שרשור

MiRuinaVida

New member
שרשור ../images/Emo32.gif

כאן אפשר לשרשר כל דבר, דברים שכתבנו ובא לנו לשתף, הרהורים מחשבות ושאלות קטנות תהנו

MiRuinaVida

New member
האוף טופיק שלי

הבלוג שלי http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=miruinavida שלא התעדכן 17 מיליון שנה אבל אני גאה בו ובמיוחד ברשומות על ניתוח המטריקס על פי התלמוד הבבלי. תקראו ותגידו לי מה חשבתם. חוצמזה שהיום שרתי במקלחת בפעם הראשונה בחיי אבל זה ממש אוף

MiRuinaVida

New member
+שאלות קטנות

אם אתם מציעים למישהו רייקי זה לא נוגד איזה תת עיקרון שזה צריך לבוא מהמטופל? ואם לא מקבלים כלום בתמורה? ואפילו לא תודה? ואם מציעים כל הזמן להרבה אנשים רייקי והם מסרבים..? להמשיך או לקבל את זה בתור סימן? את הסמל השני אתם מתרגלים עם הנחת כפות ידיים על הגוף או על ההילה? אולי זאת רק אני אבל נראה לי לא נכון או במקום לעשות רייקי לפקק תנועה כדי לשחרר אותו. מממ ומה דעתכם על רייקי בזמן נסיעה באוטו?

ofirush 14

New member
אני בעד ^^

לפעמים כשחוזרים מאירוע ואכלתי, אני עושה רייקי בנסיעה, כי אני פרנואדית ואני מפחדת מלהקיא |מובכת|. ואני למען האמת, בזמן האחרון לא ממש עושה ת'סמלים...רק רייקי. ואממ...אני חושבת שזה טוב להציע, ואם מסרבים- ההפסד שלהם. ואם אנשים מסרבים כל כך הרבה, אולי זה צריך לומר לנו שצריך קצת להפסיק, לתרגל, ואז לחזור בכוחות מחודשים! ואם לא אומרים תודה אפילו כתמורה, אני ממש לא יודעת מה לעשות. אף פעם לא קרה לי O.O

MiRuinaVida

New member
אופיר'וש

תכתבתי נושא אוף שלך
היום הצעתי למישהי רייקי כי כל הגב של תפוס כבר שבועיים. אז היא שאלה אותי כמה שאלות ואמרה שתחזור אליי. העניין הוא שזה יהיה הטיפול הראשון שלי קצת מפחיד... רייקי מקל על כאבי שרירים?

ofirush 14

New member
אני בטוחה שהוא לא עושה אותם

כואבים יותר. אז אין מה להפסיד. פשוט תעשי ת'סמלים, תתרכזי, אל תלחצי, והכל יהיה סבבה =)

280388

New member
אני לא מציע יותר מפעם אחת.

כל מי שמכיר אותי יודע מה זה רייקי, בערך, ויודע שאני עוסק בזה, אני מציע רק פעם אחת לעשות רייקי, והשאר זה יוזמה של האחר. לא צריך להציע יותר מידי כי זה הופך להיות מעצבן, זה כמו המוכרים בשוק.... לגביי רייקי לפקק תנוע, אפשר לנסות.

bluesky22

New member
שלום רציתי לשאול משהו שקרה לי לפני

שנתיים אבל אני עדיין חושבת עליו ומאז אני ואמרת לעצמי שאני חייבת לחזור לטיפול רייקי ועד עכשיו לא עשיתי זאת. טוב, אז ככה: אחותי עשתה לי מתנה ליום הולדת ולקחת אותי למטפל רייקי - זו הייתה הפעם הראשונה שלי ולא ידעתי מה זה בכלל. אחרי הטיפול שחזרתי הבייתה ונכנסתי לישון חלמתי חלום מזוויע שבעצם היום אני מבינה שהוא תמצית כל הבעיות שלי והפחדים שלי - זה לא היה סתם חולם, זה היה כ"כ משמעותי וכ"כ חזק שהתעוררתי צורחת והתחלתי לבכות שעתיים אחרי שהתעוררתי. עוצמת הכאב בחלום הייתה כ"כ חזקה ואמיתית שנבהלתי מעצמי ומזה מאוד. השאלה שלי: זה איך אתם מסבירים דבר כזה, במה הרייקי עוזרת והאם אחרי טיפול אחד אפשרי להרגיש משהו בעוצמות כאלו? האם עלי לחזור אליו? המון תודה

