שרשור שאלות 16.11

BlackUnicorn

New member
מוסיפה לסקרמנט -

1. אפשר לקבל אותו (נדיר) ב- wheel of mediocrity כשנוחתים על הפיה. 2. אפשר בכל זאת לעשות עבודות שהן basic. העבודות מתאפסות כל 10 דק', צריך למהר ולתפוס אותן.

BlackUnicorn

New member
זכר או נקבה? חברה שלי קראה לו על שם

ידיד שלה, משעשע

עוד שאללהP:

1. זכור לי שפעם הסתובבתי באתר וראיתי איזה ספוקי מרקטפלייס כזה...אני לא מוצאת אותו
. תכלס אני צריכה אותו כי איזה יצור בהאנטד וודס ביקש ממני Brians and Dumplings. ואנלא מוצאת בשופ וויזרד...
2. פעם היה איזה מרכז אימוץ כזה...שוב, אני לא זוכרת איך מגיעים אליו
. ד"א, אפשר לעשות POOGLE דרך CREAT A PET? כי אני ממש רוצה אחד
. 3. איך אני מעלה את הרמה של החיה? כאילו אני רואה חיות של אנשים בLEVEL מיליון בערך ועם חיות צעירות יותר משלי
. וווווווונראה לי נגמרו לי השאלות.
. חפרתיP:.

Grey Faerie

New member
תשובות:

1. לפעמים הוא מבקש דברים שעוברים את המחיר של המאה אלף, ואז הם לא מופיעים בשופ וויזרד אלא בtrading post, בד"כ לא שווה לעשות את הקווסטים האלו. 2. המרכז אימוץ סגור כבר הרבה זמן, צוות האתר הבטיח שהוא יעלה שוב עד סוף השנה (ינואר). וpoogle זו חיה שיצאה בכמות מוגבלת, אז אי אפשר ליצור אותה בcreate a pet, אבל אפשר להשיג אותה בעזרת המעבדה (Lab map, עולה בערך 800 אלף), או בעזרת שיקויי (גם כן יקר, לא זוכרת את המחיר בדיוק) 3. או דרך המעבדה, או דרך אימונים ( יש בMystery Island מקום שנקרא traning school, שם אפשר לאמן את החיות שלך ולהעלות להם רמה. אבל- זה עולה דיי הרבה (( משלמים בcodestones, שעולות בערך שש אלף עד אחת עשרה אלף) אם את לא נלחמת בבטלדומ אין שום מטרה להעלות את הlevel...

BlackUnicorn

New member
היכנסי לאתר (הקישור נמצא בצד שמאל של הפורום

בהודעות המנהלתיות) ופעלי לפי ההוראות. אם את יודעת אנגלית בסיסית לא תהיה לך בעיה. אם את נתקעת, תחזרי ותשאלי :)

BlackUnicorn

New member
בניאופטס יש כמו בחיים האמיתיים (בערך)

כסף, שנקרא בעולם הניאופטס - NeoPoints או בקיצור - NP. כמות הכסף שיש לך רשומה בצד ימין למעלה של האתר (מצד שמאל של ה- log out). את יכולה כמובן לקנות רק בכמות הכסף שיש לך. כדי להרוויח כסף הדרך הכי קלה היא פשוט לשחק משחקים!

יש לי מספיק כסף.

ואת מה שאמרת אני יודעת. אני קונה דברים שאני יכולה לקנות אבל אני לא תמיד מצליחה לקנות אותם ואני לא יודעת למה.

BlackUnicorn

New member
יש שלוש אפשרויות

או שיש לך יותר מחמישים חפצים, או שקנו את הפריט לפנייך, או שזו בעיה זמנית באתר

למעלה