שרשור שאלות

מצב
הנושא נעול.

ש נ י ק י

New member
חדשה עם שאלות../images/Emo35.gif

שרשור שאלות
אמנם בגלל גודלו של הפורום, אין כאן משמעת נוקשה של שרשורים, אבל בימים האחרונים ממש אפשר ללכת לאיבוד... אז אם למישהו/י יש עוד שאלה - זה המקום!
חדשה עם שאלות

שלום לכולם, חדשה בפורום, אך לא בטיפולים, ויש לי מס' שאלות: 1. כמה זמן מינימום לאחר הלידה (בקיסרי) צריך לחכות עד להתחלת טיפול (מפאת גילי המופלג לא אוכל להמתין לילד שיגדל)? 2.טופלתי באסותא ואני מעוניינת לעבור לתל השומר (מסיבה גיאוגרפית) מה ההבדל באופי המעקב? באסותא באים למעקב US ודם בשעות הבוקר 7-9 שאיבה והחזרה בשעות אחה"צ ערב. תודה ובהצלחה לכולם

יש מצב שהמחזור מגיע עוד לפני הבטא?

שרשור שאלות
אמנם בגלל גודלו של הפורום, אין כאן משמעת נוקשה של שרשורים, אבל בימים האחרונים ממש אפשר ללכת לאיבוד... אז אם למישהו/י יש עוד שאלה - זה המקום!
יש מצב שהמחזור מגיע עוד לפני הבטא?

יחסי מין עד לבדיקה../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

שרשור שאלות
יחסי מין עד לבדיקה

אני כבר לא יודעת אם כדאי או לא , רופא אחד "ממליץ להימנע מקיום יחסי מין מההחזרה עד לבדיקה" ואילו רופא אחר אומר שזה לא מפריע ואפשר לקיים. מנסיונכן האישי ולדעתכן, האם כן או לא? יש לי בעל מקסים ולמרות שהוא יודע שזה מההורמונים שאין חשק וכשהשחלות נפוחות אז זה כואב ושלושה ימים לפני מתן זרע צריך לשמור ואחרי ההחזרה לא מומלץ ואם שלילי אז טרח מחזור ושוב ושוב ושוב ...

ר י ר י ת

New member
שלום, בקשר להזרקה עצמית...

שרשור שאלות
מישהי הזריקה אולי לעצמה פרגניל לטוסיק לבד, על פניו נראה לי שאפשר לבד לא? אם מישהי עשתה , מוכנה אולי להסביר לי איך עשתה זאת, זו המחט הירוקה שמשתמשים לערבוב נכון? אני צריכה לעשות אותה היום בשעה ארבע אחה"צ לקראת ההזרעה מחר לפני הצהריים. תודה.

יש לי שאלה:

שרשור שאלות
יש לי שאלה:
אם אני ניגמרו כל הטיפולים שמכבי אישרה לי כמה טיפולים מגיעים לי בפעם הבאה? יש לציין שיש לי ילד בבית וקיבלתי מהם אישור ל 4 טיפולים

anguly

New member
ברוכה הבאה

חדשה עם שאלות

שלום לכולם, חדשה בפורום, אך לא בטיפולים, ויש לי מס' שאלות: 1. כמה זמן מינימום לאחר הלידה (בקיסרי) צריך לחכות עד להתחלת טיפול (מפאת גילי המופלג לא אוכל להמתין לילד שיגדל)? 2.טופלתי באסותא ואני מעוניינת לעבור לתל השומר (מסיבה גיאוגרפית) מה ההבדל באופי המעקב? באסותא באים למעקב US ודם בשעות הבוקר 7-9 שאיבה והחזרה בשעות אחה"צ ערב. תודה ובהצלחה לכולם
ברוכה הבאה
המינימום זה חצי שנה. לגבי יתר השאלות אני לא מכירה. שיהיה בהצלחה.

אנחנו חיכינו שבוע

יחסי מין עד לבדיקה

אני כבר לא יודעת אם כדאי או לא , רופא אחד "ממליץ להימנע מקיום יחסי מין מההחזרה עד לבדיקה" ואילו רופא אחר אומר שזה לא מפריע ואפשר לקיים. מנסיונכן האישי ולדעתכן, האם כן או לא? יש לי בעל מקסים ולמרות שהוא יודע שזה מההורמונים שאין חשק וכשהשחלות נפוחות אז זה כואב ושלושה ימים לפני מתן זרע צריך לשמור ואחרי ההחזרה לא מומלץ ואם שלילי אז טרח מחזור ושוב ושוב ושוב ...
אנחנו חיכינו שבוע
מההחזרה. פחות או יותר אחרי ההשתרשות. אחר כך חזרנו ל"פעילות רגילה". לא נראה שזה הפריע במשהו. הרי נשים עושות את כל הזמן גם אחרי שהביצית הופרתה (כן - ביזארי משהו אבל יש כאלה שעושות את זה ונכנסות להריון...) ולא יודעות שהן בהריון וממשיכות לקיים יחסי מין רחמנא ליצלן...

ר י ר י ת

New member
../images/Emo92.gif

מישהי הזריקה אולי לעצמה פרגניל לטוסיק לבד, על פניו נראה לי שאפשר לבד לא? אם מישהי עשתה , מוכנה אולי להסביר לי איך עשתה זאת, זו המחט הירוקה שמשתמשים לערבוב נכון? אני צריכה לעשות אותה היום בשעה ארבע אחה"צ לקראת ההזרעה מחר לפני הצהריים. תודה.

האם מישהי יכולה לענות לי?

ועוד שאלה:

יש לי שאלה:
אם אני ניגמרו כל הטיפולים שמכבי אישרה לי כמה טיפולים מגיעים לי בפעם הבאה? יש לציין שיש לי ילד בבית וקיבלתי מהם אישור ל 4 טיפולים
ועוד שאלה:
מהם הסיכויים להיקלט להריון עם עובר בן 4 תאים לאחר ארבעה ימים אם השאיבה היתה ביום שלישי אז ההחזרה היתה ביום שישי?

יקירתי הכל אפשרי

ועוד שאלה:
מהם הסיכויים להיקלט להריון עם עובר בן 4 תאים לאחר ארבעה ימים אם השאיבה היתה ביום שלישי אז ההחזרה היתה ביום שישי?
יקירתי הכל אפשרי
אני אדם מאמין ואני מאמינה כשנשמה אמורה להגיע לעולם, היא מתעלה על המדע והרפואה. שמעתי סיפורים על עוברים גרועים שהניבו תינוקות בריאים ויפים ולעומת זאת, עוברים תקינים ויפים שלא הניבו אף תינוק. אז שיהייה בהצלחה.

העין ה 3

New member
ראשית, זה נקרא עובר בן 3 ימים.

ועוד שאלה:
ראשית, זה נקרא עובר בן 3 ימים.
כבר שמעתי על הריונות מעוברים כאלה. מה הסיכוי? לא יודעת, אבל יש סיכוי. שיהיה בהצלחה!

העין ה 3

New member
לילד שני אין הגבלה על מספר הטיפולים

יש לי שאלה:
לילד שני אין הגבלה על מספר הטיפולים
רק שכל פעם צריך לחדש את האישור. פעם היו נותנים אישור ל-3-4 טיפולים מראש, אבל שמעתי שעכשיו צריך לבקש אישור עם כל הטפסים לכל טיפול מחדש.

היי רירית את הפרגניל הזרקתי לבטן

אני יודעת שעם המחט העבה את שואבת את החומר ועם המחט הדקה והיותר קצרה את מזריקה אם את תזריקי בבטן אז את צריכה לקחת מרחק של שתי אצבעות מהטבור שיהיה בהצלחה

לא - פרגניל רק לשריר !!!

אני יודעת שעם המחט העבה את שואבת את החומר ועם המחט הדקה והיותר קצרה את מזריקה אם את תזריקי בבטן אז את צריכה לקחת מרחק של שתי אצבעות מהטבור שיהיה בהצלחה
לא - פרגניל רק לשריר !!!
תשלחי מסר לעוד נועה היא מזריקה לשריר לבד.

רוית ב

New member
פרגניל מותר בבטן + הסבר למה

לא - פרגניל רק לשריר !!!
תשלחי מסר לעוד נועה היא מזריקה לשריר לבד.
פרגניל מותר בבטן + הסבר למה
בגלל שאת הפרגניל מייצרים בחו"ל המתרגמים כנראה לא מספיק יעילים ומותר להזריק בבטן זה פשוט לא כתוב בעברית. אם פרופסור שוהם בקפלן מרשה בבטן, ופרופסור רון אל מרשה בבטן אז מרשים בבטן. עם המחט הכתומה. זה פשוטי יותר כואב זה הכל ממליצה להזריק פרגניל בטוסיק בגלל הכאב.

לי מזריקים עם המחט האפורה

לי מזריקים עם המחט האפורה

בעלי הזריק לי עם המחט האפורה

בעלי הזריק לי עם המחט האפורה
לא ניסיתי להזריק לבד בטוסיק רק בבטן
.

מצב
הנושא נעול.
למעלה