שתי שאלות:

שתי שאלות:

כשאני ממליצה על פוסט עם צילום שיש בו גם טקסט, התמונה לא עולה לתמונות המומלצות. וגם לא רואים אותה בגוף הפוסט. זו החמצה של כל הרעיון. מה לגבי קטגוריות תמונות? יש לכם 8 קטגוריות ואף אחת מהן אינה מתאימה לצילום. תודה ויום טוב.

Tali1912

New member
תשובות

כשאת ממליצה על פוסט+צילום, יש גולשים שבוחרים להעלות את התמונות שלהם ישירות במסך ניהול של הרשומה ולא דרך תפוז אלבומים ולכן הצילום נכלל כרשומה. רשומות שמועלות להיט תשימי לב שהם מזוהות דבר ראשון כטקסט. יש קטגורית תמונות והיא כן מתאימה לצילום/תמונות, כרגע, שמעלים תמונות מתפוז אלבומים רואים תצוגה מקדימה, ממערכות ואתרים אחרים עדיין לא, אני מקווה מאוד שהתצוגה המקדימה תזהה גם המלצות מאתרים אחרים. אני עושה שימוש רב בהיט בקטגורית אלבומים, זה נכון גם לגבי פליקסים מתפוז או מיוטיוב שרואים תצוגה מקדימה, אבל כשאני מעלה מאתרים אחרים לא רואים תצוגה של ההמלצה שבחרתי.

תודה ../images/Emo140.gif

אבל זה לא הולך... בחרתי באופציית תמונה ולא באופציית טקסט, ובכל זאת לא רואים את התמונות. ובעניין הקטגוריות, אין קטגוריית תמונות, אני מדברת על הפס הסגול למעלה שמאפשר לבחור בין אקטואליה/יחסים/אורח חיים/, וכוד כמה, אבל לא תמונות.

למעלה