שרת ILX נגמר !

dealex

New member
שרת ILX נגמר ! ../images/Emo13.gif

שחקני טרוויאן יקרים, השמש כבר עלתה אך הפועלים של המטרופוליס DWW Village עדיין המשיכו לעבוד בכדי לסיים את המבנה המופלא שלהם.הם עבדו ועמלו עד שסוף סוף, ב22:00, אחרי שבועות של דם, יזע ודמעות, פועל אחד הניח את האבן האחרונה במה שהיה כנראה המבנה המרהיב ביותר בהיסטוריה של טרויאן מאז נפילת אימפריית הנטארים. ביחד עם בריתו "DW-WWW", shira-sheek היה הראשון לסיים את בניית פלא העולם, והשתמש במליוני משאבים בעודו מגן על המבנה בעזרת רבבות מגיני עזי לב. לכן, shira-sheek הוא שמחזיק בתואר "מנצח העידן"! -orbagan שלט על האימפריה הגדולה ביותר כשבעקבותיו shira-sheek ו god guy. המפקד החזק ביותר ומטיל האימה היה no fear 2 ו Meshuga היה המגן המהולל ביותר אשר טבח בשעריו המוני אויבים והכתים בדמיהם את האדמות שסביב כפריו. אנו, צוות טרויאן, רוצים להודות לאלה מכם שנשארו עד הסוף, על הנאמנות המדהימה שלכם וההבנה שגיליתם כלפינו כאשר משהו לא עבד בצורה חלקה כפי שאמור להיות . אנו מצדיעים לכם, איחולים לבביים, צוות טרויאן

xxx RAANAN xxx

New member
כבוד!

למרות כל הנעילות נלחמנו עד השניה האחרונה. אני מברך את המנצחים, היה שרת מאוד ערמומי, מעניין, וכייפי. אני רוצה לברך את כל שאר הבונים ( הפלא ) את יעל, שי, הסנדק, ואת יצחק המתוק. אוף סוף סוף נגמר הסיוט הזה.

הודעה לכל קוראי הפורום

רבותי תתחילו להפציץ את הפורום בהודעות. רוצים לקחת לנו אותו בגלל מיעוט הודעות.

aadfasgfas

New member
• השרת נפתח היום בבוקר מחדש!!!!! כנסו כנסו!!

חברים היום נפתח בהצלחה השרת המהיר החדש. כנסו בהמוניכם (http://www.travian.co.il/?uc=ilx_481) ותצטרפו להתמכרות הלאומית (-; נ.ב אחרי ההרשמה, לכו במשחק לTEAMAS ותגידו ששי שלח אתכם למשחק בטוח (-:

טיפים לשחקני טרויאן

אני משחקת בשרת המהיר ומצאתי אתר שנותן טיפים לשחקני טריואן נראה לכם שתוכלו להוסיף טיפים כאלה שמיועדים במיוחד לשחקני טרויאן שמשחקים בשרת המהיר?

מרי פופ

New member
הצחקתם אותי ../images/Emo4.gif

אני עוקבת אחרי הפורום הזה מאז שאני משחקת בטרוויאן. לפרגן על הנצחון? מתלבטת איך בדיוק לנסח את זה, אבל על מה בדיוק לפרגן? שהחבר'ה הגדולים יודעים להפעיל אחלה תוכנות? בתור סתם שחקנית אלמונית, לא מקושרת לשי, יעל, רוני ושות'... בתור דגיגת רקק אי שם במחוזות מקום 500, אבל בטופ 50 בהגנה (והכל אורגינל, עבודת יד), הרשו לי לא להתרשם!!!! מאחר ולא הייתי מעולם במשחק על הנצחון אי אפשר לחשוד בי כי אני ממורמרת. היה די ברור לאורך המשחק, שהבזיזות המגוחכות, העקביות והמותזמנות שבהן נשלחים 50 גרזנים שוב, ושוב ושוב, ללא תוצאות הם לא בדיוק שיא החוקיות. אין ספק שהשחר החדש שעלה לא מוסיף הרבה כבוד לבונים "החרוצים".

dealex

New member
לא נכון בכלל !

