תביעת מעסיק לשעבר

• פותח הנושא K C
  • פורסם בתאריך

K C

New member
תביעת מעסיק לשעבר

שלום. עזבתי עבודה לאחר שהמעסיק פגע בתנאי העבודה שלי. אני רוצה לתבוע אותו, ואצטרך את דעתכם.

שאני אגש לבית הדין העבודה, האם אצטרך את שם המעסיק? אני יודע את שמו הפרטי, לא יותר מזה, ואני לא חושב שהוא ייתן יותר פרטים. יש לי תלוש משכורת, בו יש שם חברה בע"מ, ולא נראה לי שזה קשור לשם הפיצריה בה עבדתי. אני יודע שהמעסיק משלם לרבים מעובדיו בשחור, ולכן מנסה מזיהוי. כיצד עליי לפעול כדי לתבוע אותו?

מדון

New member
לא מכון שהאדם שאת חושבת שהוא במעביד הוא עובד

שכיר בחברה של הפיצה ולכן אין לך כל אפשרות לתבוע אותו אישית
אבל יש אפשרות באנטרנט להכנס לרשם החברות ותמורת 50 או 75 ש"ח את רושמת את שם החברה ומפר ח.פ של החברה זה המספר זהוי שלה
ולקבל את רשימה כתובות מספרי תעודת זהוא של בעלי המניות את יכולה לתבוע את החברה ובעלי המניות על הזכיות שלך
יש להבין חברה זו ישות מישפטית נפרדת מהאדם שאת חושבת שהוא המעביד , יכול להיות שיש לו מניות אז אפשר לתבוע את החברה + בעלי המניות

מדון

New member
בתלוש חייב ליד מספר ה.פ חיבלהיות מספר

התאגיד אם אין אם אתה עובד מעל שנה היתה בחודש 3 או 4 השנה לקבל מהמעביד טופס 106 שבו מרוכז כל השכר והמיסים שקבלת ושלמתה אצל מעביד זה אם לא קיבלתה דרוש את זה כי חובה לתת דף זה

K C

New member
מספר התאגיד לא רשום בתלוש

אבל מצאתי את המספר דרך האתר של רשות התאגידים. אז כאשר אני תובע מספיק לרשום את שם החברה, מספר תאגיד (האם זה מספר הח.פ.) וכתובת? או שצריך את בעלי המניות ו/או מידע נוסף?

מדון

New member
אם זה השם והכתובת והבעלים של החברה

אז לדעתי יש לתבוע את החברה ובעלי החברה
יש בבית הדין לעבודה סטודנטים הלומים מישפטים והם יכולים לעזור לדעתי אם אפשר היתי תובעה את החברה והבעלים יחד

K C

New member
בבקשה

לא נתן לי משמרות, מיד אחרי המילואים, לא נתן לי תלושי שכר למשך 8 חודשים, סרב לתת לי את תשלום המילואים, נתן לי משכורת על השעות נטו, לא נסיעות או כל דבר אחר שכלולו בחוק.

מדון

New member
תגיש הכל בכתב התבעיה כמו כן

ברר בביטוח לאומי כמה היתה אמור לקבל מהם עבור המילואים ותגיש את זה גם כתביעה לבית הדין
וגם נסיעות הכל להכניס כי תלוש שכר צריך להיות רשום כל סעיך כנידרש
נסה באנטרנט דרך רשם חברות לאתר את בעלי החברה אחרי שתגלה את הח.פ
נסה גם דרך ביטוח לאומי בטענה של ברור אם במעביד שילם עבורך ביטוח לאומי ולהביא תלוש שכר אם יכולים לגלות

למעלה