שתי שאלות קטנות בנוגע להרשמה באינרנט

shani m1

New member
שתי שאלות קטנות בנוגע להרשמה באינרנט

שאלה ראשונה , כשאני נרשמת באינרנט צריך למלא 4 העדפות. אם אני רוצה ללמוד סטטיסטיקה +סוציולוגיה. אלה שתי עדיפויות. מה לגבי השתיים הנותרות. היא אפשר לעבור לדף הבא ללא בחירה של כל ה4. והשאלה השנייה היא לגבי המסמכים (צירפתי גם קישור) https://candidate.haifa.ac.il/irj/portal אני רוצה מחר לשלוח את כל המסמכים. האם המסמכים שמדובר עליהם זה רק ציוני תעודת הבגרות ופסיכומטרי. או שיש עוד מסמכים שאני צריכה לשלוח. לא כל כך ברור מהעמוד ההוא. תודה רבההה

deathcaster

New member
תשובות

לגבי 2 העדיפויות האחרות: א. "אי אפשר" ולא "היא אפשר" ב. תמלאי עוד 2 אפשרויות מה הבעיה ? מסמכים: אני מניח שאת שואלת על תואר ראשון, אז כן, תעודת בגרות, פסיכומטרי ואם מילאת פרטים על שירות צבאי אז גם העתק של תעודת שחרור אם אני זוכר נכון.

shani m1

New member
תודה רבה

קודם כל סליחה לא שמתי לב שרשמתי היא... ולגבי העדפה אני פשוט לא מוצאת 4 יש לי אולי 3 אבל רביעית אין לי בכלל אופציה

deathcaster

New member
ממממ....

מצטער... רזים טכניים של מערכת ההרשמה של אונ' חיפה זה נשגב מבינתי, גם אני מחכה לאישור קבלה לתואר שלישי.... המערכת הזו פרימיטיבית כמו כל האדמיניסטרציה
אז מה שאת טוענת זה שהוא מחייב אותך לבחור 4 ולא נותן להמשיך ובפועל מציג לך רק 3 אפשרויות ? אם זה כך.... זה די משעשע
אולי אחרים בפורום יוכלו לעזור......

למעלה