תגובה למיספיגי

גילה37

New member
תגובה למיספיגי../images/Emo13.gif

זוהי תגובה להודעה שלך מהמועדון הישן והחביב שהיה לנו אני אמנם לא ראיתי את מצעד האנורקסיות וזה היה כך במלא מובן המילה , כל שנה הבנות האלה רזות יותר , הבת שלי ראתה את המצעד הנ"ל ופתאום היא צעקה איכסססססססס, חשבתי שקרה משהו ואז היא הראתה לי את כל הרזות עם הבליטות ואיך רואים להם את העצמות, אז תארי לך ילדה בת 16 שנמצאת בגיל שבו כולן רוצות להיות יפות ורזות מגיבה בצורה כזו ..... אני אפילו לא הייתי רוצה להיות כזו מה מושך אותך? המראה שלהן היה מזעזע ממש נשים מורעבות, לו הייתי גבר ואני לא לא הייתי שוכבת עם אישה כזו הייתי פוחדת שתתפרק לי , לא הייתי מעזה לעשות איתה כלום.. אל תקנאי בהן הן לא נשים מאושרות בודאות. הן כל הזמן חושבות מה להכניס לפה ומה לא.... והן בעני ממש לא נשיות ואני אומרת לך זאת מהמבט של אישה אני מקווה שגם הבנים יגיבו כאן מאוד חשוב שתגיבו להודעה של מיס פיגי גילה

השמנה

New member
גילה

זה לא שזה מושך אותי להראות רזה ואנרוקסית.. אבל בגלל שדווקא בתחרויות מהסוג הזה, או בפרסומות, עולה העניין של המוסכמה החברתית שרזה זה יפה, עולות בי מחשבות קנאה, מה היה קורה אם הייתי רזה איך החיים שלי היו נראים... זה הקונפליקט התמידי שמסתובב (אצלי בכל אופן בראש) בין העובדה שאני מחבבת את עצמי ככה לבין איך שהחברה רואה אותי ויש תגובות תמיד על המראה שלי מכל מיני מקומות, כי מה לעשות אני נראית שונה, וזו הנקודה האמיתית. חלק יאמרו מה זה שונה בעצם.. שונה ביחס למה? אין מה לעשות יש נורמות חברתיות שכמובן אפשר להתווכח עליהן, וזה מה שגרם לי כל השנים להרגיש לא בסדר, פחות טובה, אני מודה שהיום אני רוב הזמן לא מרגישה ככה, אבל החלקים האלה עדיין קיימים, ובאים לידי ביטוי ומזכירים לי את השונות שלי, שהיום אני כבר לא שופטת אותה אם היא טובה יותר או פחות. אני פשוט שונה ולומדת לחיות עם השונות הזו ולאהוב אותה ושמחה לדעת שכשאני מקבלת את עצמי אני מצליחה לראות ולהכניס לחיים שלי אנשים שמקבלים את השונות הזו ואוהבים אותה.

גילה37

New member
מי מחליט מהן מוסכמות חברתיות?????

אם את מסכימה למה שהחברה מכתיבה אז את תרגישי שונה כל הזמן , את צריכה להיותזו שתכתיב את הנורמה של עצמך ואם יהיו עוד כאלה אזי פתרנו את הבעיה ... את בהודעה שלך מציינת שאת שונה את שונה באמת????. או שזה מה שאת מרגישה את צריכה לחשוב מהו אדם שונה וחריג . אם את חושבת כך אז הבעיה היא אצלך בראש ובראשונה . נכון ואי אפשר להתעלם יש לנו בעיה חברתית ,אנשים ניסחפים עם הזרם והוא הרוב....אז למה שאנו לא נהיה הרוב ואנו נכתיב את הנורמות החדשות, ולמה שאישה רזה לא תתביש ותגיד לעצמה שהיא לא ניראת טוב כי היא רזה ????? אנחנו כאן למען המטרה הזו , היום יש מודעות יותר ויותר בתחום הנ"ל ולומדים לקבל אנשים שלא בדיוק עונים על כל הקרטריונים המוסכמים בחברה ,, ואני לא מקנאה ברזות שהחיים שלהן לשמור על המראה הזה הוא סבל יומיומי

השמנה

New member
כל מילה בסלע../images/Emo88.gif

ועדיין אני מתמודדת עם התחושות של השוני.... שהם בראש ובראשונה אצלי בראש....

ב ר נ ד ה

New member
על נורמות ועוד.....

