שרשור של מקומות מיוחדים בהדר

• פותח הנושא varda
  • פורסם בתאריך

vegi force 1980

New member
אל תשכחו את מועדון הספורט....

כל ילדותי הייתי שם מנסה להתגנב לג´קוזי שהיה מגיל 16 ומעלה ואני הייתי אז קטן.... איזה כייף היה כל שבת במועדון הספורט!!!

BoR|S

New member
ואללה איך יכולתי לשכוח???

זה נמצא בדיוק חצי מטר מהביצפר שלי... (עירוני ג´)

varda

New member
בריכת מישה-פישה

בשכונת זיו, מאחורי פרחי "רירי" (עוד מוסד נווה-שאנני)יש גן שעשועים לילדים, ובצמוד אליו, חבוןיה בין שיחי הרדוף וגדר רשת, ישנה בריכה מקסימה מרוצפת מוזאיקה וצורתה- צורת לויתן, וילדים יכולים לשכשך בה להנאתם.יש גם ספסלים מסביב לבריכה, והמון צל. מקום קסום מילדותי.

תצחקו, תצחקו...אבל

פעם כשהייתי ילד בן 8-9 הורי כל שבת לקחו אותי ל"טיילת" של הרכבל. זה היה קטע סלול של איזה קלומט עם דוכני צמר גפן. אח, הימים של פעם...

אממ אני אוהב במיוחד

את ההליכה במוריה. מהסינמטק עד לאוזן השלישית והלאה לכיוון בורקס העגלה .

איזה מגניב! עוד מעט תגיד לי

שאתה רוסי :) חח ... קומרד בוריס עמוד דום! פור מאט´ר ראשה! וכמו שאמא תמיד אומרת "mula ne nervirui menya"

IC4

New member
מוריה נשמע כמו אזור מהארץ התיכונה

לורדה טבעות אני משוכנע שרוב ה WANDERERS של מרכז הכרמל לא קשורים לסרט (הייתי אומר ספרים אבל אותם גם אני עוד לא קראתי, עקב בעיתי עם קריאה של דברים ארוכים)

BoR|S

New member
כן... בהחלט...

זהו הרחוב האהוב ביותר על שחני משחקי התפקידים בחיפה...

רחוב נורדאו :)

והאזור מסביב לטכניון הישן :) שם בד"כ היו כל מיני ירידים שהייתי הולך כשהייתי קטן :) אויש הנוסטלגיה

vegi force 1980

New member
שהייתי קטן....

סבתא שלי הייתה מנהלת חנות גלי ברחוב הרצל 36(כיום נעליי סאייג) הייתי שורץ שם בלי הפסקה... בכלל רחוב הרצל...... והצימחונייה שהייתה שם עד לא מזמן....צימחוניית חיים.... זאת הייתה המסעדה האהובה עליי

למעלה