תגידו אנשים...

MadonnaFan

New member
תגידו אנשים...

הייתם רוצים להיות כמו מדונה? כלומר, גם מגה-סטארים וכל הפרסום וההופעות והשירה, אבל גם כל זה שמדווחים בכל מקום על זה שאתם הלכתם אתמול לשירותים ציבוריים? אני חושבת שכן, כי המוסיקה חשובה לי יותר מהכל ואם הייתי יכולה לעשות מוסיקה טובה להמונים כמו מדונה אז הייתי עושה זאת מ י ד !!! מה אתכם? ^מעין^

libi k

New member
לא יודעת ......

תהילה זה בשביל כל אחד! ולא כל אחד יכול להתמודד עם זה . כי יחד עם הזוהר בא גם הביקורתיות והחדירה לפרטיות.

MadonnaFan

New member
זאת בדיוק השאלה...

אני, למשל, כבר החלטתי מזמן שאני רוצה להיות מעצבת אופנה, כי אני מאוד אוהבת אומנות ואני מרגישה שזו ``ה``דרך שלי לבטא את עצמי (מאחר שנסיונות ירה מצדי גורמים נזק לחלונות וחפצי-זכוכית...) ואנ יודעת שמעצבים מפורסמים סובליפ מהמון חדירה לפרטיות אבל יותר חשוב לעצב. לחו לי על הסיה מהנושא, אבל מה אתם רוצים להיות? @מעין@ The New Gucci Designer

einzuc

New member
אממממממ...

אני רוצה להיות שפית (כן כן!), ואולי זמרת... כל החברות שלי אומרות שיש לי קול מדהים (וגם הקלטתי כמה דיסקים... במסגרת חוג שהייתי בו), אבל אני לא בטוחה שזה בשבילי... שיעקבו אחרי החיים שלי כל הזמן... אז אני מעדיפה להיות שפית כי אני ממש ממש ממש אוהבת לבשל... -עינת- נ.ב אל תצחקו עליי!!! אבל זה כיף לבשל!

libi k

New member
ואני.........

אני לומדת פסיכולוגיה בב"הס אז אולי אני אלך לתחום הזה כי זה באמת מעניין ואני אוהבת ללמוד את זה!(מה גם שיש לי ניסיון עם כמה וכמה פסיכים)! אבל אין לדעת אולי אני אפנה ללימוד מישפטים או תיקשורת. תמיד רציתי להיות רקדנית ועסקתי בזה כמה שנים-אבל אני חושבת שזה ישאר בגדר חלום....לצערי

למעלה