שרשור תיאורי טיפולים מרגשים / הזויים /מרגיזים

שרשור תיאורי טיפולים מרגשים / הזויים /מרגיזים

הי חבר'ה. אתם מוזמנים לשרשר סיפורים וקטעים מצחיקים או מרגשים או מרתיחים /אחר שחוויתם כמטפלים . לי יש המון!! מכל הסוגים כנראה.. אתחיל באחד-בעצם שניים. * באה אליי מטופלת צעירה וקטועת רגל. ללא פרוטזה. רק קביים+רגל אחת. בסוף הטיפול ולפני שקמה היא שמה לב שאני מחפש משהו בריצפת הקליניקה. 'את הנעל השניה שלך' עניתי ומבט מוכיח שלה הפיל לי האסימון. מה זה הייתי נבוך. הרגיעה אותי שגם בעלה מתבלבל לפעמים.. * ועוד קטע דומה- הגעתי לטפל במבוגר קטוע 2 רגליים מעל הברך אך עם 2 פרוטזות. הוא קצת התקשה לעלות למיטת הטיפולים אז ניסיתי לעזור לו לפרום שרוכי הנעליים ולחלץ אותם-ללא הצלחה. וללא צורך בעצם..כי ברגע קט חלץ כל הפרוטזה יחד עם הנעל שחלק ממנה.. המשך יבוא. הכדור עתה אצלכם. ואגב, לדעתכם על קטועי גפיים הגיוני לקחת פחות כסף כי פחות זמן טיפול או מחיר מלא בראייה הוליסטית של האדם כשלם? (רק 3 היו לי עד כה, לא שזו התמחות שלי) :) שבת שלום.

yoelnd

New member
בקרוב הספר.....

היי באמת לאחר 20 שנה בתחום אפשר לכתוב ספר מאוד מעניין...... אז היו קטעים מרגשים, מענינים, מראות וסיפורי קורעי לב, קטעים מיניים (לפחות ניסו), ובאמת הדמיון פורה אצל עמך ישראל. לרוב אני זורם אם אותם השגעונות ומאידך אני גם לפעמים גורם לכך.......... אז אחת שביקשה מראש טיפול כפול וארוך וכששכבה על המיטה שמה חיתול של מבוגרים בטענה שלא תצטרך לקום באמצע לשירותים. אז יאלה חברים, לעבודה ולמלאכה.....

כולם כאן טירונים ללא סיפורים מחדר הטיפולים?

ויואל, היפלת אותי עם החיתול בכפול..זה עוד לא היה לי. :)

למעלה