מאחורי "הנורמות החברתיות" עומדת תעשיה ענקית שמגלגלת מיליונים רבים בשנה, (יצרני בגדים, תכשירי הרזיה ועוד). גדלתי וחונכתי על ברכי הנורמות האלה, ולאחר שנים ארוכות של מלחמה בגופי, הרמתי ידיים ונכנעתי. היום, אני מקבלת ואוהבת את גופי. יחד עם זאת, הוכח מעבר לכל ספק, שעודף משקל מזיק לבריאות... אני יודעת שהדברים שאני אומרת אינם פופולריים כאן, אבל זוהי המציאות... מחד, אני רוצה לאהוב את עצמי כפי שאני ומאידך, זה רע לבריאות.... אתם ודאי תוהים...מה עושים? אספר לכם מה אני עשיתי בנדון... לפני מספר חודשים נרשמתי למכון כושר !! כן...כן...מכון כושר. הימים הראשונים לא היו קלים, נעצו בי עיניים, ציחקקו, הסתודדו...אבל אני לא נשברתי. כיום, הרופא שלי מרוצה מהתוצאות, ואני מרגישה נפלא...

עופר 123

New member
מה שאותי הכי הרגיז בתחרות הוא....

שהיתה מועמדת אחת שאמרה שהיא הורידה ממשקלה 20 ק"ג. כלומר, פעם היא היתה שמנה (ולכן מכוערת), ואז היא רזתה (ולכן הכניסו אותה לתחרות מלכת היופי). מה שעוד יותר נורא הוא שהקהל מחא כפיים והריע. אם לרגע היו חושבים על המסר הסמוי...... בנוסף, בנתונים שהיו באתר YNET אפשר לראות שהמועמדת הזו שוקלת 59 ק"ג על 179 ס"מ - כלומר ממצב של משקל תקין, היא ירדה למצב של תת-משקל. כל הכבוד לה - לא כל אחד יכול להזיק לעצמו בצורה כזו וביודעין.הפרופורציות הללו הן לא נשיות, לא מעניינות ולא סקסיות. גוף שכזה זה גוף של נערה, לא של אשה. אם מישהו מתגרה מנערה, זה אומר שהוא לא יכול להסתדר עם אשה אמיתית. אני לא יודע מה איתך, פיגי יקרה, אבל אני חושב שאין אחת שלא מעדיפה גבר שיודע ורוצה להיות עם אשה אמיתית... את צריכה להיות גאה בעצמך. לו רק היית יודעת כמה גברים חושבים לעצמם - "זאת תחרות יופי? אין מה לתפוס במועמדות....". אני, בכל מקרה, אלך לראות את תחרות "השמנה והיפה" ולא את תחרות "מלכת השדופות"...
שלך, עופר

DREAM111

New member
עופר לגבי הבחורה הנ"ל ../images/Emo10.gif

זה שהיא השילה 20 קילו זה יפה ונחמד לה. אבל וזה אבל גדול היא ניראתה בעקבות זה ממש גועלי אני הגעתי לראות בדיוק בשלב של בגדי היום והיא הגיעה, אני הייתי בשוק כל עצמות החזה שלה יצאו החוצה בצורה מגעילה. הבליטה של העצמות אצלה כל כך בולטת שאפילו עם שמלה רואים את זה וזה גועלי. אז מה בעצם המסר שמעבירים בחברה תהיי אנורסית זה יפה? עצוב שנשים חושבת שהן צריכות להרעיב את עצמן כדי להגיע להשגים והעובדה שזה מה שקרה לה כי היא נבחרה למלכת החן.

עופר 123

New member
ממשיכים עם "מלכת היופי"

א. התבלבלתי בין המועמדות.... מסתבר שזו שדיברתי עליה (קרין שוב) היא אחרת מזו שאת מדברת עליה (שלי דינאי), אבל הסיפור שלהן דומה. עדיין שתיהן נראות רזות בצורה חולנית אחרי דיאטת כאסח ממשקל תקין. ב. מבחינתי, לא חשובה מלכת היופי, כי אותה בחרו 10 שופטים, או יותר נכון "שפוטים" של הראיה המעוותת. אני חושב שמי שמסמלת יותר מכל את הבחירה האמיתית היא "חביבת הקהל" - 20 אלף איש שהתקשרו לבחור הם הרבה יותר מייצגים. אם משווים בין הזוכה במקום הראשון וסגניותיה לבין "חביבת הקהל", אפשר לראות שהיא נראית יותר מלאה (לפחות בפנים - על הגוף, אי כמובן מה לדבר כשנראה שכלל המתמודדות סובלות מתת-תזונה קלה). ג. המסר, לצערי, הוא תהיי יפה ואנורקסית. עם זאת, כל מי שעיניו בראשו, ינסה לבחון מי הם אלו שמנסים להעביר את המסר ולמה להם להעביר מסר שכזה. חבל רק שיותר מדי נשים (וגברים) מאמצות לעצמן את המסר החולני, במקום להבין שגוף יפה יכול לבוא בכל המידות.

למעלה