אני חורץ על הדברים שאת אומרת .. נכון חלק האנשים משתמשים בתוכנת המנג'ר שהיא פשוט גאונית והיא אפשר לעלות עליה. אבל לא כולם . לא הרבה שילמו 29$ בזמנו (40$ היום) בשרת הישראלי בשביל התוכנה. אני יכול להעיד לך על המון בTOP 50 שלא משתשמים בתוכנות. שוב יש חלק לצערי, אבל המולטי לא תופסים
5-3-2.

מרי פופ

New member
ללא מילים

למטה רואים בברור את המנג'ר. ואני יודעת בוודאות שכמה מחבריו הטובים משתמשים. נו, אני כותבת פה (אתם מתלוננים שהפורום מת, אז הנה דיון, הזדמנות לומר את האמת ולהתדיין בנושא). כי בפורום טרוויאן של FXP, הרוחות מאוד סוערות ונאמר כבר הכל. אגב, בפורום הנ"ל אורן דר מודה שהוא וכולם שמתמשים בתכנה.

shrf13

New member
בשרת il1

כבר נענשו הרבה שחקנים על העניין הזה. קל מאד לתפוס את המשתמשים בתוכנה אבל מה שקשה זה להוכיח את זה בדרך כלל כשתופסים העונשים מאד כבדים עד 50% אוכלוסיה או מחיקת כל הכוחות אבל בכל שרת יש מולטים אחרים אז לא בכל שרת פועלים באותה דרך

xxx RAANAN xxx

New member
את צודקת , ולא צודקת.

לפרגן תמיד חשוב, גם לתפעל את התוכנה המדוברת זאת משימה לא קלה, ביחוד שיש לאותו משתמש כל כך הרבה כפרים. אני אישית חושב שבמשחק רשת וביחוד בטרויאן הניצחון הוא ניצחון, לא משנה בכלל איך הוא נעשה, ועל ידי מי, מבחן התוצאה הוא החשוב. כאחד שהיה בצידו השני של המנצחים ( המופסדים ) , קצת פירגון לא יזיק.

מרי פופ

New member
אם מבחן התוצאה הוא החשוב

בשביל מה צריך חוקים? עם כל הכבוד להפעלה מסובכת של תוכנה, עדיין היא חוסכת בין מאות לאלפי שעות משחק בפועל. מעולם לא זילזלתי באינטיליגנציה של מפעיל התוכנה, יתכן שהיא מסובכת ומתוחכמת להפעלה, אבל היא מקנה יתרון חד משמעי ולא הגון. צריך להקצות שרת למשתמשי תוכנות. אחרת מה דעתך על גראנד פרי של פורמולה 1 מול אופניי מרוץ? (קשה יותר לנהוג במכונית, אבל יש לך ספק מי יגיע ראשון?). אתנחם בזה שמפעיל התוכנה המוכשר ביותר ניצח, כי אין לי ספק שבטופ כולם משתמשים. אז הידד: אני מפרגנת לרמאי שניצח את הרמאים האחרים.

dealex

New member
אני רק יגיד שאין תוכנה שעולה על אדם.

בשרת COM המהיר שבוא כרגע אני משחק אני רואה את זה מציון. התוכנה עוזרת שלא נגיד שלא
אבל היא יוכלה גם להזיק המון. קשה לתפעל את ההתוכנה הזאת, אני אישית נגד זה אבל תפאדל למי שרוצה. זה קצת רמאות נכון, אבל הרמאות הזאת גורמת לכאב ראש גדול ! בנוסף אני אגיד לך ולבעלך יפה שהחזקתם בשרת כזה אכזרי כמו שהיה, בלי להיות חלק מאחת הבריתות הגדולות במשחק, אני מבין כמה קשה זה בייחוד אם 3 ילדים
בכל מקרה אתם מוזמנים ללמוד מן הטעיות שלכם ולהרשם לשרת המהיר הישראלי החדש שנפתח עוד יומיים, ההרשמה כבר התחילה. רק שתראו מה התוכנה עושה, תרשמו בשם חדש ותנסו את התוכנה לחודש, גם לכם מגיע לנסות מזה, בסוף תביני שזה לא כזה עוזר
זה לינק לאתר מקווה שזה הנכון תורידו אותו אחרי שנגמר ההגנות ותנסי אותו ותנסי גם לך מגיע. http://www.travmanager.com/wiki/tik...jsp?server=speed.travian.com---username=5-3-2 בהצלחה בהמשך.

