שרשור OF

winterfell

New member
מה הייתן עושות?

יש לי היום תור לרופא, פגישה חשובה שגם אני וגם בן זוגי רוצים מאוד להיות בה. בין היתר, ידובר גם על הבעיות מהן סובל הילדון (אבל הוא לא צריך להבדק ולא להיות נוכח).
הבעיה: אין לי סידור עבורו.
בד"כ במקרים כאלה הייתי מתאמת עם אמא שלי שתבוא לשמור עליו, אבל היא בחו"ל. יש דודה שיכולה גם להיות איתו, אבל לאחרונה היא עושה לי כאלה פרצופים על כל בקשה שממש לא בא לי.
אין מישהי בתשלום שהוא מכיר, ולא בא בחשבון מישהי שהוא לא מכיר.
יש לכן עוד רעיונות? או להתרגל לעובדה שנצטרך לדבר לו מעל הראש?
&nbsp
אוף.

מה עם

בייביסיטר שתבוא איתכם ותישאר בחוץ איתו עם הסחות דעת של חטיף וטאבלט או משהו כזה?

בּלו

New member
כבר גבולי בעניין הדיבור מעל הראש

אולי חברים שהוא יכול להישאר אצלם?

yuliyuli1

New member
אם בכל זאת תצטרכו להביא אותו

כדאי לכתוב לרופא כמה שיותר מידע על דף שאותו יוכל לקרוא בלי שהילד יצטרך לשמוע (זה כמובן לא יחסוך מהילד את שיחת ההמשך אבל עדיף על כלום...)

winterfell

New member
תודה לכולכן

בסוף הבאנו אותו איתנו, ובזמן שהמתנו לתור אני יצאתי איתו לטיול בחוץ ובן זוגי נשאר לחכות.
כשהגיע תורנו בן זוגי נכנס, הסביר לרופא על הילד לפני שאנחנו הספקנו לחזור, וכשאני נכנסתי המשכנו בשיחה על נושאים אחרים והילדון ראה סרטים בפלאפון והתעלם מאיתנו לחלוטין.
נראה לי שהיה בסדר, כששאלתי אותו הבוקר על ה"טיול" אתמול אחה"צ הוא בעיקר זכר את המעלית ושאכלנו אח"כ במסעדה.

vivi87

New member
מזרון Numo

היי חברים,
לא יודעת אם אני במקום הנכון.
אשמח להמלצות או דיס המלצות למזרון Numo.
אני בהריון ומתלבטת אם לרכוש אותו...
תודה רבה!

לפי אבי ורון בגיל לידה ואחריו אין שום משמעות למזרן

המזרן היחיד שבאמת יש לו אפקט כלשהו במניעת מוות בעריסה הוא איירנטרס, אבל בכל הנוגע למזרן קשה-רך-איכותי-ספוג מינימלי וכו' אין שום משמעות כיון שמשקל התינוק ואח"כ פעוט כ"כ מזערי בפיזור על המזרן שזה פשוט לא משנה. אצלנו ישנים מגיל לידה על מזרן הכי פושטי של איקאה, עושה את העבודה לגמרי. שיהיה בקלות

מישהי מכירה בית הארחה/צימר ממש זול בצפון?

פחות חשוב לי מה יש שם, רק שיהיה נורמלי - מחפשת מקום רק לישון שם בלילה בסוכות.
נהיה כנראה בראש הנקרה אבל כל הצפון פחות או יותר רלוונטי
&nbsp
תודה

למעלה