שרשור
ראשון

yaelsn

New member
לכל מי שהדף של הסמיילים לא נפתח לה../images/Emo26.gif

אפשר לשים אייקונים גם בלי הדף הזה. אם למשל אתן זוכרות איך נקרא האייקון (למשל: אבטיח=
, כן=
, פרח=
וכו'), אפשר פשוט להקליד אותו לבד. איך עושים את זה
פשוט מקלידים את הקו הזה: | לפני ואחרי שם האייקון. ככה: | אבטיח | (רק בלי הרווחים) את הקו הזה מקבלים ע"י הקלדת Shift+\ (יש מין מקש כזה באיזור של האנטר שכתוב עליו \ ויש גם נקודותיים מוארכות כאלה) ואם לא זוכרים את השם של האייקון
אפשר פשוט לגשת לכאן ולהעתיק את הקוד של האייקון הרצוי אל תוך ההודעה. מקווה שזה היה ברור
אם לא אז תשאלו..

Sivan 85

New member
../images/Emo140.gif המון תודה!

אני בטוחה שזה יעזור להרבה אנשים פה שמתוסכלים מהבאג המעצבן הזה.. המון תודה על ההשקעה!...
אני עברתי לשיטה הזאת אתמול ולמרבה ההפתעה אני זוכרת הרבה יותר אייקונים ממה שחשבתי...
תודה שוב!

תודה יעל..לא נפתח לי הדף |)-:|

זה יתוקן או תמיד יהיה כך? קודם היה ממש יותר קל לי....

את עדיין גולשת במערכת הישנה../images/Emo35.gif

כי במערכת החדשה זה לא דף נפרד, זה פשוט חלון שנמצא מתחת לחלון שיחה, את רק לוחצת על "
" ונפתח לך שם חלון עם כל האייקונים... למה שלא תנסי לעבור למערכת החדשה
היא נחמדה מאוד

בצד שמאל של המסך...

אמור להיות מן חלון כזה שכתוב "הכרתם את המערכת החדשה?" משו כזה, תלחצי על זה והוא יעביר אותך לשם. זו כתובת שונה, אז תשני גם במועדפים שלך

asia84

New member
יעלל המוןן תודההה עזרת לי מאודד פרח פרח

תודה תודה שמרתי הכול לא יודעת הכול עולה לי איטי וניתקע כל שניה וסמיילים וסימנים לתוכן = בכלל לא ניפתחים עכשיו בזכותך יש לי אותם שמורים תודהה תודדהה

אני מתפלאת שהמערכת הישנה עוד עובדת בכלל

למה את לא עוברת למערכת החדשה
היא דווקא נוחה מאוד
אני מציעה לך לנסות

asia84

New member
../images/Emo13.gifיאוו היא באמת טובה מישנה עברתי תודההה

DanieLushka

New member
ח"ח יעל :) .

בהתחלה לא ממש הבנתי למה זה נחוץ.. ואז נזכרתי שרק הדור שלנו נולד עם מקלדת בפה. XD

MaNcHi 135

New member
ערב טוב!~

לפני שאני הולכת לעשות ספורט ולהוריד קצת את הלאפי טאפי שצברתי מהישיבה בצפייה בסדרות רציתי להשאיר לכם תמונה למצב רוח טוב! כפרה עליה! איך היא לא תעשה מצב רוח טוב!

mishi 1

New member
האוף הראשון שלנו... ../images/Emo7.gif מרגש..../images/Emo14.gif ../images/Emo6.gif

Gitana

New member
מה קרה לסקר הטלנובלה המצופה?

כבר היו אמורים לפרסם את התוצאות...מקווה שבאמת יעבירו אתכל הנתונים לויוה ולויוה פלוס... הרי שהתוצאות מעולות בשבילנו!!!

למעלה