MiRuinaVida

New member
מה שהרייקי עושה

בגדול זה טיהור הגוף מאנרגיות שליליות, חיזוק המערכת החיסונית וניקוי הגוף מחסימות. עכשיו זה יכול לבוא לידי ביטוי בכך שאם שברת את היד לפני 3 שנים והחלמת, ברגע שתקבלי טיפול היד שלך פתאום יכולה לכאוב, וזאת על מנת לרפא אותה עד הסוף. לפי דעתי זה שחלמת חלום מזוויע שאת בעצמך אמרת שהוא משקף את מרבית הבעיות והפחדים שלך, מה שזה אומר זה שיש לך חסימות. דברים לא פתורים בלב, והרייקי בא לפתור אותם. את לא היית מודעת לפחדים, או שחיית במעין הכחשה והרייקי פשוט "שם לך מול העיניים" את הדברים החשובים שאת צריכה להתמודד איתם. בהחלט צריך להמשיך טיפול ממושך, עם זאת קצת חשבון נפש לא יזיק, אבל הכל בעתו. כרגע אם רצונך הוא להתמודד עם הפחדים הפנימיים אין ספק שאת צריכה לעשות משהו בקשר לזה, ודרך טובה מאוד היא דרך הרייקי.

ofirush 14

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם מה שנאמר מעליי ../images/Emo13.gif

תראי, הרייקי הוא חבר מאוד טוב שלי כבר מגיתה ג', ומכיתה ג' עד היום עברתי כל כך הרבה דברים קשים, שאני אפילו לא יכולה לספור אותם. אני התחלתי להדחיק, ולא ישנתי בלילות, ואז הלכתי לטיפול אלטרנטיבי והסבירו לי ש- ברגע שאת מדחיקה מחשבות/רגשות (משהו שהוא מאוד הגיוני, כי איזה בנאדם נורמלי ירצה להרגיש עצב, או כעס, או אכזבה, שהם לא רגשות נעימים),כל המחשבות והרגשות והדברים שהדחקתי עוברים לתת מודע. עכשיו, החלומות זה בעצם (ברובם) מה שהתת מודע מנסה לספר לנו, ולגרום לנו להוציא החוצה. הפחד הכי גדול הוא בעצם הפחד עצמו. בנאדם מטבעו מפחד מהפחד, בנאדם מטבעו מפחד להרגיש, או להפגין רגשות, כי מתוך מחשבה שאולי דיחו אותו. עכשיו, יכול להיות שהדחקת גם מפני שפשוט פחדת מהאמת. גם אני פעם הייתי מדחיקה דברים ולא שואלת ולא מדברת כי הייתי מפחדת לדעת את האמת. עכשיו אני כבר הרבה יותר בסדר, ואני ממליצה לדבר על זה עם מישהו/ללכת לטיפול. פשוט לחשוף הכל. עוד משהו שהדחקה עושה זה בעיות. בעיות רגשיות/נפשיות/רוחניות/פיזיות. למשל, אני הדחקתי ולא יכולתי לישון בלילות, והעיניים שלי דמעו הרבה, וכל מיני כאלה. וכן, הרייקי הוא משהו שמאוד עזר לי. קודם כל, הוא מעצב את האישיות שלך בצורה קצת יותר טובה, מפני שהוא מאזן את הנפש. כלומר, אין בו שום דבר שיכול להזיק לך. רייקי יכול לעשות רק טוב. לעזור מכל הבחינות שרק תרצי, וזה בהחלט עושה גם הרגשה טובה עם עצמך. אז אני ממליצה לך להתמיד, ושתרגישי טוב בכל מה שתעשי וגם בהצלחה
חתיכת נאום כתבתי כאן

Anabel74

New member
../images/Emo45.gif

שתיכן נתתן תשובות יפות ונכונות. שיהיה לך בהצלחה.

bluesky22

New member
תודה לכם,נראה לי שהדבר הראשון שאני

אעשה זה להתקשר אליו ולקבוע תור

280388

New member
יש לי תאוריה לא שיגרתית.

רייקי יכול לשלוח מידע לנקודת האיחוד שלך, זה הגוף האסטראלי שלך שמקיים יחסים הדדיים עם המודע ואם הרוח שלך. הרוח יודעת איפה יש לך בעיה, הגוף הפיזי לא, וקשה לרוח "להסביר" לגוף הפיזי מה לא בסדר. הרייקי מתווך בין הרוח דרך נקודת האיחוד למודע שלך. לכן את חלמת את החלום. החלום זה מצב בו נקודת האיחוד עוברת ממקום למקום ומקרינה דברים למודע שלך. במצב שלך נקודת האיחוד נכנסה לתוך גופך ותיקשרה עם הרוח שלך ושלחה לך את המידע החיוני שקיבלת למודע שלך, אחר כך זו כבר בעיה שלך לפענח אותו.

למעלה