין שפרה לצבר, הייתי מארגנת לרנין איזשהו מישו שיזכיר לה את שי כדי שתבכה ותשבר ותודה על אהבתה ואז יהיה בלאגן עם תייסיר והייתי מארגנת איזשהו רומן [לסבי אולי?] לונסה.. אבל במקום זה הם הביאו לי אינה שחשה דוגמנית והיא ממש לא, חושבת שתתפוס את צבר אבל היא כ"כ לא נראת לי הטעם שלו. יוני שהוא פוץ משובש שחש הדבר הכי חאתיךךך בעולם, מספר שבחורות נופלות לרגליו.. אז בגלל זה הוא רווק בן 30?;] גורילה שתרדוף אחרי עינב [דרכים יצירתיות לגרום לעינב לפרוש?] והגורילה חושב שהוא יפתח מודעות לפיתוח גוף.. איך בדיוק? עם המסרגות של שיפ שיפ? אין אוכל בבית מה תפתח שם חוץ מרעב כבר וכמובן אשת שופט, פולנייה אמיתית שאם כבר היא זאת שתכניס אקשן בלעקצץ את יוסי אבל באמת עד כמה האישה הזאת שנראת כמו דראג קווין יכולה לעניין.. אפ'חד מהדיירים הצעירים לא יצליח להתחבר אליה ואם כן אז רק לאון, בגלל הדראג קווין [; טוב, זה הכל.. אני מאוכזבת אבל סבבה נזרום מקווה שההפקה תפצה ;]

חגית לא תציק ליוסי

היא חכמה מדי. יודעת שהוא אהוד וזה יציג אותה באור לא טוב. מה שכן היא תלחם בו אסטרטגית. כי היא כבר יודעת איך הוא פועל. אמנם אינה לא הטעם של צבר זה בטוח, אבל ברגע שהוא יקלוט שהיא בצד שלו הוא ידע לשחק איתה את המשחק לטובתו. (למה יש לי תחושה שהיא תדיח את שיפרה... :) ואני בהחלט מקווה שהגורילה יתחיל לעשות להם שם שיעורי התעמלות, אכילה נכונה, גם יעסיק אותם וגם יתחילו לאבד את הקילוגרמים שהעלו.... לא יזיק.

מה שהכי מעצבן, שאף אחד לא ידיח את החדשים

כי זה לא יצלם טוב. שפרה תבחר ביוסי ועינב, והם יבחרו בצבר ושפרה, לאון יבחר בעינב ואיתי, צבר באיתי ועינב, וכן הלאה... רק הצעה קטנה לכולנו, בואו לא נשפוט אנשים לפי מראה ב כמה דקות. יתכן והם יהיו מעניינים לא פחות מהוותיקים.. לל"ט

למעלה