xxx RAANAN xxx

New member
חח נחמד,

את צודקת, אבל אין לנו מה לעשות עם זה.. התוכנה המדוברת נותנת ייתרון משמעותי ואין לי כל ויכוח על כך. היא גם חוסכת את ה"זהב" ואת הזמן על המחשב, מבחינתי התוכנה היא אחד הדברים היפים שהוציאו, כמו כן, הידד למלך הרמאים שיודע להפעיל את התוכנה.

מרי פופ

New member
נוצר פה אבסורד

שגם אם היתה אפשרות לאכוף את האיסור על השימוש, הרי שמי שמפרנס את המשחק הם אותם אלו שרוכשים תוכנות וגם זהב. וקצת מצחיק שכל ביקורת נתפסת כחוסר פרגון. יש מאות שחקנים ללא יומרה, ובלי פרטנציות להשגת פלא. סתם כאלה שנהנים מהמשחק עצמו. בעלי ואנוכי שיחקנו בשני השרתים האחרונים, לא ידענו על קיומה של תוכנה (התודות לפרופיל של המנצח), אם כי חשדנו (כאמור לפי ההתקפות המתוזמנות של KISH למשל), מעולם לא השקענו ולו שקל במשחק. כאמור, בטופ 50 בהגנה הכללית ומקומות 500+. אני חושבת שלאור העובדה שאנחנו גם הורים לשלושה קטנים, הרי שמגיע לנו פרגון הרבה יותר גדול. לימדנו כמה מהגדולים פרקים יפים בהלכות הגנה! (אגב, פשפוש בחיפוש בפורום הזה עזר עד למאוד).

מרי פופ

קודם כל רצוי שתדעי שהתוכנה לא היתה קיימת בתקופה ששיחקנו את השרת הישראלי הראשון. לגביי השרת הזה הנוכחי אני חייב לתקן אותך-רוב השחקנים שמדורגים בטופ 20 לא משתמשים בתוכנה , יש שומרי חשבון שעוזרים להם לתפעל את החשבונות שלהם . לדעתי דווקא החלשים יותר מפעילים את התוכנה ואני מדבר על המדורגים במאתיים הראשונים , להם קל יותר היות ואין עליהם מעקב כמו על המדורגים בטופ 20. לגביי כסף במשחק עליכם להבין שטריביאן זה עסק לכל דבר ולהפעיל את כל המערכת עולה כסף לכן המציאו את שיטת הזהבים . דרך אגב בכל משחק איסטרטגיה מצליח יש אפשרות להשתמש בכסף וכך להגדיל את הכוח של החשבון שלך.

xxx RAANAN xxx

New member
תשובה

אני אישית מפרגן. אני יכול לומר לך שאני משחק כבר כמה שנים טובות, ורק כאשר הגעתי לשרת הישראלי מצאתי את התוכנה המדוברת, בשרת הישראלי לא ניתן לשחק ללא תוכנה! ברגע שאתה משחק ללא התוכנה וללא זהב אתה לא יכול לעשות כלום! בכללי , כל מה שכתב לך "איש עם כבוד" כל מילה בסלע.

תומר88

New member
רענן, למה ההבדל הזה?

מה יש בשרת הישראלי שמונע הצלחה בלי תוכנה? אפשר לחשוב להיפך, בגלל שאין הרבה שחקנים יותר קל להצליח. אולי בגלל שיש כל כך הרבה שחקנים שמשתמשים בתוכנה, זה הפך להיות משימה בלתי אפשרית להתחרות בהם ללא תוכנה, אבל לכתחילה, אם אף אחד לא היה משתמש בתוכנה, למה שתהיה בעיה?

למעלה