תגידו גם לכם זה קורה?

uvula88

New member
תגידו גם לכם זה קורה?

היוש אני יוביולה אני חדשה כאן

תגידו גם לכם קורה שאת רואים את הסדרה
וכשאתם מסיימים לראות אותה יש לכם פשוט תסריטים בראש
כאילו השמך של הסדרה?

או שזו רק אני?

aשרון

New member
כן, זה קורה לי המון......

אני מקווה שיחזירו את הגורן ממסע בין כוכבים ששלדון כ"כ מפחד ממנו, למה לא המשיכו עם זה ? זאת היתה יכולה להיות קלאסיקה בסדרה לצד הדפיקות של שלדון בדלת או חוסר היכולת של ראג' לדבר עם בנות .

הייתי רוצה לכתוב איזה פרק או שניים בסדרה, להמציא עלילות לפני ולאונרד ולכתוב פרקי מחווה משעשעים לדברים שאני אוהב בשילוב הדמויות של המפץ.

הייתי רוצה לראות את פני מתחילה מערכת יחסים עם בחור חתיך ואת לאונרד מקנא בהם וזה גורם לו לעשות דברים מגוכחים, שטותיים וילדותיים בכוונה להחזיר אותה אליו .
ואת ראג' נמשך לחבר החתיך של פני (לאחר שיצא מהארון כמובן) ולא יכול להפסיק להזיל עליו ריר .

uvula88

New member
אז למה לא בעצם?

מסתבר שיש מן "תופעה" שלצערי עכשיו אני לא זוכרת מה שמה

המקרה הוא כזה
ישנה כמובן הסדרה של מסע בין כוכבים הסדרה הייתה כל כך טובה ונגעה בכל כך הרבה אנשים שהרגישו ממש כמונו שהם רוצים להמשיך בעצמם כמה פרקים מהסדרה
וכך הן עשו וזה נהפך למאוד פופלרי
במקרים מסויימים זה הצליח כל כך שהמפיקים של הסדרה הפיקו את הפרקים שאנשים רשמו
ואני אומרת למה לא?
לי אישית יש בלוג ובבלוג הזה אני רושמת פרקים מהמפץ זה ממש מגניב !
וגם ממש כיף
תעל את הרעיונות שלך על הכתב !
לי אישית הרעיונות הללו נשמעים נהדר

wranger

New member
אתה יכול לכתוב פאנפיקים

יש המון פאנפיקים של הארי פוטר, למשל - הכותבים פשוט ממציאים עלילות חדשות עם אותן דמויות שהציגה ג'יי קיי רולינג. אפשר לעשות אותו דבר עם דברים שקורים לדמויות המפץ...

גליזה

New member
לא קורה לי הרבה

כמובן שיש לי תקווה לגבי מה שאני רוצה או לא רוצה שיקרה, אבל זה לא עולה לי בצורה יצירתית כ"כ

מעבר לזה, אני חושבת הרבה על סוף הסדרה. כלומר, איך אפשר לסיים סדרה כזאת? באיזה סיום? באיזה שלב של העלילה?

זה משהו שקשה לי לדמיין שיהיה בכלל, ואיך יהיה...

למעלה