שתיים-שלוש שאלות על אתר Petbucket

LittleGen

New member
שלום,

נעזרתי רבות בפורום בשנים האחרונות (99% פעמים בשקט), אז מאחלת מזל טוב לכם במערכת החדשה. |4U|

רציתי בבקשה לשמוע מאנשים שמזמינים דברים מאתר petbucket:
1. באם עשו הזמנות בחודשיים שלושה האחרונים - מה היה זמן המשלוח בפועל?

לא יצא לי לעשות הזמנות מחו"ל מאז תחילת תקופת הקורונה. הבנתי (?) שדברים יחסית התייצבו
במשלוחים באירופה כבר מקודם, אבל לא יודעת כמה. בנוסף, עדיין לא הזמנתי ספציפית מהאתר הזה
(פעם אחת מאתר viovet, והחוויה... לא היתה מוצלחת).מדובר בהזמנה פוטנציאלית של advantage,
שאם תקרה צריכה להגיע דיי בזמן בגלל הלו"ז.

לפי ההודעה הכללית באתר על הנושא, צריך לתת לזה זמן בטיחות של עד 15 ימי עסקים (עד שלושה
שבועות אז...).
יש לי את הזמן הזה, אבל זה דיי קרוב (עוד חודש). אז כן - אלא אם העניין הזה של "עד 15 ימי עסקים" ודאי
ובדוק, בטח יהיה משתלם לעשות את זה רק לפעם הבאה.

אבל הסתקרנתי, כי הספקתי לראות מספר הודעות בפורום הישן שהיו סה"כ חיוביות על הנוחות שלהם
ו ב-check out כתוב שזה יהיה באמצעות DHL Standard Shipping - No Tracking. אז:
2. כשהמשלוח הזה ללא מעקב ובטח יגיע לסניף הדואר, זה לא דומה כך למשלוח של viovet בתנאים (אם כי לא במחיר)?
או זה רק קורה בהזמנות קטנות כמו זו (אריזה אחת של אדוונטג' עד 4 ק"ג).

אם למישהו מבאי הפורום יש את הניסיון הרלוונטי -אודה מאוד על שיתוף בניסיון וחוות הדעת על המשלוח
שלהם.

המון תודה
בתמונה: ג'ני הנסיכה ג'ני החתולה.jpg

dimitrygo

Active member
מנהל
לא הזמנתי מהם בתקופת הקורונה כך שאיני יודע לענות לך. אבל אני יכול להציע לך לבדוק אתר אחר שכן משתמש במשלוח באמצעות דואר רשום שמאפשר מעקב https://sierrapetmeds.com

LittleGen

New member
לא הזמנתי מהם בתקופת הקורונה כך שאיני יודע לענות לך. אבל אני יכול להציע לך לבדוק אתר אחר שכן משתמש במשלוח באמצעות דואר רשום שמאפשר מעקב https://sierrapetmeds.com

אני יודעת על אתר Sierra (באמת דרככם, כמו את viovet) ובדקתי שם כבר :) . פשוט המחיר שם יותר גבוה מבפטבאקט, ובכך הפרש המחירים מהכי זול בארץ שאני מכירה למוצר (123 ש"ח) נהיה כבר דיי קטן, אולי אף לא מצדיק משלוח מחו"ל. אבל לא זוכרת בדיוק את כל הפרטים, אז אוודא שוב. |תודה|

עריכה- עם עמלת ההמרה זה אפילו ייצא טיפה יותר ממה שייצא לי בארץ... 👀 :-):

נערך לאחרונה ב:

גורדיאן-II

Active member
אני לא מכיר את החברה הספיציפית עליה את שואלת, אבל אם היו בפורום דיעות חיוביות עליהם זה אומר שזאת חברה ותיקה ולא צפויות בעיות.
הנתון של 15 ימים הוא רק לכסת"ח, בדרך כלל המוצר נשלח תוך יום ומגיע תוך שבוע עד 10 ימים.
DHL היא חברת משלוחים ועם ביצוע ההזמנה את מקבלת קוד שמאפשר לך לבדוק את מיקום המשלוח, כך תדעי להגיע לסניף הדואר גם אם הדוור לא שם בתיבת הדואר שלך הודעה לגשת.
בקישור שנתת לא נאמר דבר על אפשרות של No Tracking ואני לא חושב שזה אפשרי עם DHL
אריזה של 4 ק"ג אדוונטג'? - זה המון, את מזמינה את זה בשביל פילים?

dimitrygo

Active member
מנהל
DHL לא תמיד מאפשר מעקב, יש להם שירותים שונים. אני מזמין מארה"ב יחסית הרבה והם שולחים דרך DHL בתעריף הכי זול שיש וזה מאפשר מעקב רק בתוך ארה"ב. לפני הקורונה המשלוחים היו מגיעים לרוב תוך שבועיים אבל היה מקרה אחד שלקח יותר מחודש. אם כי אני לא יכול לדעת איפה בדיוק זה התעכב. עכשיו זה לוקח יותר זמן כי זה תלוי בטיסות זמינות.

voyager2005

New member
אני לא מכיר את החברה הספיציפית עליה את שואלת, אבל אם היו בפורום דיעות חיוביות עליהם זה אומר שזאת חברה ותיקה ולא צפויות בעיות.
הנתון של 15 ימים הוא רק לכסת"ח, בדרך כלל המוצר נשלח תוך יום ומגיע תוך שבוע עד 10 ימים.
DHL היא חברת משלוחים ועם ביצוע ההזמנה את מקבלת קוד שמאפשר לך לבדוק את מיקום המשלוח, כך תדעי להגיע לסניף הדואר גם אם הדוור לא שם בתיבת הדואר שלך הודעה לגשת.
מן הסתם, הכוונה לחתולים...

LittleGen

New member

הי, כמו שכתבתי את שיטת המשלוח רואים כשעושים check-out (כלומר כשמתחילים בתהליך, כמובן לפני שמשלמים - שתוכל להחליט לפי הפרטים שם). רואים את זה יחד עם עלות המשלוח, אם ישנה. כי אולי גם שיטת המשלוח משתנה לפי המיקום וסוג, כמות, ומחיר המוצרים... בקישור שהבאתי היה הסבר שרלוונטי לזמני המשלוח הצפויים. כמו שדימיטרי כתב, מסתבר ש-DHL גם שולחים ללא מעקב.

:LOL:חשבתי שזה יהיה ברור, שמדובר על משקל הפציינטים, לא על משקל האריזה.:-D

תודה :-):

נערך לאחרונה ב:
מזמין מ-petbucket קבוע (הזמנות מתחדשות).
בזמן האחרון החבילות מגיעות תוך חודשיים.
יש מעקב רק עד יציאה מסינגפור (וגם זה לא תמיד), אחר כך אין. אז כדאי לרשום את מספר הטלפון כחלק מהכתובת, כדי שיודפס על גבי המעטפה ויישלח SMS על הגעה לסניף הדואר (אחרת צריך לחכות שהדוור יביא הודעה מודפסת, ואצלי זה קורה בדרך כלל באיחור של שבועיים לפחות מזמן ההגעה לחנות שבה אני מקבל את הדואר).

למעלה