שרשור

Tin Tinn

New member
../images/Emo32.gif זה רק אצלי? (שאלה טכנית)

אחרי שאני מרפרשת את המסך, חלק מההודעות שכבר קראתי הופכות שחורות שוב (אחרי שכבר הפכו כחולות) וחוזר להן סימון הכוכבית לציון הודעה חדשה - השאר נשארות כחולות. זה לא קורה בפורומים אחרים, רק כאן. מה אפשר לעשות?

דש1דש

New member
../images/Emo32.gif אבל צריכה לפרוק מהלב....

חשבתי אם בשרשור של ליביתי - אבל לא מתאים - אם כי דומה.... הבוקר קיבלתי מייל מחברה וגרם לי מיד להתקשר לחברה משותפת שלנו. לפני 6 שבועות, בגיל 41 אחיה גילה גוש בצוואר. אתמול הוא נפטר מסרטן שהיה כל כך עמוק שלא ידע שיש לו. בדיוק שנה אחרי שאחיו התאבד ושנתים אחרי שאביהם מת מהתקף לב פתאומי. תאריך ארור במשפחה (כן - בדיוק אותו תאריך...) איך אפשר להכיל את הכאב? איך אפשר לחבק בטלפון? 41?! אני בת 41. וזה מפחיד ברמות שלא יתוארו... איש בריא, אוכל בריא - עובד בעבודה שהשאירה אותו תמיד בכושר (מתקין ציוד השקיה בגינות), איש בדך הכל מאושר - עם משפחה אוהבת - אין - פשוט אין סיבה.... ל מ ה?! ניסיתי להזכר אם פגשתי אותו - אני חושבת שלא - אבל כל כך כואב לי על הילדים שלה (של חברתי שהיו מאוד קשורים אליו) ושלו. השאיר אחריו אישה, שתי בנות ושום ביטוח חיים. האשה עבדה איתו בעסק - ככה שפתאום היא ללא משענת, ללא בעל, ללא כסף וללא עבודה.... ומה יכולתי לעשות? דיברנו בטלפון חצי שעה. וזהו. לא יודעת מה עושים, איך אפשר לעזור? החיים לא הוגנים לפעמים!

אם זה רק כאן, אולי זה עוד ../images/Emo15.gif

של פורום בחיתולים וצריך לבקש לברר את זה מול קבלן הבניין והשיפוצניקים של הפורום
(אצלי זה לא קורה).

catנוע

New member
../images/Emo24.gif

מבינה את הגוש בגרון. לפעמים אין איך לעזור, אלא רק להשתתף בצער. גם אותי זה מפחיד לשמוע על אנשים צעירים שנפטרים פתאום. מפחיד מאוד, ואני מנסה להדחיק בכל כוחי את זה שהאפשרות קיימת.

אין מה לעשות ואי אפשר לעזור../images/Emo201.gif

מעבר ל-להיות איתה, לתת לה כתף תומכת ולהיות בשבילה עבור כל דבר שנדמה לך שאת יכולה לסייע לה בו. מה שכן, הסיפורים האלה תמיד גורמים לי לחשוב כמה מעודד, ההבדל הציני הזה, בין מי שכל חייהן נתמכות ע"י בן זוג ולפתע נופלות לתהום היחידנות שלא מבחירה לבינינו, שמתורגלות ומיומנות בחיים ללא בן זוג וההזדקקות הקשה הזאת והנפילה העמוקה הזאת - נחסכות מאתנו...

דש1דש

New member
זה כל כך נכון וגם אני חשבתי על זה

לפי חברתי האשה פשוט אבודה. היא אבדה מישהו אהוב - בן זוג. נןרא קשה, אבל יותר מזה - אין לה שום דבר פתאום. כלום.... רק ילדים, חובות ובלאגן... אותי - וזה ענין של אופי גם - בחיים לא תתפסו ככה - תמיד יש כסף בצד לימים גשומים, תמיד יש תכניות מגרה למה יקרה אם... שלא נדע....

מסכימה לחלוטין שזה גם עניין של אופי

ויחד עם זאת, גם מי שבטוחה שאין לה את ה"אופי" והופכת לאימ"ב, מפתחת "אופי" כזה במהלך הדרך, תרצה או לא תרצה... זה חלק מההכרח ההשרדותי והקיומי עבור אימ"ב באשר היא, לדעתי.

Tin Tinn

New member
מסכימה.

ואצלנו במשפחה זה מאד בולט. אני תמיד דאגתי ל"תוכנית חומש", חסכונות, ביטוחים. אחותי תמיד דאגה לחיות טוב
עכשיו ששתינו אימ"ב - לשתינו חסכונות, לשתינו בטוחים ואין מצב שמי שתלויה בנו תישאר תלויה באויר... והענין הוא שבגלל שאני יודעת עד כמה זה חשוב ועד כמה זה קל לעשות, כואב לי הלב עוד יותר על מי שנשאר ללא. אוף

נוRית

New member
לא יודעת "מה אפשר לעשות"

אבל גם אצלי זה קורה מדי פעם, ובכלל לא כאן (כלומר - זה קורה מדי פעם, בלי קשר באיזה פורום אני נמצאת).

../images/Emo227.gif היום ב-../images/Emo43.gifאנשים ../images/Emo202.gif

"בלתי נתפס" עם נמרוד הראל מגיע ל-FLIX ערוץ חדש לתוכנית "בלתי נתפס" עם נמרוד הראל בערוץ 10. בעונה חדשה זו לקח על עצמו נמרוד אתגרים על–חושיים כמותם טרם נראו בארץ. הכנסו עכשיו לערוץ של נמרוד הראל ותוכלו לצפוץ במגוון קטעים מהעונה החדשה וגם בפרק השני במלואו! http://www.flix.co.il/Nimrod/ לפורום התכנית: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1673
תחרות באלבומים: אהבה חופשית מאיידס "תפוז אלבומים" מזמינים את היצירתיים והשנונים שבינכם להצטרף למאבק באיידס ולשלוח אלינו סלוגנים וסטיקרים מקוריים ונשכניים שהמצאתם להגברת השימוש בקונדומים. היוצרים המוצלחים ביותר יוכלו לזכות בפרסים מדהימים: מסך מחשב LCD, חופשת סופשבוע במצפה רמון וצניחה חופשית. למה אתם מחכים? http://www.tapuz.co.il/Albums/contests/contestMedia.asp?c=90&m=1185541

carmitz

New member
../images/Emo140.gifאיכסה עליך . בדיוק אוכלת ../images/Emo140.gif

מה עם העכבר הממולא בן ?

למעלה