שר האוצר...

פלג פ

New member
שר האוצר...

ממשיך ופוגע בחלשים. איך אפשר לפגוע דווקא באנשים גילמלאים, נכים ומובטלים? אני לדוגמא גימלאי שמקבל קיצבת נכות מעבודה. אני אדם שעבד קשה מאוד כל חיי וכעת במקום לקבל תוספת יוקר עוד קיצצו בקיצבה 4%. אתם לא חושבים שמשהו כאן מעוות? קיצצו גם 4% מקיצבת הזיקנה של אשתי. איך יתכן שלוקחים כסף מהחלשים? הרי יש כל כך הרבה עשירים שלא היה מזיק לקחת מהם 4% או יותר? אני גם יודע שקיצצו בדמי האבטלה. חברי הכנסת לעולם לא מוכנים לוותר על תוספות היוקר שלהם! שר האוצר, תתעורר!!!! לא כך בונים מדינה!!!!

yossi5555

New member
שר האוצר - המצב הכלכלי בטחוני קשה..

המצב הבטחוני במדינה ובעולם וכן המצב הכלכלי בעולם בכלל ובארצות הברית בפרט הם המשפיעים העיקריים על המצב הכלכלי הקשה בו אנו נמצאים. לא הייתי מציע להאשים את שר האוצר. אני מסכים לדבר אחד - צריך להתחיל לקחת מהעשירים ולהתחיל לסגור את הפערים בין עשירים לעניים שהולכים וגדלים בממדים מדאיגים.

pioneer4

New member
אחי אתה צודק

תמיד דופקים את החלשים במדינה הזאת וזה לא רק מעכשיו

superDuper

New member
למטבע שני צדדים

אני יודע שזה קר אבל אני חושב שצריך להבין שהמדינה שלנו לא עשירה במיוחד, ונכון שזה הרבה יותר הגיוני לקחת מהעשיר כי יש לו יותר כסף וקרוב לוודאי שהוא לא יסבול כמונו אם ילקחו לו איזה 10 אחוז מהמשכורת אבל מצד שני, ואולי קשה לנו להודות בזה, העשירים הם אלו שמחזיקים את המדינה הזו, ותראו כמה אנשים מוכרים את עצמם למדינות אחרות, מעבירים את העסקים שלהם לחו"ל, תראו כמה אנשים יהודים מצליחים נמצאים שם בעולם, הם אפילו לא חושבים לחזור לכאן כי זה פשוט לא משתלם להם!

אפרתש

New member
לא מצדיק גניבה מקשישים

הקיצוץ בגמלאות הפנסיה ושאר חוקים דרקונים המוטלים על הפנסיונרים הוא לא תחת שיקול "ממי ראוי ואפשר לקחת". מדובר בלקיחה מאנשים משהו ששייך להם. אנשים ששילמו כל חייהם לביטוח לאומי כדי לקבל קיצבה לעת זיקנה כיום נזרקים לכלבים. "ביטוח לאומי" הוא לא ביטוח ולא נעליים. בביטוח אמיתי אתה נותו עכשו כדי לקבל אחרכך. ביטוח לאומי הוא עוד מס הכנסה אבל בשם אחר. המדינה לוקחת ממי שאפשר (שכירים פראיירים), ונותנת למי שיכול לקחת.

למעלה