** שרשור תכנית - העזיבה של דרור

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
איזה כיף שגל חוזרת! למרות שרק למשימה.
מקווה מאוד שתנהג בחוכמה ולא תיכנס ביהודה. מניסיון עבר כשמישהו מגיע מבחוץ עם כוח וידע ומתעמת עם מישהו בבית, שכבר שחוק וחסר כוחות, זה רק מרים לו ויוצר אמפתיה. כמי שקרה בעונה של אביחי.
אם היא תעשה את זה אז היא עושה טעות ענקית כי זה רק ירים לו
אותו דבר גם אם זה יהיה עם קארין
או לינור על גוזי

Nimue

Well-known member
אחרי ניאום הפרידה של דרור אני מתחילה לחשוב שהוא באמת קיבל מסר מהבת שלו לצאת מהבית

tortt

Well-known member
אני יודעת שהרבה מתלהבים שגל חוזרת למשימה

אבל
תזכרו
זה רועי עוז
סביר להניח שתראו רק את לינורי.

yoni564712

Well-known member
אני יודעת שהרבה מתלהבים שגל חוזרת למשימה

אבל
תזכרו
זה רועי עוז
סביר להניח שתראו רק את לינורי.
לא יראו לנו אף אחת מהן.
סיכוי קלוש שהן יחיו איתם ממש בבית, סביר להניח שיהיו בסוויטה. ואת הסוויטה לא מראים לנו בלייב.

שאנל777

Well-known member
אז ממחזרים דיירים שהעיפו מהבית? והן כמובן קפצו על זה, עוד קצת להיות בכותרות, איזה מאוסות!!!!

פייר לה קרדן

Well-known member
דרור אתה יכול לעטוף את האמת בנייר צלופן כאוות נפשך,אבל עד שלא ראית את עצמך במסך מטנף על קארין וחוטא בלשון הרע,לא הבנת שזמנך בבית רק גורם לך להראות רע. זה נמשך עם גו'זי והטינופים עליו, תיאום ראש הבית,ומי יודע אולי כמה צעקות בחוץ של נחש עלייך שלא שמענו.

הקול של הבת שלך לא שבר אותך,כי ראינו בלייב שזה רק חיזק אותך אחרי זה. בשורה התחתונה אותו צרפתי שהכי הרבה זלזלת בו וראית בו כסיל גמור.

הוא זה שבמישרין או בעקיפין גרם לך לארוז את המזוודה ולצאת בדלת האחורית מהבית אחרי למעלה מחודשיים.
ולטעמי זה לא מסר חיובי לבת שלך,אלא להיפך לברוח שמתחיל להיות קשה. וקצת קצת אתה מתחיל לאבד את השליטה האבסולוטית שהיתה לך.

כמו בעבודה שלך אתה אוהב להיות הדיקטטור, פה הורידו אותך מהשלטון.
סלאמת ולא להתראות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה