שרשור שלישי היום: הנה עבודת

מצב
הנושא נעול.
ראית את תמונות 539-611 ?

אגב, אם שמתם לב
יש באמצע התואי מן קו אדום ארוך - אני כמעט ולא מצליח להבחין בו. לא שמתי לב שהוא קיים עד שאבא שלי הראה לי - התברר שיש לי קצת עיוורון גוונים
ראית את תמונות 539-611 ?

elians

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

תגיד לי אתה שואל ברצינות
או שאתה מסטול? מה זה מחפפים?! רכבת ששוקלת יותר מ300 טון צריכה לעבור על המסילה הזו במהירות גבוהה מאוד עם מאות נוסעים בתוכה, זה נראה לך מקום לחפף בו? מה השאלה הזאת? תפעיל קצת היגיון וחשיבה מינימלית

חחחחחח חיכיתי לתגובה של מישהו אחר על זה... חחחחח "עבודה חובבנית" מקור תמונה: ארכיון הפורום

elians

New member
כן כן ../images/Emo3.gif

גם אני.
ב"ה אבל לא מצאתי את התמונה, אז נתתי לכם לחפש... .
כן כן

אצלי לא צריך לחפש, פשוט נכנסים לכונן D... ארכיון תחבורה ציבורית - רכבת - מסילות - כללי ... ומוצאים

צחקן

New member
אצלי אותו דבר בדגמים.

כן כן

אצלי לא צריך לחפש, פשוט נכנסים לכונן D... ארכיון תחבורה ציבורית - רכבת - מסילות - כללי ... ומוצאים
אצלי אותו דבר בדגמים.
ב"ה ומה, אתה שומר את כל הפורום אצלך במחשב? או מה?

elians

New member
יש לי את הפורום מתחילת דרכו

אצלי אותו דבר בדגמים.
ב"ה ומה, אתה שומר את כל הפורום אצלך במחשב? או מה?
ובינתיים עד חודש יוני 2004 כן... מבחינת חומר חשוב וכל התמונות שהעלו פה. כל יום אני עושה כמה דפים. וכן יש גם תיקייה של הדגמים שלך :)

צחקן

New member
זה היה ברור...

ובינתיים עד חודש יוני 2004 כן... מבחינת חומר חשוב וכל התמונות שהעלו פה. כל יום אני עושה כמה דפים. וכן יש גם תיקייה של הדגמים שלך :)
זה היה ברור...
ב"ה מעולה! יש לך גיבוי אם תפוז יקרוס! שבת שלום!. אני אוציא בעז"ה בעוד שבועיים את ה B7L המחודש. מארס ככל הנראה יהיה הבא בתור.

elians

New member
חחחח ואז נמכור לתפוז

זה היה ברור...
ב"ה מעולה! יש לך גיבוי אם תפוז יקרוס! שבת שלום!. אני אוציא בעז"ה בעוד שבועיים את ה B7L המחודש. מארס ככל הנראה יהיה הבא בתור.
חחחח ואז נמכור לתפוז
את התמונות חזרה :)

DannyJJ

New member
לא מבין בזה כל כך אבל תמונות יפות

שרשור שלישי היום: הנה עבודת
הפורטלים. אין טוב כמראה עיניים. כל התמונות צולמו בבר-גיורא ע"י אביתר רייטר בימים 17 ו- 18 לנובמבר 2004. נתחיל בתמונה 594:
לא מבין בזה כל כך אבל תמונות יפות

מצב
הנושא נעול.
למעלה