שרשור
ראשון

תרשי לי לעדכן...

הגברת (כי אני לא רוצה להגיד מילה לא יפה
) הודיעה בלילה, שמאחר והיא יוצאת מחר לשיט, ואין לה זמן, היא תפרסם את התוצאות כשתחזור, ביום חמישי... כאילו מה
מה כל כך קשה לפתוח הודעה קטנה
או שתודיע לאלה את התוצאות והיא תפרסם, כבר עבר איזה שבוע מהשרשור האחרון

relax2008

New member
אולי בגלל שבכל מקרה הזוכה היא קוריאנית

ואז זה כאילו פחות חשוב??????????? יכול להיות שמקנאים בנו????

MaNcHi 135

New member
אחד הדברים המצחיקים

עשו מתיחה על סונה וריין ואיך שאתם מכירים את סונה אתם מתארים לעצמכם איזה יציאות באין כניסה היו לה. בקיצור ממש משעשע תראו!

Sivan 85

New member
וואי אני זוכרת שראיתי את זה!

ראיתי את לפני ים זמן וזה היה כזה מצחיק בייחוד בגלל התגובה שלהם.. ריין עם האהבה עצמית מופרזת שלו: למה התמונה שלי בקטן?
אחח.. איפה פינות האגו איפה?! וסונה המדהימה... אויש זה היה מצחיק התגובה שלה.. תראו!!!

MaNcHi 135

New member
חחחחחחחח וואי הוא גמר אותי

מצחוק שהדבר היחיד שהכי קומם אותו הייתה התמונה הקטנה שלו! חחחחחחחחחח רגע? מה זאת פינת האגו?

Sivan 85

New member
הן עוד יחזרו../images/Emo9.gif

אני אחראית על מהדורת "חדשות אסיה" (לפחות פעם הייתי לפני שהתחלתי להתפנק ולהתעצל לעשות אותן
) ובאיזה 5-10 מהדורות הראשונות (שעשיתי פעם בשבוע או משהו כזה) הייתה "פינת האגו" שלמעשה הייתה הפינה של ריין עושה משהו נורא סנובי או לחלוטין נרקסיסטי כמו לבקש מהמעריצים שלו שיפקחו עין אם הם רואים כוסות נודלס עם הפרצוף שלו עליהן כי גונבים ממנו כסף והוא לא הסכים להשאיל את הפרצוף שלו לחברת הנודלס
דברים בסגנון הזה... אז בהתחלה זה היה מצחיק.. ואז שמתי לב שכל שבוע אני מוצאת פריט נרקסיסטי אחר על ריין אז איכשהו הפינה קיבלה את השם-פינת האגו השבועי...

MaNcHi 135

New member
חחחחחח יו זה חזק!

את חייבת לעשות את זה שוב עם שחזורים על מה שהיה!

mishi 1

New member
אין על הפינה הזו. ../images/Emo7.gif אני דורשת שתחזור במהרה

relax2008

New member
נו מה את מצפה מגשם?

והיא מקסימה שכמותה.... לא היה איכפת לה לצאת איתו... נו רואות מה קורה לאסרטיביות כשיש יופי בסביבה...
???? קטע מהמם!!! אהבתי אותו כשפגשתי בו לראשונה ולמרות כל מה שאין בו.... עדיין גשם.... הוא משהו שאני לא יכולה להתגבר עליו
(רק מרחוק, איילה, רק מרחוק)

למעלה