תבניות צפרדעים

Afik222

New member
תבניות צפרדעים

שלום רב,
מקווה שמפה תצמח לי הישועה - אני מארגנת לבתי מסיבת יום הולדת בנושא הארי פוטר, ומחפשת בנרות תבנית סיליקון לשוקולד בצורת צפרדעים, להכנת צפרדעי השוקולד המפורסמים מהספרים.
יש למישהו מושג היכן ניתן להשיג זאת בארץ? לצערי מפאת קוצר זמן כבר לא ניתן להזמין מחו"ל....
אן אם מישהי יכולה להשאיל לי - אהיה אסירת תודה!

עוגתי1

New member
עיתוי קישוט הקאפקייקס

הי, אני ממש לא מנוסה בתחום, צריכה עצות למתחילים

אני מכינה קאפקייקס ליומולדת, ורציתי שהילדים יקשטו אותן כשעתיים לפני האכילה עצמה.
הקישוט שבעל החגיגה ביקש הוא קצפת ועליה סוכריות (מהסוג המפונפן הייעודי).
עכשיו השאלה: הקצפת (שמנת מתוקה וקצת פודינג וניל) לא יכולה להחזיק שעתיים מחוץ למקרר, נכון? ובמקרר יפגע המרקם של הקאפקייקס? והסוכריות יורידו את הצבע שלהן על הקצפת?
החשש שלי מוצדק? יש אלטרנטיבה לא מסובכת?

meital ravitz

New member
צלמת

היי. שמי מיטל ואני צלמת. אם אתם רוצים לצלם ושהיו לכם תמונות של עוגות והעוגיות שאתם מכינים? יש לכם קודטוריה ואתם ממש רוצים שהיו לכם תמונות ממש יפות וטובות? אני פה בשבילכם!!:) פרטים והזמנות 0544329010

Zikokin

New member
קרם ברולה רוטט ונוזלי

כשאנו מכינים קרם ברולה, מעבר לכך שלוקח לא הרבה מאוד זמן להתייצב במקרר,
גם בסופו של דבר הוא לא יוצא יציב מספיק, אלא רוטט ונוזלי יחסית.

כנראה מדובר במתכון ו/או אופן הכנה לא נכון.
נשמח לקבל מתכון מומלץ + הוראות הכנה, וגם טיפים רלוונטים לבעיה הנ"ל, cמידה ויש.
תודה רבה!

dinahot

New member
עוגת בצק סוכר וזילופים

שלום רב, אני מעצבת עוגות בצק סוכר והבת שלי (בת 6) בוגדת שכזו רוצה שושני זילוף.
אני רוצה לעשות עוגה בסגנון הזה. אעבוד עליה יום חמישי בערב כשביום שישי המסיבה.
השאלה היא איך מתנהגת הקצפת? צריכה מקרר? מתי לחבר בין העוגות? להשאיר בטמפ' חדר כמו הבצק סוכר?
ממש אודה לכל עזרה בעניין השושנים (צריך להתאמן? זה ניראה פשוט...)
תודה

גנאש מתחת לבצק סוכר

שלום לכולן (וכולם?),
החלטתי להכין עוגה מרשימה ליום הולדת 70 של אבא שלי....
זקוקה למתכון לעוגה מעולה (פרווה) ולציפוי לא פחות טוב מתחת לבצק סוכר... משהו קצת יותר מיוחד משוקולד...
ראיתי ב"שום פלפל ושמן זית" כל מני גנאשים מוכנים שצריך רק להוסיף להם מים (או חלב/ שמנת). מישהי ניסתה?
תודה!!!!!

Elaa56

New member
מה תפקיד הביצים בעוגה?

מה תפקיד הביצים בעוגה? עם הקצפתם , האם אפשר לוותר על אבקת אפייה ?

סיוני98

New member
בית מארח, שלום התבקשתי להכין פעילות ל 6 ילדים בכתה א

ואני מעוניינת להכין להם פעילות עם קייפקייק , אני מתלבטת האם לקשט בסוכר . מה עליי להכין לפעילות כזו?
הפעילות תהיה בסביבות שעה וחצי,

עינבדנה

New member
ציורים ואותיות על גבי עוגה.

אני רוצה להתחיל לעצב עוגה ליום הולדת של חברה שלי. ראיתי המון דוגמאות באינטרנט שבהם על העוגה המזולפת בקצפת יש אותיות או ציורים של דמויות מצוירות. הבנתי שאת האותיות צריך לעשות בעזרת שוקולד מומס. האם ניתן להמיס שוקולד לבן ולהוסיף לו צבע מאכל ג'ל על מנת לקבל אותיות בצבע אחר? היכן ניתן לקנות תבניות לאותיות? יש לי כתב גרוע.

למעלה