תאונה מחוץ לעבודה נזקי גוף מה מומלץ?

ronenrii20

New member
תאונה מחוץ לעבודה נזקי גוף מה מומלץ?


שלום רב לפני כשנתיים במהלך טיול משפחות בצפון וביקור במפעל מזון נפגעתי שלא מרצוני בחומר סבוני במפעל שגרם לי לאלרגיה חריפה בכפות הידיים.[היה שם כאב עז וצריבה].מאז יש במקום יובש אודם ורגישות למזגנים רוח שמש ודברים חמים.הייתי אצל מס רופאי עור ואלרגיה שטענו חשד לדלקת עור כרונית לכל החיים.או אפילו נכות\מגבלה.אני מעוניין גם לתבוע את מפעל המזון וגם את חברת הטיולים שבאותו ארוע לא היה להם חובש או ציוד עזרה האם זה אפשרי? האם אני יכול לתבוע גם בביטוח לאומי? רופא אלרגיה בקופת חולים המליץ לי לא לעשות בדיקת אלרגיה לאותם חומרים מחשד לתגובה אלרגית נוספת.חברת הביטוח שנסיתי לתבוע אותה על אובדן כושר עבודה דחתה כרגע את בקשתי מה מומלץ במצב כזה? אני גם מוזמן לבדיקה במרפאה תעסוקתית של קופת חולים האם הם יכולים לתת לי הערכת נזק מגבלות או שינוי סביבת עבודה בברכה רוני.
 
תביעת חבויות/אי כושר

רונן שלום רב,בשאלתך חסרים פרטים מסויימים בשביל להבין איך, כיצד ומה בעצם מהות הפגיעה..

בכל מקרה אנסה לענות באופן כללי.

במידה ונפגעת כתוצאה מרשלנות ו/או חשיפה מכוונת במהלך הביקור במפעל יש למפעל ו/או למארגנים אחריות מסויימת לפגיעה ויש צורך לכמת (בכסף/נזק) את שיעור הפגיעה והנזקים שלך לצורך בחינת אפשרות תביעה מולם.

לעניין ביטוח לאומי - אני מניח שאתה מתכוון לנכות כללית ועל כן יש להעריך את כל הפגימות שלך ולבחון האם השילוב של כולן לא מאפשר לך לעבוד (בכלל).

מבחינת פוליסת אבדן כושר עבודה יש לבחון מה הסיבה לדחייה ולראות את הפוליסה.

ממליץ לך לפנות לייעוץ משפטי ענייני כדי לבחון את כל הטענות שלך וכן, לראות אלו זכויות תוכל למצות.

מקווה שהצלחתי לסייע,
בברכה,
מייקל עידן, עורך דין
מייקל עידן ושות' - משרד עורכי דין
 
למעלה