** שרשור תכנית - העזיבה של דרור

מצב
הנושא נעול.

צופהבאחהגדול

Well-known member
עם כמה שדרור היה נחש
הקטע הזה צובט לי בלב....

לפעמים אנחנו שוכחים שהם בני אדם שנכנסים למשחק...
קצת עצוב.
דרור שכח שמדובר בבני אדם . הבין ראה איך יצא על האח עבד עשה חונטה בעולם בחוץ זה עובד . על הצופים פחות. אז ביי. מהשבוע הראשון ניסית להוריד את ג'וזי

ליאור 032

Well-known member
איך ב 26 שהדיירים שנכנסים לחדר האח שומעים גם את האחים האחרים שקוראים להם, אבל בתוכניות שומעים רק את עוז, יכול להיות ששותלים את הקול שלו במקום שלהם ?

shaparon

Active member
איך ב 26 שהדיירים שנכנסים לחדר האח שומעים גם את האחים האחרים שקוראים להם, אבל בתוכניות שומעים רק את עוז, יכול להיות ששותלים את הקול שלו במקום שלהם ?
כן,
בגלל זה הם אומרים "אח גדול" תמיד ולא אחות גדולה

svtar25

Well-known member
חשבתי על זה , לגל יש תו ירוק, אישור מחלים, היא יכולה להיכנס חופשי לבית למרות שהייתה בחוץ. אבל אני לא יודעת לגבי לינור. האם הייתה חולה?

yoni564712

Well-known member
חשבתי על זה , לגל יש תו ירוק, אישור מחלים, היא יכולה להיכנס חופשי לבית למרות שהייתה בחוץ. אבל אני לא יודעת לגבי לינור. האם הייתה חולה?
הן יהיו בסוויטה בטח
לא יראו לנו אותן בכלל בלייב

mariamma 86

Well-known member
אישור מחלים לא נותן 100 אחוז הגנה. חברה שלי חלתה פעמיים תוך חודש וחצי

M o m 4 T w o

Active member
איזה כיף שגל חוזרת! למרות שרק למשימה.
מקווה מאוד שתנהג בחוכמה ולא תיכנס ביהודה. מניסיון עבר כשמישהו מגיע מבחוץ עם כוח וידע ומתעמת עם מישהו בבית, שכבר שחוק וחסר כוחות, זה רק מרים לו ויוצר אמפתיה. כמו שקרה בעונה של אביחי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה