תאטרון בובות נגד אלימות

khamala

New member
תאטרון בובות נגד אלימות

בימים אלו ממש סיימנו לעבוד על הצגה שנקראת " כדור הקסמים" . בהצגה ישנם מסרים המעודדים פיתוח סובלנות ואמפטיה לזולת - פתירת בעיות לא ע"י אלימות, אלא ע"י הקשבה והבנה. שאלתנו - היינו רוצות לעניין עמותות שמעוניינות להעביר מסרים כאלו לילדים - במיוחד לנוכח האלימות הגוברת בימינו גם בקרב הילדים. אשמח אם תוכלו לתת לנו פרטים על עמותות כאלו - או רעיונות אחרים... תודה מראש לכולכם....

s h o o s h a

New member
מסרים נגד אלימות

ראשית, ברכות על היוזמה. חושבת שניתן לפנות למתנ"סים בערים ולהציע להם להעביר סדנאות באמצעות תיאטרון הבובות. כמו כן, אולי כדאי לנסות ברשויות המקומיות ולהתייעץ עמם כיצד ניתן להפיץ את המסרים. הייתי אפילו מרהיבה עוז ופונה למשרד החינוך ומציגה בפניהם את המיזם ובודקת אתם אפשרויות. בהצלחה

khamala

New member
תודה רבה ../images/Emo140.gif

אנחנו באמת נבדוק עם כל הגורמים האלו שציינת כאן. הדבר אגב, שתמיד נלקח משום מה כמובן מאליו באגדות, זו העובדה שתמיד כדיי להציל נסיכה צריך להשמיד משהו או משהוא. תמיד צריך להילחם בחרב, או באמצעי אחר כדיי להציל משהוא - ואנחנו פועלות כדיי לשנות את הקונספט הזה. תחשבו על זה...

khamala

New member
אנחנו נשמח להופיע בחינם

אם ישלמו לנו את המשכנתה, הארנונה, כלכלה, ביגוד, וכו'... פשוט, זו הפרנסה היחדיה שלנו....מה לעשות?

khamala

New member
סליחה .. טעות

ההודעה הייתה מיועדת למישהו אחר.....

khamala

New member
אנחנו נשמח להופיע בחינם

אם ישלמו לנו את המשכנתה, הארנונה, כלכלה, ביגוד, וכו'... פשוט, זו הפרנסה היחדיה שלנו....מה לעשות?

צודקות כמובן..

חוצמזה שיש לבתי ספר כסף מסל תרבות ותרומות מיועדות בדיוק לזה- הצגות עם ערך מוסף ומסרים חברתיים ואחרים. כל הכבוד. אני מציעה פשוט לשלוח פליירים ופרסומות לבתי הספר בסביבתכן. (אני עובדת בבי"ס ואנחנו מקבלים כל מיני פרסומים ודרכם אנחנו מזמינים מה שנראה לנו, כמובן במחיר סביר) בהצלחה

למעלה