** שרשור תכנית - ההדחה האחרונה יוצאת לדרך!

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
לא התמיכה שלה מה שמשנה לי על לשפוט מדינה שלמה רק כי לא נתנו לזהבה לזכות אז אנחנו בושה
לגיטימי לא לאהוב את מה שיוצא לה מהפה, הדיירים עוד ידברו הרבה שטויות בראיונות.
אבל בכל זאת, היא לא באמת קובעת מה בושה ומה לא.

ariela1612

Well-known member
אני חושבת שגל היא פשוט גל , עם כל האימפולסיביות שלה. וחלק ממי שהיא זה לזרוק כל מיני הצהרות חדות ונחרצות בלי סנן.
לא באמת משנה לי אם היא רוצה שתום יזכה או ג'וזי או זהבה,
אבל לא צריך להפעיל הרבה הגיון בשביל להבין שזאת פשוט דרך להעביר כמה היא אוהבת את זהבה ותשמח אם תזכה
ולא כאקט של "אוי ואבוי אם תום או ג'וזי."

ובכללי אני חושבת שמודחי העונה בסה"כ מביעים את דעתם ומותר להם לאהוב דייר ולחשוב שלאחר מגיע יותר.
זאת בסה"כ דעה, הם לא משה רבנו שלכל מילה שלהם יש משמעות מיוחדת או שמה שהם אומרים צריך לבצע .
ומי שממלא את המשאלה שלהם בעיוורון(בין אם גל או בין אם יהודה שקורא גם הוא להצביע לדיירים מסויימים)
במקום להצביע כפי שהוא רוצה , זה עניין שלו ולבריאות.
ברור שהיא יכולה לתמוך במי שבא לה מיצדי שתריץ את אורן, לבוא ולשפוט עם שלם אם הם לא יצביעו לזהבה שזה יהיה בושה למדינה??
הייתי יותר שמחה אם היא הייתה אומרת שלמי יש זכות הצבעה לכנסת ולא מצביע זו בושה, חסר בושות במדינה שלנו?!

nicknick

Well-known member
ברור שהיא יכולה לתמוך במי שבא לה מיצדי שתריץ את אורן, לבוא ולשפוט עם שלם אם הם לא יצביעו לזהבה שזה יהיה בושה למדינה??
הייתי יותר שמחה אם היא הייתה אומרת שלמי יש זכות הצבעה לכנסת ולא מצביע זו בושה, חסר בושות במדינה שלנו?!
מה לעשות שאנחנו לא שולטים בדעות ובמחשבות של מודחי העונה?
בעיני זה לא כזה משמעותי...אם אמרה משהו משמע הוא נכון או משמע אנחנו צריכים להקשיב לו?
אמרה שזה בושה אז זה באמת בושה?
בסך הכל דיירת עבר בבית האח, מילותיה לא קדושות ולא חקוקות בסלע.
שתגיד מה שהיא רוצה וכל אחד יבחר לעצמו אם להסכים או לא.

eran191

Well-known member
עוד לא פתחו את ההצבעה והתוכנית נגמרת
עוד שעה וחצי.
רק שתבינו כמה ההפקה שולטת בכל נושא ההצבעות.

haya sol

Well-known member
אוהבת את הקשר שנוצר בין ג'וזי לרמי, יש שם משהו שהיה שם תמיד ללא קשר לשום אינטרסנטיות אחד מהשני. אני חושבת שמה שהרס לג'וזי בקשרים שונים זה יהודה שחסם אותו בסגנון שלו בדיוק כמו שקארין שונה היום ולדעתי חסמה את עצמה ואת גל ומאוד שונה אחרי גל. וללא קשר מאוד אשמח לראות את רמי בגמר יחד עם ג'וזי, תום וזהבה השאר באמת לא מעניינים אותי.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אוהבת את הקשר שנוצר בין ג'וזי לרמי, יש שם משהו שהיה שם תמיד ללא קשר לשום אינטרסנטיות אחד מהשני. אני חושבת שמה שהרס לג'וזי בקשרים שונים זה יהודה שחסם אותו בסגנון שלו בדיוק כמו שקארין שונה היום ולדעתי חסמה את עצמה ואת גל ומאוד שונה אחרי גל. וללא קשר מאוד אשמח לראות את רמי בגמר יחד עם ג'וזי, תום וזהבה השאר באמת לא מעניינים אותי.
לי בא שניים האחרונים גוזי ורמי

מצב
הנושא נעול.
למעלה