תביעה נגד תורג'י - כתבה במאקו :

שרונת XD

New member
קודם כל לא צריך להתעצבן :)

אנחנו כולנו אנשים בוגרים שמנהלים דיון, וזה כולל גם דעות שונות.
נכון, אני לא יודעת למה התביעה התעקבה, כנראה שלא היו הוכחות מספיקות.
תתפלאי או לא אבל יש לי ידע בחוק, אני יודעת מה יכול להיות ראיה בבית משפט ומה לא (אני לא אומרת שאני מומחית בזה, אבל בכל זאת יש לי ידע).
מה שאנה עשתה, אני לא בטוחה על מה את מדברת, יש משהו שאני חושבת עליו אבל אני לא יודעת אם זה זה, אבל זה בכל מקרה לא רלוונטי כי אנה לא קשורה לתביעה.
כמו שאמרתי, יכול להיות שהוא העיר הערות שיראו על גזענות, בסרטון ששמו לא ראיתי גזענות, ראיתי הומור חסר טקט, אבל לא גזענות. אם על זה מבססים את הבקשה לכל החומר, זה דיי מצחיק.

לגבי הסכום, קודם כל התובע קובע את הסכום, אני לא מבינה את הקשר בין השאלה אם תורג'י יעדיף ללכת לכלא או לשלם, אני אמרתי שהתובע בחר סכום מוגזם לדעתי.

שוב, בעיני זה מוזר ואפילו חשוד ששוטר, אלה ההוכחות שהוא מוצא. אני עדיין לא מבינה למה לא פשוט שלחו קבוצה שכוללת אתיופים כדי להראות שאתיופים לא נכנסים למועדון הזה וזאת הגזענות, זה היה מוכיח הרבה יותר טוב את כל הטענה שאמורה להיות מופנית כלפי המועדון ולא כלפי תורג'י עצמו.

sweetgood526

New member
לא התעצבנתי כמובן שאין לי בעיה עם דיון

אולם למה את חושבת שמה שנראה לך מוגזם הוא הסטנדרט דווקא לי לא נראה מוגזם אחרים היו תובעים הרבה יותר מוגזם במיוחד בתביעות סרק עוגמת נפש כאב וסבל וכו' יכולים להגיע לסכומים מאוד גדולים.

אם לא היו הוכחות מספיקות מניחה שהתביעה לא היתה ממשיכה לא מבינה איך את קובעת מסמרות בעניין.
לא מכירה את רזי החוק על הסקלקציה ומה צריך להוכיח בדיוק הוא לא צריך לעשות ניסוי מספיק שקרה המקרה הספציפי.

אין לי מושג על סמך מה הם מבקשים את שאר החומר, יש אמצעים שעומדים לזכותם של התובעים לגילוי ראיות ........
השאר לבית המשפט לתורגי היו הרבה הערות והתנהגות מאוד בעייתית גם לאנה.

ודרך אגב התסכלתי שוב בכתבה ובמפורש בין השורות אפשר להבין שהנתבעים הם כל הבעלים של הבר. כנראה זו גם הסיבה שאושרי והוא עזבו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שרונת XD

New member
אני לא קובעת שום דבר

אני אומרת את דעתי, מה שאני חושבת, אני גם מציינת את זה כל הזמן, אם זה עדיין לא ברור :X
האמת היא שאני גם לא בקיעה בחוקי הסלקציה, אני יודעת רק על איסור האפליה. התכוונתי שאני יודעת על ראיות, מה קביל ומה לא קביל בבית משפט, לגבי הצורה שבה הן הושגו.
אני פשוט חושבת שאם על הסרטון הזה שהראו בכתבה הם מתבססים כשהם מבקשים את החומר, אותי אישית זה מצחיק, וכנראה שאין להם יותר מדיי ראיות אז כל דבר קטן הם נתפסים בו.
תראי יכול להיות שבאמת יגלו שם משהו, אני לא פוסלת את זה, אבל גם אז, הביסוס של הסרטון הזה משעשע אותי אישית.
יכול להיות שבגלל זה הם עזבו, האמת היא שזה לא ממש מעניין אותי ^^ אבל זה כן מסקרן אותי מה יהיה עם התביעה, ואת זה ימים יגידו.
בכל אופן נראה לי שהשיחה הזאת מוצתה, כל אחת עם דעתה וזה בסדר גמור, נראה מה יתגלה במשפט, שזה בסופו של דבר מה שקובע, ולא מה שאנחנו חושבות.

התביעה היא בגלל הסלקציה

לא בגלל הבדיחות, הבדיחות הם רק תוספת לתיק הראיות. סכומי התביעה תמיד מוגזמים, אחר כך מתפשרים או שהשופט קובע את הסכום.

rz19861

New member
עם כמה שאני לא סובל אותו

לא נראה לי שהוא גזען ,סה"כ צחק על המבטא שלהם , למה אם היה עושה מבטא של אמריקאי אף אחד לא היה אומר כלום?

למעלה