ששששששששששש

קרני

New member
ששששששששששש ../images/Emo1.gif

כולם כבר הלכו לישון ואני הנודדת היחידה שלא מצליחה לחלום... נמאס לי עם הדיאלוג הפנימי הזה עם עצמי אז אולי כדאי שאנסה לפרוש לייצועי ואחפש שלווה לעייפותי שמסרבת להעלם מישותי... אז לילה טוב למתהפכים במיטתם לילה טוב לנוחרים בשנתם עכשיו גם אני מכבה את האור ונותנת לשינה קצת דרור... לילה טוב

מקווה שישנת טוב ../images/Emo13.gif

את מזכירה לי את עצמי בתקופות שלא יכולתי להרדם, גם אני עשיתי את הטעות ונכנסתי לאינטרנט בלילה. לאחרונה החלטתי בשעה עשר מקסימום עשר וחצי בערב לכבות את המחשב וגם אם אני לא מצליחה לישון, לא להכנס לאינטרנט בלילה בשום אופן. למרות שלכתוב את הדברים שמציקים ושמרחיקים את השינה, זה בהחלט עוזר לי.

האמת שאת לא היחידה

לא נראה לי שישנתי בשעה הזו עדיין, מה שכן, בערך ב01:00 עזבתי את המחשב לטובת הנסיון לישון, אך לא ממש הצלחתי. ולי אף פעם לא נמאס מדיאלוגים פנימיים (ולפעמים הם בהחלט טובים) על מה את חשבת בלילה?

קרני

New member
על הכל ועל לא כלום...

הכל התערבב לי בראש- עבודה למחר אנשים מהעבר רעיון קצר ריגוש שנגמר פגישה הזויה שיחה עם חברה המלחמה הבאה תוכנית שקרבה ובעצם שום מטרה... סתם הסתבכות עם עצמי ואיתי התהפכות חסרת מעצורים ותסכול גדול על עייפות לא מנוצלת...

Eclipsed 0

New member
זו רק אני, או שהאינסומניה באמת

גורמת לנו להיות יותר יצירתיים? (או במקרה הרע, סתם לדבר שטויות)

בהחלט לא רק את.

שעות הלילה תמיד הוציאו ממני את היצירות הטובות ביותר. מצד שני, יש תקופות שמאוד קשה לי למצוא את המילים אז בזמנים כאלה, הכי קשה לי עם חוסר השינה ככה לפחות יש לי את ההשראה שלי

למעלה