תאונות פגע וברח

תאונות פגע וברח

לפני מספר שבועות רעדה הארץ מהתאונה הקטלנית בה נהרגה מיטל אהרונסון. דרך אגב האם מלבד אותו זעזוע ענק שהיה עם ולאחר המקרה, יש המשך ? האם למישהו הנושא מציק והוא "עושה מעשה" כדי לשנות את המצב הטראגי, כדי שזה אולי לא יקרה שוב, כדי שגם הוא לא יפגע ? האם זה מזיז למישהו ? האם אין סיכוי שאסון כזה ינחות עלינו שוב ? האם מישהו למד מכך ? אני רוצה להביא בפניכם סיפור על עוד אסון שעקב נסיבותיו בקושי שמעו עליו, ואין כאן כל השוואה או תחרות, אולם גם כאן נהרסה משפחה, שאיבדה עולם שלם. לפני כחודשיים ארעה תאונה באזור קציעות שבדרום, כאשר נהג ביצע עקיפה והתנגש ברכב שבא מולו. כתוצאה מכך נהרגה הנהגת ברכב בעוד שהנהג נמלט מהמקום. להלן הסיפור של המשפחה המרוסקת שנשארה עם חור ענק בחיים. http://www.ynet.co.il/articles/ /0,7340,L-3611861,00.html ומה אנו עושים בימים אלה לפני הבחירות ? בעוד שלושה ימים אנו בוחרים בראש העיר שלנו ......... האם הבאנו לפני המועמדים את הנושא שיהיה במצע שלהם ? האם העלנו בפני התושבים את המודעות לנושא ? ובעוד שלושה חודשים שוב בחירות ......... מה אנו עושים כדי שנושא זה יכלל במצע הבחירות של המפלגות ? אולי תגידו שאני תמים, אבל נמאס לי שחיים נעלמים כאן "חופשי - חופשי" בלי חשבון וסתם בלי סיבה אמיתית. מעוניינים לפעול ? רוצים להשפיע ? הנושא מציק לכם ? בבקשה תשובות רציניות, בלי ציניות ו"צחוקים", בתודה על שיתוף הפעולה ! נהג ! החיים בהגה שלך ! ! ! שמור עליהם ! ! !

למעלה