שרשור

טליסטו

New member
מחקר על נשים ותקשור

שלום, שמי טלי סטולובי, עובדת סוציאלית ודוקטורנטית באוניברסיטת חיפה. המחקר שלי עוסק בנשים מתקשרות ואני מחפשת נשים שיהיו מוכנות לסייע ע"י מילוי שאלון חד פעמי, המידע כמובן נשמר חסוי. השאלון ארוך מעט ומצריך סבלנות וראש פתוח אך הוא בהחלט מרתק. הכוונה היא לנשים בטווח הגילאים של 30-65 שעוסקות בתקשור או לא עוסקות בתקשור ופשוט מוכנות לתרום למחקר, כקבוצת השוואה.במידה ותהיי מוכנה לסייע אנא פני אליי ואשלח לך את השאלון במייל או בדואר, אשמח לתת גם הסבר בטלפון אם יהיה צורך. הכתובות שלי: [email protected];[email protected]

pratit

New member
אשמח אם תבואו לקומונה שלי יש עידכונים חדשים

בס"ד ואשמח לענות לשאלותים ותגובותיכם . קומונה זו נוצרה למתן טיפים לכל שכבות האוכלוסיה וגם לאלו שלא מנהלים אורך חיים דתי לטיפים שעוזרים ועזרו להם בחיים לפיתרון בעיות כגון :רפואיות (גוף ונפש),זוגיות ,כלכליות ועוד . הטיפים הם מתחום המסורת היהודית כולל הקבלה .הכוונה היא לשיתוף ועזרה ,כגון :שכל אחד\אחת המעוניין בטיפ יכול לרשום בנושא : "מעונייין בטיפ עבור ": ... ואז לקבל תשובה מהמשתתפים בשם ה נעשה ונצליח זה המקום לסיוע עבורכם וכעזרה לאחרים ברוך הבא ובהצלחה, שלכם באהבה פרטית תמיד נשמח לשמוע גם טיפים משלכם או שעבדו בשבילכם לשיתוף המשתתפים .

שרה דהן

New member
חדש - קורס ערב בקינסיולוגיה התפתחותית

שלום וחג שמח, אני שמחה להודיע כי עקב ביקוש נפתח קורס קינסיולוגיה התפתחותית ערב בנוסף לקורס בוקר במכללת מדיסין שלוחת בית ברל קורס בוקר - ימי ד' בבוקר מהשעה 9.00 ועד 13.00 החל מתאריך 03.11.10 קורס ערב - ימי ד' החל מהשעה 16.00 ועד 20.00 החל מתאריך 03.11.10 במדיסין חיפה - קורס ערב ימי ב' מהשעה 17.00 ועד 21.00 החל מתאריך 01.11.10 פרטים נוספים ניתן לקבל ישיורת ממני בטלפון 054-4245030 או במייל: [email protected] או במזכירות המכללות חיפה ובית ברל. אשמח לראותכם. שרה

למעלה